Autor Wątek: Limp Bizkit "Golden Cobra"..the album is so fucken SICK !!!  (Przeczytany 19165 razy)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
dokladnie...Deftone s i LB wyjebali plyty ze hej, Korn niestety slabiutko, i Machine head raczej tez staro-metalow zagra..a szkoda..a co do Wesa i Freda..akurat tak sie sklada ze znam osobiscie bylego technicznego Borlanda, ktory jezdzil z LB 8 lat po Swiecie...(udalo mi sie nawet kiedys wyprosic od niego paczke Mesy po Borlandzie...znaczn ie glebsza i ciezsza niz te ze sklepu ;D)...no ale przeciez LB sie poklocili po tym jak Fred zdymal na trasie panienke Borlanda...a dzis Wes ma juz inna kobiete, rodzine no i stare potyczki poszly w niepamiec...zreszta Borland na trasie nigdy nie jezdzil z LB w jednym busie, zawsze mial oddzielnego vana z kierowca ;)..anyway..wszystko to Chuj..wazne, ze muza sie klei :headbang:

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
ale zajebiste flow
Chyba na pierwszej płycie

Ci mają zajebiste flow


8)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Do mnie nie trafia. Ale wiadomo są gusta i gusta.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Przesłuchałem wałki co powrzucaliście i jak dla mnie jest dobrze ale nadal najlepszym kawałkiem LP zostaje dla mnie

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Dla mnie zdecydowanie Counterfeit  ;D . Poniżej wykonanie live na family values tour, ogólnie polecam obejrzeć cały koncert, jest KoRn z Ice Cubem!



Niestety już tak nie grają  :(
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ja będę słuchał jak wrócę z roboty - Shotgun i ten nowy z tele podchodzą mi zajebiście - moją ulubiona była akurat "Chochlate starfish..." więc mi zajebiście te konski pasują :) Jak reszta będzie w klimacie to bedzie zacny CD.

Ino head'a brak z munky'm :/

a "Truth" słyszałem już dawno w sumie i jest zajebisty :)
« Ostatnia zmiana: 05 Lip, 2011, 11:10:35 wysłana przez Vertigo »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
ogolnie imo album 'unquestionable truth part 1' to jeden z najlepszych krazkow EVER (choc fani lb czesto wieszaja na nim psy, bo sie odroznia od ich wczesniejszych dokonan) i pamietam jaki wkurwiony bylem jak na koncercie w sznie zagrali wszystkie hity tylko nie the truth, a na tym wauku mi zalezalo najbardziej:/
jakby kiedys nagrali part 2 utrzymujacy sie w stylistyce i na poziomie jedynki to sie osram ze szczescia.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Voitas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Cytuj
ale zajebiste flow
Chyba na pierwszej płycie

Ci mają zajebiste flow


8)

o zajebiste to to! szkoda że ja nie parle wu franse :P żeby nie offtopować to polecę jeszcze szybko polskie połączenie red hotów z fiszem:



a prawdziwy flow to mają tylko czarnuchy! pozdro

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
ogolnie imo album 'unquestionable truth part 1' to jeden z najlepszych krazkow EVER (choc fani lb czesto wieszaja na nim psy, bo sie odroznia od ich wczesniejszych dokonan) i pamietam jaki wkurwiony bylem jak na koncercie w sznie zagrali wszystkie hity tylko nie the truth, a na tym wauku mi zalezalo najbardziej:/
jakby kiedys nagrali part 2 utrzymujacy sie w stylistyce i na poziomie jedynki to sie osram ze szczescia.
+1 To jedyna płyta LB której się zasłuchiwałem.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Jakoś mnie nie rusza ta nowa pyta... 5 odsłuchań i jakoś nie chce mi sie wracać, może z czasem.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
szkoda że ja nie parle wu franse
a ja nadal mam wyrzuty sumienia, że nie przykładałem się do francuskiego w LO   :-[
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Bo od francuskiego to jest kobieta :P

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Bo od francuskiego to jest kobieta :P
widocznie słabo uczyła  ;D  ;)

Wracając do tematu LB, przypomniało mi się, że Wes ma regiusa. Ciekawe ile kawałków na nim nagrał, bo coś mi się wydaje, że rzadko używa, patrząc na klipy chociażby  :-\
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
nie przypominam sobie klipów kręconych od czasu jego endorsmentu z Mayo

oświecisz?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
raczej rzadko, choc na plycie widnieje: "Thx to: Yamaha, Mayones Guitars..." i zaraz potem wielkimi literami "I play Jakcson Guitars" ;D

