Autor Wątek: Betraying the Martyrs  (Przeczytany 1683 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Betraying the Martyrs
« 17 Gru, 2011, 09:11:15 »
Kapela przewijała się na forum (ukłony, lord!), ale jeśli słucham czegoś i ciągle wracam do tego od tygodni - to warto wyróżnić. Sześciu grzywkowo-tatuażowych chłopaczków z Duparyża, grają bardzo krótko (ze 3 latka), a już mają na koncie EP, kontrakt i tegoroczny LP Breathe in Life - wydany w Europie i Stanach. A więc wstydźcie się, większość kapel!
Muzyczka zawiera - defa, defakora, elektronikę, a nawet plumkingi fortepianowe, ale przede wszystkim jak dla mnie: brzmienie! Nic nie jest powycinane, jak to teraz modne ;), a wręcz przeciwnie - bas momentami miażdży bębenki. Dlaczego gity poniżej A mają brzmieć cienko? A niech gniotą bezlitośnie! Podobnież miksowane za Wielką Wodą, to i dźwięk wielki. Pewnie na dłuższą chwilę męczący ;). A, że mają tam jeszcze leworęcznego gitarzystę, to już w ogóle ich lubię! ;)
Od tego się zaczęło:

Aktualnie ogłuszam się (to 2s wejście gity mogę sobie puszczać w kółko...):

No i wg mnie początek kolejnego numeru to totalna koncertowa petarda, wyobraźcie to sobie na pełnej głośności:

Troszki trudno po tych numerach samemu zauważyć, że to metal chrześcijański :D...
Miego suania!

ED: Celowo nie daję fot i teledysku. Ja postanowiłem ograniczyć się do słuchania, Wy - jak chcecie ;).
« Ostatnia zmiana: 17 Gru, 2011, 09:13:06 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Betraying the Martyrs
« Odpowiedź #1 17 Gru, 2011, 10:53:04 »
O kurwa, słucham z laptopa i już jestem zmiażdżony! O_o To jest to co najbardziej lubię w Defkorze, czy momentami nawet Djencie!
Ajm łałd!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Betraying the Martyrs
« Odpowiedź #2 17 Gru, 2011, 13:52:21 »
Wokalista ma hipsterskie wąsy, a jak chciałem odpalić jeden ich klip to był niedozwolony w Polsce. Muzycznie może być nawet

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Odp: Betraying the Martyrs
« Odpowiedź #3 17 Gru, 2011, 22:34:47 »
Miałem króciutką fazę na toto całkiem niedawno, po tym, jak się w utworze dnia pojawił jeden kawałek. Album ze 3 razy przesłuchałem, na dłuższą metę się nudzi szybko i wkurwia nawet.

Ale coby nie było wybrałeś trzy kawałki, które również ja lubuję najbardziej z całej płyty - piona! :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Betraying the Martyrs
« Odpowiedź #4 17 Gru, 2011, 22:37:31 »
Fascynuje mnie, że ich czyste wokalowe wstawki brzmią DOKŁADNIE jak wokal Corelii.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Betraying the Martyrs
« Odpowiedź #5 18 Gru, 2011, 16:02:25 »
jak chciałem odpalić jeden ich klip to był niedozwolony w Polsce
Ja nie pacze ;):


I takie znalezisko: 0:31 pan grzywko-wokal ma jednak troszki dystansu do siebie 8):


Jakub: :tak:
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Betraying the Martyrs
« Odpowiedź #6 18 Gru, 2011, 16:04:36 »
Wuju, przemyślałem sprawę, i zakładam oficjalny wujbatowy fanklub na naszym forum, ktoś się pisze? :D

Uwieeeeeelbiam już ten zespół. I jakoś przyjaźniej mi się ich słucha wiedząc że są christian, mimo, że ja nie baudzo.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Betraying the Martyrs
« Odpowiedź #7 18 Gru, 2011, 16:10:25 »
Nie przesadzajmy, zorganizowane formy kultu się szybko zwyrodniają :D. Poza tym cynk przyszedł od lorda!
Sam też jestem Krystian, ale nie macie, że jak jakaś kapela się oficjalnie tak określi - to trochę się na nich patrzy z przymrużeniem oka?
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Betraying the Martyrs
« Odpowiedź #8 18 Gru, 2011, 16:17:55 »
Cytuj
Sam też jestem Krystian, ale nie macie, że jak jakaś kapela się oficjalnie tak określi - to trochę się na nich patrzy z przymrużeniem oka?

A gdzie tam, właśnie wierzę, że poza warstwą instrumentalną i w warstwie lirycznej wszystko jestna odpowiednim poziomie :)

Posty połączone: 19 Gru, 2011, 16:23:09
Ap. grają w Wawie 26go lutego, przynajmniej tak mówi ich fejsbók.
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2011, 16:23:09 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!