Autor Wątek: przedstaw sie  (Przeczytany 426183 razy)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
przedstaw sie
« Odpowiedź #75 11 Gru, 2007, 19:13:30 »
Witam, troche pozno jak na przywitanie ale... ;] Jestem Fasol Studiuje TIR (Turystyke i Prokreacje) :D na sggw w wawie. Na gitarce gram gdzies ze 4 lata. Gram na zakazanej firmie, (elo Sinner) i od niedawna na podzie XTL. Zbieram kase na koncowke i paczke 2x12. Udzielam sie na gitara.pl pod tym samym nickiem.

Gdzie od jakis 9 miesiecy gram w kapeli, ktora zalozylem z kumpel z podstawowki/gimnazjum oraz jego bratem. Powoli zabieramy sie za szukanie wokalu, jestesmy w trakcie domowego nagrywania naszych 6 kawalkow. Moze za jakis czas, rozejzymy sie za 2 gitarzysta. Generlanie gramy, mhhh bo ja wiem, jakis hardcore, nie mam pojecia. Zreszta po co sie szufladkowac... wiem, ze gramy w drop A :D

Nie mam 7, jednak ostatnio sie zajaralem jak ogorek do lampy, zeby jedna miec, gdy uslyszalem, ze mozna zassac z UESA, c-7 hellraisera za smieszna kase. Jak dobrze pojdzie to w ten piatek ogram wlasnie to wioslo, u mojego basisty kumpla z roku. Mam dylemat czy spzredac swoje wioslo i kupic wlasnie cosi ktakiego.

Nie jestem gejem, homofobem tez. Pozdro

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
przedstaw sie
« Odpowiedź #76 14 Gru, 2007, 14:34:12 »
na zlosc Ci chyba zrobili bo pigmeja znowu wlaczyli :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline buszi

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #77 06 Sty, 2008, 22:47:26 »
Zarejestrowałem sie czas jakiś temu, ale przyznam, że coś mi się popsuło i nie pisałem.
1. post:D

Witam!
Jestem Buszi(na gitarze.pl pod tym samym nickiem, na innych forach róznie, przeważnie buszi, buszamak i kalafambra). Jestem fajny, o czym wszyscy wiemy i chyba przekonywać nikogo nie muszę :D

Łoję na Charvelu 475 Deluxe w 2 bandach (moje Kłobuckie Burn/B4, w którym jestem gitarzystą i autorem wszystkiego oraz Pneumonia (www.pneumonia.metal.pl, do której do niedawno miałem przyjemność dołączyć). Przyznam, że przydałoby się 2 wiosło do grania w Burn/B4 (zwykłe D bez dropów-sropów), które by jaśniej brzmiało(może ktoś chciałby mi dać?).

Cóż, aktualnie uczę się z mocnym postanowieniem zdania matury:D
« Ostatnia zmiana: 09 Sty, 2008, 15:34:52 wysłana przez buszi »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #78 07 Sty, 2008, 00:27:45 »
Dobra, maznę coś o sobie dla przyszłych pokoleń, a co mi tam:

Mojego imienia ciężko się nie domyślić :). Na g.pl oraz paru innych miejscach występuję pod tym samym nickiem. To co mam w awatarze to moja własna robótka oczywiście i po tym mnie poznacie w gdzie indziej w razie czego.

Mam maturę(m.in z Informatyki :P).
Od pewnego czasu prowadzę żywot biednego studenta informatyki na WEiTI(PW).

Gram w sumie około 3 lat, obecnie na Ibanie RG7321, którego stalkowałem w R'n'R przez ponad rok zanim uzbierałem kasę (mniejsza, że 700 zeta na ten cel pożyczył kumpel) i którego spłaciłem do końca mniej więcej w połowie grudnia. 8)
Czasem skrobnę jakiś utwór - raz nawet dzięki temu trochę grosza do kieszeni wpadło.
Udzielam się w jednej takiej kapeli, ale pałkarz jest średnio skłonny do współpracy, więc szukamy nowego. :)

Nie jestem gejem, ale na elce nie ma dziewczyn, więc na jedno wychodzi. :P

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #79 07 Sty, 2008, 01:15:09 »
Nie jestem gejem, ale na elce nie ma dziewczyn, więc na jedno wychodzi. :P

plotki głoszą, ze są, ale wygladają jak faceci, wiec na jedno wychodzi :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #80 07 Sty, 2008, 12:15:08 »
plotki głoszą, ze są, ale wygladają jak faceci, wiec na jedno wychodzi :D
A więc ci... :o tamci... :o to są... :o O kurw*** :o

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #81 12 Sty, 2008, 15:34:06 »
Witam wszystkich!

