Inne > Off topic

przedstaw sie

(1/410) > >>

nikt:
:roll:

oke. widze ze wiekszosc z Was sie zna,albo osobiscie albo z innych for. Niektorzy maja inne nicki. Jesli nie narusza to czyjejs prywatnosci to walnijcie kilka zdan o sobie. skad mozna Was kojarzyc,co robicie ,gdzie sie uczycie,z kim sypiacie co Wam do glowy przyjdzie

jak zostawie tak tego posta to nikt sie pierwszy nie wpisze wiec zaczne od siebie

na wiekszosci for pod tym samym nickie, studiuje we wrocku na polibudzie elektrotechnike,administruje forum www.bodymodificatio ns.pl co powiazane jest z moimi zainteresowaniami, gralem w Co.In., goscinnie z Letdown dept. oraz  remiksowalem d'Archangel

nie jestem gejem!!!

tak wyglada moje marne zycie w skrocie  :lol:

BartekL:
Na innych forach pod tym samym nickiem.

Studiuje (już niedługo :D) na Politechnice Częstochowskiej - Fizykę Techniczną.

Jeśli chodzi o dokonania, to pogrywałem sobie troche w Cze-wie, w nieznaczących projektach. Teraz ciągnę ze sobą moje dziecko :) LogaRytm (borykam się z problemem o nazwie basista).

A i na dniach przesiadam się na 7mkę :) (już czuję, że bede miał kłopoty z adaptacją starych kawałków...)

el-biczel:
mozecie mnie znac z gitara.pl, wystepuje tam pod tym samym nickiem. poznalismy sie z kilkoma forumowiczami, z niektorymi wczesniej z innymi pozniej ;)

od roku szukam zespolu lub ludzi do zalozenia takiego, ale albo sa sami idioci, albo jestem za mlody... wlasnie denerwuje mnie to, ze jestem mlody... paradoks, za 5 lat zaczne narzekac, ze jestem za stary :D

nikt:
tylko ja podkreslilem ze nie jestem gejem... chcecie cos dodac do swoich wypowiedzi??  :lol:

widze ze wszyscy maja odwieczny problem z kapelami,ja tez sie tak odbijam po scianach to z jednym to z drugim i wszedzie cos nie pasuje

Qrczak:
mnie można spotkać pod tym samym nickiem na gitara.pl, aczkolwiek więcej tam czytam niż pisze :wink: pewnie dlatego, że jeszcze leszczyk jestem...ale ambitny i dąże do zdobycia jak największej wiedzy na temat gitarek :wink:

Mieszkam sobie w Wawie. Studiowałem jak większość tu obecnych na polibudzie, dokładniej na wydziale mechatronika, ale mi się znudziło i teraz na psychologii siedze na prywatnej uczelni :wink:

Jak większość z tu obecnych też się borykam z założeniem kapelki....bo zawsze jak ktoś się trafi to albo mu klimaty nie pasują albo jest dla niego problemem przestrojenie się do H :? Swoją drogą...ciekawe jak Yony znajduje ludzi do wspólnego grania jak on się do Ź stroi :lol: :wink:






Aha......ja też nie jestem gejem  :lol:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod