Autor Wątek: My Riot  (Przeczytany 8127 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: My Riot
« Odpowiedź #25 17 Lis, 2011, 20:28:03 »
nie jest rewelacyjnym spiewakiem, ale płyta jest IMO dobra, nie jest to moze muzyczna wyżyna ale mnie tam buja i robi dobrze, fajne połączenie, ja sie jaram. szkoda ze teksty ma tak głupie że niech go chuj

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: My Riot
« Odpowiedź #26 01 Gru, 2011, 13:07:45 »
Ciekawe, czy Yony nam opowie jak się z nimi grało? ;)
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: My Riot
« Odpowiedź #27 01 Gru, 2011, 15:20:09 »
a Rychu Peja był tam w końcu?

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: My Riot
« Odpowiedź #28 03 Gru, 2011, 01:52:10 »
Myśmy też z nimi grali, ale opowiem, jak wstanę. Dziękuję, dobranoc.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: My Riot
« Odpowiedź #29 03 Gru, 2011, 09:25:43 »
Ciekawe, czy Yony nam opowie jak się z nimi grało? ;)
Zaskakująco dobrze. Zwłaszcza w połączeniu z sytuacją, gdy grałem kiedyś przed Sweet Noise i zostałem nagle wypierdolony z własnej garderoby :)
Najśmieszniejsze jest to, że nagle zderzyłem się z ziomem, którego znam ze 20 lat i nie wiedziałem, że gra w My Riot :)
Jedynymn kwachem był jakiś koleś, który w połowie numeru próbował mi przerwać granie "bo czas się Wam skończył", a nie ogarnął tematu, że timeline był zmodyfikowany pod nas. Trochę jobów później poszło, bo byliśmy umówieni na 30 minutowy set, a nie moja wina, że pierwszy support, którego nazwy nie pamietam i który w ogóle nie wiem skąd się tam wziął, zagrał 6 numerów zamiast 4.
Ale ogólnie spoko. I mam fajne fotki, hy hy.
« Ostatnia zmiana: 03 Gru, 2011, 09:27:23 wysłana przez Yony »

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Odp: My Riot
« Odpowiedź #30 03 Gru, 2011, 11:08:56 »
A oni są jeszcze Gangsta czy już nie ? O_O

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: My Riot
« Odpowiedź #31 03 Gru, 2011, 11:46:02 »
Ciekawe, czy Yony nam opowie jak się z nimi grało? ;)
Zaskakująco dobrze. Zwłaszcza w połączeniu z sytuacją, gdy grałem kiedyś przed Sweet Noise i zostałem nagle wypierdolony z własnej garderoby :)
Najśmieszniejsze jest to, że nagle zderzyłem się z ziomem, którego znam ze 20 lat i nie wiedziałem, że gra w My Riot :)
Jedynymn kwachem był jakiś koleś, który w połowie numeru próbował mi przerwać granie "bo czas się Wam skończył", a nie ogarnął tematu, że timeline był zmodyfikowany pod nas. Trochę jobów później poszło, bo byliśmy umówieni na 30 minutowy set, a nie moja wina, że pierwszy support, którego nazwy nie pamietam i który w ogóle nie wiem skąd się tam wziął, zagrał 6 numerów zamiast 4.
Ale ogólnie spoko. I mam fajne fotki, hy hy.
A jak publika Was odebrała?

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: My Riot
« Odpowiedź #32 03 Gru, 2011, 11:51:56 »
Śmiem twierdzić, że 1/4 biletów sprzedanych na ten koncert została z naszego powodu... :P

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: My Riot
« Odpowiedź #33 03 Gru, 2011, 12:16:25 »
tylko ja odnoszę wrażenie że Glaca od dobrych kilku lat nie napisał żadnego nowego tekstu tylko wrzuca do jakiegoś randomizera wszystkie poprzednie i skleja w kolejne i kolejne i kolejne?

nienawidzę tego literowania w raperskich numerach :/

i jeszcze jedno
strasznie mi to podchodzi pod twórczość hed (PE), tylko że jeszcze im bardzo daleko żeby robić tak dobrą muzę jak Jared

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
2071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2018, 09:22:17
wysłana przez majkelk