Autor Wątek: kompaktowy sterownik midi - co polecacie?  (Przeczytany 3051 razy)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
kompaktowy sterownik midi - co polecacie?
« 18 Gru, 2011, 15:52:43 »
Cześć i czołem, zastanawiam się nad mniejszą alternatywą dla mojego FCB1010, powiedzmy ze 4-6 switchy i jeden pedał. Jeszcze jakby to nie wymagało papierów doktora informatyki do zaprogramowania oraz kosztowało sensownie (albo dałoby radę kupić używkę) to byłoby rewelacyjnie. ;) Smigałoby to pod Eleven Rackiem. Macie jakieś sugestie lub doświadczenia?
do widzenia.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ja swego czasu też czegoś takiego szukałem to były albo małe bezpedałowce, albo kombajny pokroju fcb1010.
jest opcja kupna np Em Sparka + osobny pedał ekspresji (11R obsługuje?), ale ja odpuściłem bo fcb wyszedł taniej ;)
i always go full retard

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Bez dwóch zdań polecam Em custom. Miałem Revolution looper, teraz mam ich sterownika, Sparka. I jak do tej pory wad nie znalazłem;) Mój Spark steruje, wzmakiem, looperem midi, prockiem efektów, bez najemniejszych problemów. Wiesz, midi is midi;) Sprak bez niczego pociągnie Ci 11R. U mnie ciągnie dziwactwo w postaci Zooma G9.2TT i daje radę zarówno w komendach PC, jak i CC. Podłączysz pedał ekspresji, a nawet jak masz jakieś kosteczki to w opcji jest możliwość zamówić u Emów z pętlą.

Pancerny jak czołg i idiotycznie prosty w obsłudze! Polecam! Jedyna jego wada, to fakt, że ma większego brata Thundera;) Ale, co kto lubi

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
+1 dla sparka. steruje, pierze i gotuje. Bardzo fajny, banalny w obsłudze (jestem zielony w takich sprawach, a nie miałem żadnych trudności z konfiguracją), wszystko napisane co i jak w instrukcji.

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
co do emcustom to wszystko fajnie - jedyny minus za zbyt blisko umieszczone switche, w warunkach bojowych można wcisnąć nie to co potrzeba.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
16373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2009, 08:35:03
wysłana przez Budzan
3 Odpowiedzi
3915 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Cze, 2010, 12:26:38
wysłana przez maarioo
1 Odpowiedzi
1897 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2011, 02:14:49
wysłana przez Aerosmith
3 Odpowiedzi
2351 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2013, 15:57:38
wysłana przez wojwyk
6 Odpowiedzi
10424 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2013, 18:09:20
wysłana przez Ghost_of_Cain