Autor Wątek: przedstaw sie  (Przeczytany 424669 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
przedstaw sie
« 14 Gru, 2006, 19:58:22 »
:roll:

oke. widze ze wiekszosc z Was sie zna,albo osobiscie albo z innych for. Niektorzy maja inne nicki. Jesli nie narusza to czyjejs prywatnosci to walnijcie kilka zdan o sobie. skad mozna Was kojarzyc,co robicie ,gdzie sie uczycie,z kim sypiacie co Wam do glowy przyjdzie

jak zostawie tak tego posta to nikt sie pierwszy nie wpisze wiec zaczne od siebie

na wiekszosci for pod tym samym nickie, studiuje we wrocku na polibudzie elektrotechnike,administruje forum www.bodymodificatio ns.pl co powiazane jest z moimi zainteresowaniami, gralem w Co.In., goscinnie z Letdown dept. oraz  remiksowalem d'Archangel

nie jestem gejem!!!

tak wyglada moje marne zycie w skrocie  :lol:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
przedstaw sie
« Odpowiedź #1 14 Gru, 2006, 20:29:40 »
Na innych forach pod tym samym nickiem.

Studiuje (już niedługo :D) na Politechnice Częstochowskiej - Fizykę Techniczną.

Jeśli chodzi o dokonania, to pogrywałem sobie troche w Cze-wie, w nieznaczących projektach. Teraz ciągnę ze sobą moje dziecko :) LogaRytm (borykam się z problemem o nazwie basista).

A i na dniach przesiadam się na 7mkę :) (już czuję, że bede miał kłopoty z adaptacją starych kawałków...)

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
przedstaw sie
« Odpowiedź #2 14 Gru, 2006, 20:39:45 »
mozecie mnie znac z gitara.pl, wystepuje tam pod tym samym nickiem. poznalismy sie z kilkoma forumowiczami, z niektorymi wczesniej z innymi pozniej ;)

od roku szukam zespolu lub ludzi do zalozenia takiego, ale albo sa sami idioci, albo jestem za mlody... wlasnie denerwuje mnie to, ze jestem mlody... paradoks, za 5 lat zaczne narzekac, ze jestem za stary :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
przedstaw sie
« Odpowiedź #3 14 Gru, 2006, 21:15:50 »
tylko ja podkreslilem ze nie jestem gejem... chcecie cos dodac do swoich wypowiedzi??  :lol:

widze ze wszyscy maja odwieczny problem z kapelami,ja tez sie tak odbijam po scianach to z jednym to z drugim i wszedzie cos nie pasuje
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Qrczak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
przedstaw sie
« Odpowiedź #4 15 Gru, 2006, 12:29:26 »
mnie można spotkać pod tym samym nickiem na gitara.pl, aczkolwiek więcej tam czytam niż pisze :wink: pewnie dlatego, że jeszcze leszczyk jestem...ale ambitny i dąże do zdobycia jak największej wiedzy na temat gitarek :wink:

Mieszkam sobie w Wawie. Studiowałem jak większość tu obecnych na polibudzie, dokładniej na wydziale mechatronika, ale mi się znudziło i teraz na psychologii siedze na prywatnej uczelni :wink:

Jak większość z tu obecnych też się borykam z założeniem kapelki....bo zawsze jak ktoś się trafi to albo mu klimaty nie pasują albo jest dla niego problemem przestrojenie się do H :? Swoją drogą...ciekawe jak Yony znajduje ludzi do wspólnego grania jak on się do Ź stroi :lol: :wink:






Aha......ja też nie jestem gejem  :lol:

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
przedstaw sie
« Odpowiedź #5 15 Gru, 2006, 22:29:40 »
Cytat: "Qrczak"
bo zawsze jak ktoś się trafi to albo mu klimaty nie pasują albo jest dla niego problemem przestrojenie się do H :?

Stary A drop to jest dopiero wyzwanie :) Ja postanowiłem narazie grać samemu (ja, perka, bas, wokal) a druga gitara dojdzie jak naprawdę ktoś mnie "użeknie" :D


ps ja też nie jestem gejem :D

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
przedstaw sie
« Odpowiedź #6 17 Gru, 2006, 11:37:38 »
Jou :) Mozecie mnie znac z gitara.pl albo z forum krank, ewentualnie z jakichs innych , wszedzie pod tym samym nickiem. Mieszam sobie w Dębicy i Krakowie , gdzie studiuje filozofie na UJ i ucze sie Krakowskiej Szkole Jazzu.

Zasadniczo od dwoch lat szukam perkusisty do grania lamancow , niestety nikogo takiego nima. Oprocz tego gram z tez pewnie niektorym znanym Zborem w Funk You  (myspace.com/funkyoupoland). Gramy cos pomiedzy hc, fonki a reggae.