Już tu kiedyś zawitałem na jakiś czas ale zrobiłem małą przerwę i wywaliło mi konto ;)
Anyway... Przypełzłem tu za Niktem i Sinnerem z forum muzyczny.pl gdzie opierdalam się i offtopuję od dłuższego czasu... Cel mojej wizyty: powkurwiać Sinnera jeszcze bardziej ;) I może czegoś się nauczyć... Jako, że forum muzyczny.pl zaczyna trochę być domowym przedszkolem i użytkownicy którzy naprawdę posiadali jakąś wiedzę zaczęli coraz mniej się udzielać przylazłem tu w poszukiwaniu nowego cieplutkiego domku :D
Gram jak na człowieka z lasu przystało... 3 lata (chyba...) to jednak troszkę jeszcze za mało żeby było się czym chwalić :/
Granie na stojąco śmierdzi :P Laney TF200 śmierdzi... Epi LP Std+ (sh5,emg60a) jest zajebista :D
Uwielbiam Zakka W. i jego zespoły (Pride&Glory rządzi jeśli chodzi o southern rock), Metallica, Coma, Andy Timmons, Norah Jones :) - to się najczęściej pojawia na mojej playliście w Winampie :P Oczywiście jest jeszcze mnóstwo innych zespołów które uwielbiam... A kolesia zwanego BULB czczę ponad wszystko :D http://myspace.com/iambulb

JESTEM MĘŻCZYZNĄ I KOCHAM KOBIETY!!!

Aha... Uwielbiam CZEKOLADĘ!!! Ćpam endorfiny...
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2008, 16:04:44 wysłana przez Nitram »
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #82 12 Sty, 2008, 16:34:12 »
Witamy na forum. Ze względu na Sinnera jeszcze bardziej witam na forum ;)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #83 12 Sty, 2008, 16:41:17 »
;) Zapomniałem dopisać, że jestem uzależniony od "..." ... Po prostu wszędzie ich używam... Wyglądają ładniej niż pojedyncza kropka a pozwalają rozpocząć płynnie nową myśl która zazwyczaj łączy się z poprzednią... Ale robię to odruchowo więc ta zasada nie zawsze się sprawdza. Poza tym w każdym zdaniu zawsze można coś dopisać :D ... Trzykropki rządzą :)

A siódemkę mam w planach po wakacjach 2k8... Prawdopodobnie będzie to Carvin 727.


Podobny do tego zielonego z kilkoma modyfikacjami - np. brak znaczników na podstrunnicy...
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2008, 17:00:52 wysłana przez Nitram »
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #84 12 Sty, 2008, 17:05:05 »
Witam na forum.
Wybór gitarki to objaw czci Bulba? :)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #85 12 Sty, 2008, 17:35:24 »
Również ale też nie widzę innej gitarki który by mi spasowała... Carvin ma bardzo dużo opcji do wyboru co mnie bardzo cieszy no i ta cena... Ibków nienawidzę za gryf który mi po prostu nie leży... Jedynym wyjątkiem jest LACS Sinnera już teraz ;P który ma coś magicznego... Po prostu to nie jest Ibanez :D Heh...
Ew. jakieś ESP czy LTD... Ale nie mam pojęcia o jakich kwotach jest tu mowa a głównie od tego chyba będzie zależał mój zakup :) Nastawiam się na Carvina bo jest po prostu piękny...
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #86 12 Sty, 2008, 21:40:58 »
Cel mojej wizyty: powkurwiać Sinnera jeszcze bardziej ;)

no ostatnio ci sie nazbieralo... tu takie rzeczy nie przejda :) mod ci aktywowal konto, mod moze je zbanowac...

