Autor Wątek: Line 6 - Model packi do POD'a Studio  (Przeczytany 3033 razy)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Line 6 - Model packi do POD'a Studio
« 25 Cze, 2011, 21:45:46 »
Do nagrywania przesterowanych gitar używam pluginów (X30 i Lecto), POD'a wykorzystuję do nagrywania cleanów, ew. solo, a przede wszystkim do pogrania sobie na zywo, Jest sens inwestować wg Was w triple pack'a (Metal + Collector Classics + FX Junkie)? Zestaw ten kosztuje 49.95$, zawiera jakieś tam metalowe ampy oraz wzmaki do cleana i FX'y, które mnie w sumie bardziej interesują.

http://line6.com/store/item/49

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
mi osobiście podchodzą brzmienia z metalpaczki, ale przy tej jakości symulacji VST bym sobie darował. Imo jest sens dokupić modelpacka jak masz poda PRO i potrzebujesz na scenę. Do domu szkoda kasy
B ( o ) ( o ) B S

Offline L3sh3q

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Pomysły
Nie opłaca się.

Mam metal packa, ale LePou + IR są lepsze.

Na ta chwile GX to tylko interfejs. Cały ich soft jest gorszy (choć powiedzmy przyzwoity), niż to co masz za darmo w sieci.
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2011, 23:22:43 wysłana przez L3sh3q »

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Dzięki, Wasze odpowiedzi kończą moje rozważania, odpuszczam sobie ten zakup.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mi się metalpack bardzo podoba, w porównaniu do tego co jest w podstawie to niebo a ziemia.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Mi się metalpack bardzo podoba, w porównaniu do tego co jest w podstawie to niebo a ziemia.
A porównywałeś go z możliwościami takiego np. X30?

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
No osobiście nic ciekawego nie ukręciłem z darmowych pluginów, ale specem od nagrywania nie jestem. Bezpośredniego porównania też nie mam bo aktualnie mam małe problemy sprzętowe i żadnego programu nie odpalę. Nie dawno nagraliśmy sobie z zespołem demko z pomocą metalshopa, jak chcesz obadać efekt to daj mi PMkę to podrzucę Ci linka.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Szkoda 50 USD, skoro masz do dyspozycji takie rzeczy jak X30, X50 czy LeCTO...

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
ja polecam ale nie za 50$.
Kupowalem metalpacka dawno temu jak byla jakas promocja. Glownie potrzebowalem porzadnych przesterow - metalpack ma spoko - uzywam ich praktycznie caly czas.
jednak niektore darmowe pluginy daja duzo mozliwosci (takj jak wspomnieli przedmowcy)
grunt, czego potrzebujesz :)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Przestery mam fajniejsze z X30 i Lecto. FX-ów mi trochę brakuje, ale poszukam ich w guitar rigu 4, może coś fajnego się znajdzie.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
no to sam sobie odpowiedziales :) Nie ma sensu dawac za metalpacka 50$ jesli przestery zadowalaja cie ze zwyklych darmownych pluginow.
poszukaj darmowych wtyczek FX i mozna znajdziesz ''to'' czego szukasz,  albo z guitar riga jak wspomniales czy revalvera itd.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
7844 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2011, 21:33:16
wysłana przez IronMan86