Autor Wątek: Jak forum sevenstring.pl zmieniło moje życie? :D  (Przeczytany 12173 razy)

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
Boszzzeeee  .....

Pedalstwo  i  złodziejstwo  ...  a  i  pijactwo ,  bo kazdy  pijak  to  złodziej :)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Dupę   mam  tylko  do  srania.....i  tej  wersji  będę  się  trzymał  :)  :headache:
Nie powstrzymało Cię to przed rejestrowaniem sie na ogólnopolskim forum dla skrytych gejów-sadomasochistów...

A dzięki temu forum odkryłem, że istnieją takie miejsca w sieci, do których chce się wracać i to nie koniecznie po to, żeby sobie spuścić z krzyża! :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dupa służy przede wszystkim do oznajmiania swojej obecności, wstawek niewerbalnych a u bardziej utalentowanych do wygrywania melodii :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Ja w kwestii formalnej:

- po poznańskim Gay Party stare miłości uległy wzmocnieniu
- pojawiły się nowe
- forum weszło jeszcze głębiej w moje (rz)życie...

Posty połączone: 31 Maj, 2012, 13:08:33
(thx majkelk za reminiscencję)

Pamiętacie rano, GP w Poznaniu, lekki kac, same nisko strojone gitarzysty elektryczne - a siedzom i słuchajom w milczeniu?:



SS, bijacz...
« Ostatnia zmiana: 31 Maj, 2012, 13:08:33 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Orange

  • Gość
Przez ss nie mogę napisać magisterki bo tu siedzę cały czas. Rujnuje mi życie :(

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Pomyślałem, że czaję się jak Platforma przed wyborami, no a przecież!!!... Leci mi ósmy rok w korpo i stwierdziłem, że ostatni! I jak powiedział, tak zrobił. W ostatni piątek września złożyłem wypowiedzenie. Oczywiście nie w pustkę - mając żonę, dzieci, kredyty. Otóż od jakiegoś czasu obsługiwałem stronę medialną marki Skervesen, a od stycznia - kiedy minie 3 miesiące wspomnianego wypowiedzenia - zajmę się tym oficjalnie i zupełnie już profesjonalnie. Wiąże się to z przeprowadzką i wieloma innymi sprawami, jak np. znalezienie przedszkola dla Szymonia, itd.
Wszystko zaś dlatego, że - skumajcie to - poznałem "na jakimś tam forum gitarowym" zaje...go zioma, jakim jest Jarek commelina. Zaprzyjaźniliśmy się, przegadaliśmy parę nocy do rana - i oto efekt. Ze swego rodzaju wygłupu, jakim był początkowo Skervesen, zrobiła się poważna sprawa. Gitary dotarły już kilka razy do USA, do Niemiec, Norwegii. Niedługo "podbijemy" Czechy, są zapytania nawet z Australii. Chciałem się tym wszystkim z Wami podzielić, bo może parę razy jeden czy drugi Admin się zastanawiał, czy warto odmówić sobie czegoś, żeby zapłacić za ten zasrany serwer, ale powiadam Wam - warto.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Czy to znaczy, że np. mogę być jeszcze piękniejszy? :D
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No i nie zdążyłem się ogarnąć z rodziną ze Słupska i wbić na nuggetsy :(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Big Up Panie wuju Batmanie! :)
"Rób w życiu to co lubisz a nigdy nie będziesz musiał pracować"
- mix your style -

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Po kolei:
Amanita - ja wiem, że Ty wiesz, że mam do siebie samego stosunek co najmniej ambiwalentny :D. Prowadzi nas to do wniosku, że dopiero połączeni razem z Plutonem w jedno przywrócilibyśmy mu należny szacunek, a Paypal to zło przeokrutne - co wie każdy, który operował kwotą większą niż jeden i trzy zera, czego i Państwu życzę :P.

sylkis - do końca grudnia to idzie wyprawę na wspomnianą Antarktydę zaplanować - ba! uskutecznić :).

lolo czy de: taki przyświecał mi cel! Kto wie - może i się zijś..., zejszczy, zjiszczy... no, wiesz!
Paczki z głów!


bandit112

  • Gość
Toć to wielka zmiana, jak na forum internetowe ;)