Gram na LTD H siodemce , MG Fendmess Head i paczce Behringera 412. Zasadniczo zbieram kase na UV7BK :).

pozdro pozdro :)
myspace.com/drownmyday

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
przedstaw sie
« Odpowiedź #7 08 Sty, 2007, 14:17:55 »
witam,
mozecie mnie znac z gitara.pl , wystepuje tam pod nickiem phoby. ;p

na codzien jestem uczniem liceum ogolnokształcącego w stargoardzie gdańskim :D

gram w kapeli Sekaku, ktora łączy ze sobą rap i żywe instrumenty (prosze nie mylic z limp bizkit, czy link park)gramy dość dziwną muze, mieszamy funk. spychodele i rock.

pracuje tez nad hmm solowym? projektem zwanym psychosomatic (www.myspace.com/budzan). ot tyle o mnie.

gejem tez nie jestem :D a dla fanek - kobiete juz mam :D

Offline Romek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Studio nagrań Nonagram
przedstaw sie
« Odpowiedź #8 20 Sty, 2007, 23:34:16 »
Dzień dobry, cześć i czołem!
Pytacie skąd się wziąłem?!
Jestem Wesoły Romek!
Mam na przedmieściu domek, a w domku wodę, światło, gaz!
Powtarzam zatem jeszcze raz:
jestem Wesoły Romek! Mam...

to tyle tytułem przywitania, oprócz tego mogę napisać jeszcze że mieszkam w Krakowie
na siódemce gram od 4 miesięcy i 1 dnia - Mayones Setius GTM-7 mi się podoba i na razie mi wystarcza
zespołu szukam nadal jeszcze wciąż jak również grubszych strun niż 11-58

a uczę się w VIII LO chociaż bardzo mi się nie chce...
no to tyle i pozdrawiam z Krakowa

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
przedstaw sie
« Odpowiedź #9 21 Sty, 2007, 19:56:13 »
Ojaaa user Mayo :) Robi się ciekawie :)

Co mi przypomina że się nie przedstawiłem... Możecie mnie znać z gitara.pl, kranka lub z knajpy :) Pracuję, douczam się psychologii w takiej kijowej budzie prywatnej i co jakiś czas gram na gitarze w małoznaczących i znanych jedynie sąsiadom projektach które regularnie kończą w dupie (nie, nie jestem gejem, to była metafora).
 Mam se jedną siódemkę tylko i raczej się nie zanosi na więcej na razie ale jedna też jest kul :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
przedstaw sie
« Odpowiedź #10 04 Lut, 2007, 14:23:23 »
to ja dodam, ze tez nie jestem gejem.

i zycze sobie wszystkiego najlepszego  :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
przedstaw sie
« Odpowiedź #11 04 Lut, 2007, 22:49:44 »
Czesc, jestem sinner znany z hamskiego moderowania na muzyczny.pl i na innym forum, gdzie dopiero daje sie poznac jako hamidlo... Mam problemy z ortografia i gramatyka, ale zwalam to na kark ponad dwuletniej emigracji na wyspach... Studiowalem prawo, ale mnie wywalili po pierwszym semestrze, ostatecznie skonczylem ratownictwo medyczne i tak zarabiam na zycie juz od osmiu lat (z roczna przerwa na zmywaku w domu starcow). Na gitarze gram jakies 19 lat, a w marcu koncze 27 (albo zaczynam). Nie napisze na czym gram, bo raz - to nie 7, a dwa - zakazanej firmy. Nie napisze tez o tym na co sie przerzucam - jak to zrobie to napisze...

Nie jestem gejem, ani homofobem

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
przedstaw sie
« Odpowiedź #12 04 Lut, 2007, 23:36:16 »
Cytat: "Sinner"
Nie napisze tez o tym na co sie przerzucam - jak to zrobie to napisze...


na bałałajkę??  :wink:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
przedstaw sie
« Odpowiedź #13 04 Lut, 2007, 23:38:45 »
Nie, na bagpipies :twisted:

Jak przestaniesz mi PW z linkami wysylac to sie zdecyduje ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
przedstaw sie
« Odpowiedź #14 04 Lut, 2007, 23:42:06 »
Cytat: "Sinner"
Nie, na bagpipies :twisted:

Jak przestaniesz mi PW z linkami wysylac to sie zdecyduje ;)


no przeciez sie ograniczam ostatnio jak tylko moge  :roll:   :lol:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
przedstaw sie
« Odpowiedź #15 04 Lut, 2007, 23:43:50 »
...bo masz sesje :roll:  :wink:  :P

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
przedstaw sie
« Odpowiedź #16 05 Lut, 2007, 22:25:51 »
Cytat: "Sinner"


Nie jestem (...) homofobem


Poczułem się uspokojony w przedziwny sposób :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
przedstaw sie
« Odpowiedź #17 07 Lut, 2007, 22:40:08 »
Na kaczynskich tez nie glosowalem... ;)

