Autor Wątek: Pomarańczowa Szopa Caffecaster  (Przeczytany 14967 razy)

Orange

  • Gość
Heh. Lata mijają a wiosło dalej u mnie :D
W międzyczasie dostała blokowane klucze shallera, inny mostek i nowe gałeczki. Ostatnio na urlopie zmieniłem pipaki i pickguard. Pod plasticzkiem Islandzka gazeta, hałas robią Merlin p90 i classic strat humbucker.
Muszę przyznać że to jest najlepsze wiosło jakie posiadam :D A w tej konfiguracji znalazłem w końcu ten gruz, którego szukałem. Serio - łzy w oczach.




Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
W pewnym momencie GAS na p-90 osiąga stan krytyczny... Dzięki @Orange :P

Orange

  • Gość
Początkowo chciałem go wsadzić pod gryf, ale finalnie jest pod mostem. Serio - takie ziarno grube, że kury się dławią.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Ostatnio coraz częściej mnie kusi wyprzedać wszystkie humbuckery i wstawić p-90 w obudowie humbuckera.

Orange

  • Gość
A masz coś ciekawego? Na ojejjakdrogo masz set tesla opus costam złote p90 w puszkach humbucker ów.

Ja rozumiem gas na p90, ale żeby od razu wyprzedac wszystko inne?

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Orange jesteś zdolniacha, o ile z metalem mogę zrobić wszystko, tak drewno nie słucha mnie wcale.
Szacun.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jeden set sobie zostawię, ale cała reszta robi wylotkę. Ostatnio największą fazę mam na supermassivy ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Ogarnę, ten P90 to jest custom shop czy w standardzie można kupić w czarnej puszce? Pytam, bo na stronie producenta jest informacja o tym, że tylko srebrna lub złota pucha.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Orange

  • Gość
Z tego co mi wiadomo to ten mój jest jedyny. Kiedyś pytałem o mostowy (mój jest neck) to mi p. Zbyszek pisał, że w plasticzku nie robi.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
W tym roku bedzie 10 lat odkad zaczalem grzebac w tej gitarze, udalo mi sie skonczyc projekt :P







Spoiler

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Poka główkę i dupę
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Gaddem jaki seks :love:

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Poka główkę i dupę



Dupy nie mam pod reka

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Poka główkę i dupę

( Obraz usunięty.)

Dupy nie mam pod reka

To pokaż swoją
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
2208 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 01:43:36
wysłana przez spacelord7
30 Odpowiedzi
7963 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2021, 16:27:08
wysłana przez Orange