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
nie przypominam sobie klipów kręconych od czasu jego endorsmentu z Mayo

oświecisz?
niestety nie pamiętam kiedy dokładnie podpisał endorsment, więc Ci nie pomogę ^^
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Borland nigdy nie mial endorsmentu z Mayo..po prostu dostal od nich gitare to na niej zagral..to dosyc popularna forma promocji firmy...Satriani chyba tez dostal gitare od ktoregos z polskich lutnikow..z tego co pamietam i jakos znia nie wystepuje ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
nie przypominam sobie klipów kręconych od czasu jego endorsmentu z Mayo

oświecisz?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Troll mode (nie mogłem się powstrzymać ;)) :


Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Generalnie kładę na LB chuy, ale posłuchajcie sobie dzieci jak powinna brzmieć stopa z werblem. Nosz kuuurwaaaa, taaaaak!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Mi się ten album zupełnie nie podoba.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Do mnie ta płyta nie przemawia. Brzmieniowo jest bardzo ok, ale kompozycyjnie to lipa. Nieprzemyślane to wszystko, odgrzany stary kotlet w niestrawnej panierce. Nie zbliżyli się ani na krok do starych płyt. Nie ma w ogóle klimatu, tego "czegoś". Jestem na NIE.
"Unquestionable truth part 1" rzondzi!!!!!!!!!!!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
ale posłuchajcie sobie dzieci jak powinna brzmieć stopa z werblem. Nosz kuuurwaaaa, taaaaak!
Powiem bez bicia, że to właśnie oni i Soilwork są moją główną wytyczną przy ustawianiu bębnów ;)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Generalnie kładę na LB chuy, ale posłuchajcie sobie dzieci jak powinna brzmieć stopa z werblem. Nosz kuuurwaaaa, taaaaak!

dokladnie tak..produkcja jest zajebista i bebny tluste strasznie.., a co do "Unquestionable truth part 1" to np. do mnie nie przemawia wogole wlasnie ta plyta..za duzo metalu za malo hip-hopu jak na LB w tym akurat przypadku:-), poza tym to plyta nagrana bez Johna Otto ( w jednym utworze chyba zagral), a facet ma wyjatkowy groove i feeling i dlatego nie pasuje mi cos w tej plycie
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2011, 20:16:04 wysłana przez Andy »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
a co do "Unquestionable truth part 1" to np. do mnie nie przemawia wogole wlasnie ta plyta..za duzo metalu za malo hip-hopu jak na LB w tym akurat przypadku:-), poza tym to plyta nagrana bez Johna Otto ( w jednym utworze chyba zagral), a facet ma wyjatkowy groove i feeling i dlatego nie pasuje mi cos w tej plycie
tak jak mowilem, ten krazek mocno odroznia sie od reszty dorobku lb i fani ich "zwyklego" stylu go czesto nie lubia. mnie natomiast to 'wiecej metalu, mniej hiphopu' odpowiada akurat - imo trafia w doskonale wysmakowane ich proporcje i po prostu kawalki z tej plyty naprawde czuje :) i jako ze blizej dorobek lb poznalem juz pod postacia owczesnie pelnej dyskografii (do unquestionable truth), nie mialem zadnych konkretnych oczekiwan jak wczesniejsi fani zespolu i ta plyta mi podeszla najbardziej, w calosci - reszta krazkow to raczej wybrane kawalki, a nie albumy w calosci... ale to kwestia gustu.

no i brzmenie lb jest ogolnie wykurwiste i do dzis zzera mnie ciekawosc jak wes robi te takie plywajace, zgrzytliwie przesterowane riffy, jesli ktos wie jakim trickiem to osiagnac to chetnie sie dowiem :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1182 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2010, 08:18:27
wysłana przez Sebastian
43 Odpowiedzi
8284 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2014, 23:58:27
wysłana przez Andy
16 Odpowiedzi
10367 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2013, 03:34:59
wysłana przez mastEr_eXplorer
18 Odpowiedzi
15967 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 15:16:10
wysłana przez przemekprzemek
2 Odpowiedzi
7864 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2015, 10:01:24
wysłana przez OMSON