Autor Wątek: NHD! Superlux HD668B - tanie i zajebiste  (Przeczytany 26656 razy)

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
ha
nie zgadniecie co miałem pod choinką od żony

wystarczyło ze raz o nich wspomniałem i dodałem sobie linka od wuja od zakładek

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Gdzie najtaniej kupić ? W sumie fajnie by było jak by nie było z Thomanna, te 15 zł więcej mogę wydać.

Offline dromee

  • Gaduła
  • Wiadomości: 147
Jeśli nie thomann to pozostaje alledrogo za 137+14 przesył

Offline fraunos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Czekam na kuriera :D

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Czekam na kuriera :D

Też czekam na kuriera :D 149 z wysyłką. A jak dobrze pójdzie to dokupie sobie jeszcze jedne w pełni zamknięte, nie wiem tylko który model :)

Offline spitfire1980

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Cytuj
odkurzacza w nich nie słychać

Czyżbym znalazł antidotum na moją teściową?  ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Teściową, żonę, bachory...
Moje się już pięknie wygrzały i ułożyły. Fajnie, bo kapnąłem się wczoraj po jakimiś czasie, że siedzę z nimi na uszach, a nie włączyłem muzy, bo się zaczytałem.
Paczki z głów!

Offline dromee

  • Gaduła
  • Wiadomości: 147
Fajnie, bo kapnąłem się wczoraj po jakimiś czasie, że siedzę z nimi na uszach, a nie włączyłem muzy, bo się zaczytałem.
Też tak masz? ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Nie... Czemu pytasz?
:D
Paczki z głów!

Offline dromee

  • Gaduła
  • Wiadomości: 147
Czemu pytasz?
:D
...by nie błądzić ;D

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
też się skusiłem na te Superluxy, przyszły wczoraj, pierwszy test zrobiłem odsłuchując kilku mp3 z foobara i co ciekawe...o ile dotychczas słuchałem muzy z załączonym equalizerem to przy Superluxach lepiej wszystko zagrało jak go odłączyłem :o przy bezpośrednim porównaniu z philips sbc hp200 Superlux HD668B są, jeśli chodzi o dźwięk, selektywniejsze, jaśniejsze i im lepsza jakość nagrania tym bardziej słuchać różnicę na plus Superluxów. Są też dużo wygodniejsze, elastyczniejsze i nie przeszkadzają, rzeczywiście łatwo zapomnieć o tym, że ma się je na głowie. Dzisiaj sprawdzę jak grają z GX-em.

Offline fraunos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Doszły :) Na razie w fazie testów, podobają mi się, ale wkurza mnie że w jednej poduszce na pałąku jest dziurka, przez którą ucieka powietrze i przez to nie spełnia swojego zadania :< Ale poza tym - dźwięk całkiem kozak :D chociaż ja to nigdy nie miałem nic dobrego na uszach, więc.. ^^

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
mam za sobą pierwsze godziny grania z wiosłem podłączonym do GX - jest dużo jaśniej niż na Phillipsach, aż za jasno więc musiałem trochę pokręcić gałami żeby to ogarnąć... za to jest dużo więcej przestrzeni i przy "gęstych" riffach nie robi się klucha.

Offline marcin512

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
też mam te słuchawki już z 3 miesiące i jestem bardzo zadowolony, jedyne co mnie denerwuje to ta poduszka.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Probowal ktos na nich robic miksy? Potrzebuje jakichs sluchawek do Fast Tracka, zeby cos sobie ponagrywac wieczorami na stancji

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Ja ostatnio w składzie podniecałem się HD 660 :D Na ogół kopia jakichś beyerdynamicsów, dt 990 czy coś, tylko ze są zamknięte. Grają zajebiście, w stosunku do DT 990 mają więcej dołu i wogóle pierdolnięcia, ale nadal selektywnie i z przestrzenią, chociaż nie aż tak jak beyery. Rozpierdalają na czynniki pierwsze moje Sennheisery HD 202. Ciekawe czy nada się toto do mixu. ::)

Offline Misza

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Czy wpinając hd668B do esi ugm96 (interface USB) potrzebuję wzmacniacza słuchawkowego? zastanawiam się nad kupnem superluxów i fajnie byłoby bez dodatkowych kosztów.

Offline Wyldething

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Przyłączam się do grona wielbicieli tych słuchawek. Zajebisty stosunek cena/sound.
Ogólnie panuje BOOOM na 668B, gdy poszedłem do sklepu zanabyć je, to sprzedawca zapytał o chOj chodzi z nimi, bo sprzedal dzisiaj 3 pary i musi znowu zamówić (dla mnie zabrakło) :)
Jak tak dalej pójdzie, to powinni wypuścić serię z logo SS w podzięce za udaną promocję.

Offline Misza

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
I jak ich używasz? Podłączasz bezpośrednio do karty muzycznej/innego źródła, czy do wzmacniacza słuchawkowego ?

Offline Wyldething

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
nie potrzeba wzmacniacza, ale podpinam do niego z czystej wygody

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
11446 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2011, 19:55:49
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
5032 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2012, 18:45:07
wysłana przez sinquestsound
2 Odpowiedzi
4818 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2012, 22:20:39
wysłana przez sylkis
1 Odpowiedzi
1901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2014, 16:47:12
wysłana przez Bjørn
5 Odpowiedzi
3367 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2014, 23:21:04
wysłana przez elvis8