Autor Wątek: Zimne ronczki  (Przeczytany 5563 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Zimne ronczki
« Odpowiedź #25 09 Gru, 2011, 12:08:39 »
Niekoniecznie, wystarczy że masz troche jebniete krażenie i już masz wszystko na odwrót. Moja żona zawsze ubiera się ciepło, na kilka warstw a dłonie ma bardzo często zimne. Z kolei ja przez jesień-zima-wiosna chodzę w secie koszulka + bluza + ramoneska, czasami czapka i rękawiczki a dłonie mam zawsze ciepłe. Kawy nie pijam. Herbate rzadko.

True story. Ja nawet zima potrafię zapierdalać w samym secie koszulka+bluza (bez kurtki! w sportowych najaczach w głeboki śnieg!) a wydaje mi się czasem, że aura ciepła wokół mnie roztapia śnieg dookoła. Bardzo, bardzo, bardzo rzadko mam zimne dłonie, a jak rozgrzać? Od czego sa pajączki, sweepy, szybkie kostkowanie... czasem z 30 minut trzeba, zeby dobrze łapy rozgrzać, ale nie można się spieszyć przecież. No, chyba, że ktoś gra jakieś hardcore, jakieś pitu pitu, tzw metal "na krzywy ryj", bo z wirtuozerią to wiele wspólnego nie ma - no to tutaj proponuję wylać sobie na łeb wiadro gorącej wody. Albo przynajmniej zatopić w takim ciepłym g... ciepłej wodzie rynce. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Zimne ronczki
« Odpowiedź #26 09 Gru, 2011, 12:42:26 »
Jeszcze nie piłem piwa z termosu.
Ale gorącą herbate z rumem tak, pychota.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Zimne ronczki
« Odpowiedź #27 09 Gru, 2011, 16:00:11 »
Jeszcze nie piłem piwa z termosu.

A grzańca co za problem zrobić?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Zimne ronczki
« Odpowiedź #28 09 Gru, 2011, 16:26:52 »
Oj tak tak grzaniec + szczypta imbiru, ..kurde slina mi cieknie  :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Zimne ronczki
« Odpowiedź #29 09 Gru, 2011, 16:40:12 »
Wpadaj, mam akurat cztery Żywce kupione specjalnie w tym celu. Sam nie będę pił, a też mnie naszła ochota ;)