Autor Wątek: Nowy projekcik Diamonds And Guns  (Przeczytany 3053 razy)

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 189
    • NailbombAudio
Nowy projekcik Diamonds And Guns
« 26 Maj, 2011, 21:18:22 »
Heja, nagraliśmy demowke nowej kapelki w której bębnie na bębnach :)

BandPage:

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Diamonds-and-Guns/166380816755283?sk=app_178091127385


Zalozenia byly takie, iz ma być energicznie, w miarę pozytywnie, dosc przebojowo, ale jak namniej obciachowo

Teraz zapisujemy się na jakieś przeglądy i inne występy co by pojeździć gdzieś i kosztować lokalnych trunków

Pozdro !

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie zobaczę - nie mam konta na fecesbooku :(
EDIT: o, jednak zobaczyłem :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Takie standardowe - w ogole mnie nie porwało, zero zapamietywalnosci a skoro chcecie przebojowo to powinno cos zostawac w pamieci po przesluchaniu. No i trochę malo jebniecia w mixie ale moze o to chodzilo.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 189
    • NailbombAudio
Przebojowy material napisac latwo nie jest ;/ ale z kazdym kawalkiem bedziemy doskonalic rzemioslo

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Słabo zrobiony wokal (przynajmniej pierwsza zwrotka słychac tam jakieś załamania i ta gitara, która pogrywa skutecznie kryje głos). Bębny, a szczególnie 2 baniaki za bardzo z przodu, dają wrażenie osobnego instrumentu. Flor za cichy, za mało dołu. Werbel lekko odklejony od reszty, stopa mi zupełnie nie leży, jakaś taka bez JEB. Jako perkusista zagrałbym to zupełnie inaczej. No i całość troszkę płasko. Mówię o utworze: Living Approved. Przebojowość hmm ja nie rozumiem jednego. Takie kapele grające tzw. college rock czy jak to tam zwał (sorry za porównanie, ale tak mi się kojarzy) w Polsce śpiewają po angielsku. Ja wiem, że od razu sukces międzynarodowy, że może łatwiej, ale sądzę, że lepiej to robić po naszemu.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 189
    • NailbombAudio
moze to zabrzmi naiwnie ale zwyczajnie sluchamy takiej muzy i taka muze chcemy grac, wlaczajac w to anglojezyczny wokal

jakby to byla chlodna kalkulacja to bysmy grali covery strachow na lachy :D

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Ja się jaram. Wokale są naprawdę spoko. Długo czekałem na takie granie po Aelim. :D:D
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A mi się kurewsko podoba, nie rozumiem zarzutu o brak przebojowości, jak dla mnie te numery ociekają przebojowością i chwytliwymi motywami. Refren z "Save The Day" latał ze mną cały dzisiejszy dzień, ogólnie wokalista robi zajebistą robotę. Słychać, że numery mają metalowy rodowód co mi się bardzo podoba. Jest melodia, jest energia, jest ładny wokalista, czego więcej chcieć?

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 189
    • NailbombAudio
Dobra, nagralismy dwa nastepne numery:

http://www.facebook.com/DiamondsAndGunsPL?sk=app_178091127385

tym razem troche mocniej, ale nie na tyle zeby zadowolic fanow gorguts ;/

bandit112

  • Gość
ten czysty wokal to ma być taki wyjąco-fałszujący? :D

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Ja się zgodzę z Lotharem. Przyjemne, ale nic szczególnego, czy charakterystycznego . Ale nie lubię "wykastrowanych" wokali, więc mogę być uprzedzony ;]

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 189
    • NailbombAudio
No tak, zwlaszcza w kontekscie reszty polskiej sceny rockowej ktora az oplywa w oryginalne i pelne indywidualnego charakteru twory :D

chociaz i tak dobrze trzymacie forme w powstrzymywaniu sie pisania od tego co naprawde myslicie

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A mi się nawet spodobało, poprawnie, sympatycznie, choć młodzieżowo bardzo ;) Zalajkowane, powodzenia życzę :)

Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
Fajnie. Zawodowo zrobione bedzie zajebiste. Powodzenia.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
5888 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sie, 2007, 14:48:23
wysłana przez pan mikos
15 Odpowiedzi
5929 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2008, 22:56:35
wysłana przez lord_awesomeguy
Nowy Offspring

Zaczęty przez g-zs Muzyka

3 Odpowiedzi
2289 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Cze, 2008, 06:58:56
wysłana przez g-zs
Nowy Slipknot!

Zaczęty przez DeathMaster « 1 2 3 » Muzyka

51 Odpowiedzi
23410 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2009, 20:20:58
wysłana przez Turgon
15 Odpowiedzi
5165 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2009, 02:39:22
wysłana przez DeathMaster