Autor Wątek: Która higainowa głowe wybrać?  (Przeczytany 19061 razy)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wybrałem Bugere bo próbki MG na stronie producenta nie są zbyt przekonujące,a próbki 333XL są świetne.Chyba że ktos mógłby wrzucić jakieś dźwięki(najlepiej ostre) Fendmessy lub Ravena?


Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Wybrałem Bugere bo próbki MG na stronie producenta nie są zbyt przekonujące,a próbki 333XL są świetne

Auć. Z tutejszego przekomarzania się naprawdę jasno i wryjstrzeliście nie wynikało, że wszelkie metody oceny brzmienia, poza samodzielnym osłuchem, są do potłuczenia o kant emanuela? To znaczy, że coś pominęliśmy.

Offline fachmann

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 28
Nie miałem do czynienia jeszcze z MG, a próbek też jakoś nigdy nie słuchałem, ale przyznam, że Raven to niezła bestia :D Ja bym brał używkę z allegro, a odpuścił bugery. Jak kolega dojdzie do wniosku, że MG nie do końca mu leży to sprzeda praktycznie bez straty.

Choć odnośnie bugery kiedyś trafiłem na profil kolesia na YT i sporo tam ogrywał sprzętów tego producenta i też niezłe ciężary wychodziły. Dźwięk nagrywany na kamerę od razu - myślę, że bez koloryzowania.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Tak globalnie, to już ileś razy mówiłem Markowi, żeby zrobił coś z tymi próbkami na stronie. Ale skoro ma i tak więcej zamówień, niż jest w stanie obskoczyć w przyzwoitym terminie - to wali to. Sporo ludzi słyszało wzmaki na żywo i wiedzą, że to ciężkie działa.
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Bugera 333 to nie hujGain, wiem bo mam taką w domu, jak bugerę to 6260 - najlepszejsza jest po prostu z hamBurgerów i najprostsza. Ja wziąłem 333 bo brat chciał na tym grywać rock'a (roczka?) ala rudowłosa ze zmierzchu czy tam inne american wrzeszcz rock. Ale to metalu nie podejdzie i siara jest paskudna momentami.

Offline hawran

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
  • że co?
    • zespół 8ball
Bugere 333 ma moj znajomy, z reszta stoi ona na naszej salce, gralem na niej i za cholere nie moglem ustawic dobrego brzmienia. W dodatku polowe czasu ktory do tej pory u nas spedzila byla niesprawna. Srednio co 2 miechy cos sie w niej jebało. Podobno nowe serie sa mniej awaryjne ale i tak odrzucilo mnie od tej glowy. Możliwe ze 6260 jest mniej problematyczna. MG nie slyszalem na zywca ale koledzy tutaj powiedzieli juz sporo na temat tej glowy. Mnie by to w kazdym razie przekonalo. A co do PODow to owszem slyszalem co moze zdzialac XTL i X3 Live razem z koncowka. Sam chce kupic XTLa. W Bugere bym sie chyba nie bawil.
Quicquid Latine dictum sit, altum videtur

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3453 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2009, 10:40:29
wysłana przez Leon
7 Odpowiedzi
5931 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2009, 21:37:00
wysłana przez daniel.iron
21 Odpowiedzi
16063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2020, 07:43:05
wysłana przez macko9393
4 Odpowiedzi
3239 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2013, 01:08:15
wysłana przez harry_manback
20 Odpowiedzi
6366 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2017, 21:21:04
wysłana przez ciechoslovacja