Moj wujek jest gejem, moj landlord jest krypto gejem i mieszka ze swoim wujkiem, mam tez dwie kolezanki, Sue i Luise, ktore sie chajtaja w kwietniu

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
przedstaw sie
« Odpowiedź #18 09 Lut, 2007, 19:42:25 »
No chociaż jeden co się ujawnił :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Ogorek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
    • http://www.last.fm/user/Ogorek/
przedstaw sie
« Odpowiedź #19 26 Lut, 2007, 00:44:59 »
Przedstawiam się :)
Przybywam z forum gitara.pl. 7-stringi kocham od dawna, niestety nie posiadam żadnej :( Mam nadzieję, że to się zmieni w niedalekiej przyszłości.
ttp://jerichopl.fora.pl/ - polskie forum serialu Jericho. Zapraszam!

Offline crowbar

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • http://www.alastor.pl
przedstaw sie
« Odpowiedź #20 28 Lut, 2007, 01:15:23 »
czas na przedstawienie...
witojcies, z tej strony Crowbar z Qtna-Psiutna, posiadacz "szóstek", miłośnik "siódemek" i mam nadzieję już wkrótce ich posiadacz...
- szóstki to w tej chwili jedynie zestaw Mayonesowo - Musicmanowy (LPIV with EMG ZW Set - Axis MM300)
- plany to.... ech DUŻE są oby je zrealizować...

pozdrówka dla wszystkich

--
Crowbar
www.alastor.pl
www.harlem.pl

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
przedstaw sie
« Odpowiedź #21 28 Lut, 2007, 18:45:57 »
postanowiłem się ujawnić, jestem Kali, bywam też na forach gitara.pl i guitarzone pod tym samym nickiem...ukończyłe m studia prawnicze, po czym zarejestrowałem się w pośredniaku i żyję se spokojnie w Olsztynie... do tej pory grałem na szóstkach - MM JP, JEM, Gib LP Standard..., w tej chwili czekam na lutnicze 7strunowe cacko, które mabyć gotowe za ok. 1,5 miecha..

Dziekuję za uwagę :) acha- nie jestem gejem

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
przedstaw sie
« Odpowiedź #22 28 Lut, 2007, 19:18:56 »
no dobra skoro walimy burstem to ja tez...
jestem niby Dr.evil... mialem pare "nickow" ale jakos nie siedze ani w necie ani na forach.
Na gitara pl bylem 100 lat temu w krakowie bawie sie w imprezy muzyczne w klubie uwaga,a wlasciwie rzucam to.
Studiuje na agh,a wlasciwie koncze 5rok Informatyki w czymstam tralala.
Pokolei... jolana,mayonez jakis Kcostam,Yamaha rg721,ibanez js100.Po awari reki przestalem grac,probowac,z 2 lata temu sprzedalem ostania gitare
Niedawno zakupilem 7stringa Cort viva7 series i bawie sie(!!!).
Posiadalem mase wzmacniaczy,efektow,pracowalem w sklepie muzycznym i servisie sprzetu.Z wyksztalcenia i zamilowania elektoronik(szczegolnie elektroakustyczny).Niewazne.Aktualnie zostal JCM800 i paka 2x12(homemade,celestion-kurzy sie to okropnieeeeeeeeeeee eeeee jest nieuzywane)
Bawie sie w Podxt z modelpackami.
Na forum wlazlem przez linka w opisie Harva.
Nie jestem gejem.Nie lubie myspace.
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
przedstaw sie
« Odpowiedź #23 28 Lut, 2007, 20:23:01 »
No i lubisz dziewczęce rozmiary strun ;) ;)

Offline bishu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
przedstaw sie
« Odpowiedź #24 22 Mar, 2007, 23:11:21 »
Witam wszystkich, jestem bishop zdrobniale bishu. Gram sobie na 6-cio strunowym barytonie z kompletem strun 13-72. Stroje w A (od A wszystko się zaczęło). Z tego co mnie na angielskim w szkole podstawowej uczyli, gay (czyt. gej) znaczy wesoły. Z tego też powodu przyjąłem na siebie ciężką rolę społeczną bycia "ponurym ziomem".
 :wink: Mieszkam obecnie w Festung Breslau. Interesuję się "poezją niezrozumiałą" oraz tańcem nowoczesnym. Jestem redaktorem naczelnym "Młodego Ksenofoba", oraz pisuje artykuły do "Młodego Homofoba" i "Młodego Antysemity", współpracuje również z redakcją "Młodej Feministki", oraz z redakcjami innych feministycznych jak i szowinistycznych pism. Należe do Bandy Trzymającej Władze (BTW).  Jedyną rzeczą, która przewyższa moją niewyobrażalną inteligencję, niesamowitą urodę i urok osobisty, oraz mądrość nie z tego świata jest moja niewyobrażalna i niesamowita skromność  8)

P.S. sarkazm to tylko siedmioliterowe słowo na S.