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #87 12 Sty, 2008, 22:47:31 »
Oj już się nie odgrażaj ;) I tak mnie kochasz :D To jest gdzieś... W głębi Ciebie... Gdzieś tam siedzi... Dość skrzętnie ukryte ;)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #88 12 Sty, 2008, 22:55:45 »
niestety Nitram nie moze przez nastepne 24h prowokowac moderatora i OT'ac :D

Offline nediamnori

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Things happen.....what the hell
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #89 21 Lut, 2008, 22:24:14 »
Witam,
Skrobne cos o sobie, otoz przywiało mnie tu z gitara.pl, gdzie wystepuje pod tym samym nickiem, czasem cos skrobnę, ale głównie obserwuje, podobnie jest tutaj...obserwuje jako ze jeszcze mi brakuje jednej struny, ale przyjdzie taka pora....wierze w to ;)

Otóż jestem z Sosnowca, studiuje w Krakowie na AGH Mechanikę i budowe maszyn, z nadzieją na specjalizacje Wibroakustyka i inzynieria dzwięku.
Jak zwylke roblemy z kapela....głównie z miejscem do grania i tym ze ja tu(Krk), a oni tam(Sc), wiec niemały to problem. Czasem rowniez problemy z bólem głowy o poranku przed zajeciami i kasa na sprzęt:)

I nie jestem gejem.
Pozdrawiam

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #90 21 Lut, 2008, 22:41:27 »
witamy w naszych skromnych progach

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #91 21 Lut, 2008, 22:53:12 »
Witam  :)

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #92 22 Lut, 2008, 00:40:54 »
Welcome...to the real world :devil:

Z tym, że nie masz jeszcze 7ki to nie martw się. Ja również nie mam, a jakoś tu egzystuję :P.

EDIT: o kur**, skapnąłem się, że nie wpisywałem się tutaj wcześniej  ;D. A więc Witam...i...nie jestem gejem :lol:
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2008, 00:43:59 wysłana przez neyoam »
khm...jajo

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #93 22 Lut, 2008, 00:52:07 »
Otóż jestem z Sosnowca, studiuje w Krakowie na AGH Mechanikę i budowe maszyn, z nadzieją na specjalizacje Wibroakustyka i inzynieria dzwięku.

I nie jestem gejem.
Pozdrawiam

AAAAAAAAA!!!!!!!! Normalnie masz załatwione, że na PW Ci nie dam przez jakiś czas spokoju :D Obczajałem ten kierunek właśnie na tej uczelni jako alternatywa dla PWR/inżynieria dźwięku ;) I wreszcie mam kogo pomęczyć pytaniami ;) Oczywiście jak tylko wyrazisz chęć i zgodę żeby mi odpowiadać ;)

Welcome to the pit  :devil: :headbang:
;) Pozdro!

Ja też nie mam siódemki :'(
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2008, 01:00:45 wysłana przez Nitram »
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #94 22 Lut, 2008, 01:10:08 »
Ja też nie mam siódemki :'(

to znaczy, ze jestes gejem

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #95 22 Lut, 2008, 01:30:03 »
A co znaczy jak Ty masz MMJP 7 z bullet inlay :D xD ?
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline nediamnori

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Things happen.....what the hell
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #96 22 Lut, 2008, 11:47:02 »
I wreszcie mam kogo pomęczyć pytaniami ;) Oczywiście jak tylko wyrazisz chęć i zgodę żeby mi odpowiadać ;)

Welcome to the pit  :devil: :headbang:
;) Pozdro!

Ja też nie mam siódemki :'(

Mozesz meczyć....tylko ze narazie jestem na 2 roku wiec do specjalizacji mi jeszcze 3 smestry zostaly ale.....

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #97 18 Kwi, 2008, 17:37:31 »
dzien dobry

jestem Domin i jestem z Poznania. mam 20 lat, obecnie nie studiuje i raczej w najblizszym czasie nie bede.

ni mam siodemki, osemki tez nie, zdecydowanie wole niskie strojenie szostki. do momentu az ktos nie wymysli sposobu wpakowania siedmiu strun do LP bez zaburzania naturalnej rownowagi tego wiosla nie sadze zebym sie przekonal :D tak, wiem ze z tego powodu jestem gejem.

nie lubie Meszugi, Pietruchy i Wanhejlena. lubie vintage, piercing i zupe-krem z pieczarek. umiem zrobic dobrze Spaghetti Pesto alla Genovese.

Łe tej.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #98 18 Kwi, 2008, 17:39:56 »
Witamy.
Podaj więc jakieś argumenty, że zasługujesz na to forum ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: przedstaw sie
« Odpowiedź #99 18 Kwi, 2008, 17:44:06 »
Oficjalnie, witaj w naszej jamie Domin (fajny nick, mery_sycow to jest dowod ze sie wpasuje :D )

u mnie bez zmian w zasadzie, poza tym, ze mam 7ke (dwie sie przewinely po drodze) i mieszkam w toruniu... ratuje ludzi w bydgoszczy (pozdrawiam WSPR Bydgoszcz) i powoli staje sie zawodowym tatusiem