Autor Wątek: Lekcje gry na gitarze (Kraków) (Głównie metal/hard rock)  (Przeczytany 33899 razy)

bandit112

  • Gość
Witam. Szukam nauczyciela tak do 25zl/h. Mogę dojeżdżać, gram już rok.

Proszę pisać tu albo na maila ------------------- ;)

Pozdro
« Ostatnia zmiana: 24 Maj, 2012, 22:11:39 wysłana przez bandit112 »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jak możesz dojeżdżac to zapraszam do Wrocławia

:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline grzyb666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
w Krk jest fajna szkola na wiosło i bas : http://www.facebook.com/pages/Guitarmanic/185333724828909
a jak nie masz fb to tu: http://www.myspace.com/guitarmanicpl

Na elektryku uczą: Jacek Hiro(Sceptic, Dies Irae, itp itd xd), Daniel Kesler (Redemptor) i Hubert Więcek(Banisher, Redemptor i o ile dobrze pamietam to chyba Vedonist)

Za miesiąc (4 lekcje po 1h ) się płaci 150 zł wiec jest troche drożej niż byś chciał ale naprawde warto bo jest zajebiście :D

Sam tam chodzę więc masz moją rekomendację :D

bandit112

  • Gość
Ja grałem z Hubertem jak jeszcze nie miał szkółki, na razie szukam jakiegoś indywidualnego nauczyciela :D Ale pomyśle :D

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
grzyb666: Możesz coś więcej powiedzieć o GM? U kogo się uczysz? Jak lekcje wyglądają?

Offline grzyb666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
Chodzę tam 5 miesięcy do Jacka Hiro. I on mnie tam zwerbował bo na początku chodziłem prywatnie do niego.
Jeżeli chodzi o szkole to tak:

-Szkoła znajduje się w czymś w stylu kamienicy, Lekcje perkusji z Jackiem Chmurą znajdują się na poziomie "-1", a na pierwszym piętrze mamy salkę Daniela i osobno Jacka (są one kolo siebie wiec się często wymieniają, a jak po mojej godzinie w sobotę jak salka daniela jest wolna (zazwyczaj jest), to bezproblemowo mogę sobie jeszcze zostać i pograć tak na godzinę lub dwie.

-Atmosfera jest zajebista. "Nauczyciele" to naprawdę spoko goście.

-Lekcja trwa godzinę. Na początku dostaniesz ćwiczenia na paluchy, kostkowanie itp itd. czyli takie podstawy, z których oczywiście możesz byc wyrywkowo przepytywany na każdej lekcji  :D
Są też podstawy teorii. Później robicie bardziej zaawansowane rzeczy, uczycie się jakiś kawałków i solówek. Ostatnio  jestem męczony z Dream Theater :P

Nie wiem jak wyglądają lekcje u innych ale myślę że bardzo podobnie. Ogólnie przez ten rok odczułem duży "przypływ skilla" xD Mam motywacje to też ćwiczę.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, pisz na gg :)

Aaa! zapomniałem! Po 4 miesiącach uczęszczania dostaniesz koszulkę z logo szkoły xD

 

Offline Dzieckowemgle

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Jeżeli chodzi o lekcje u Jacka.
Ja tam chodze równo 4 miesiące (koszulke odbieram teraz w środe), i jestem bardzo zadowolony z lekcji. Faktycznie Hiro ciśnie ostro na paluchy ale to dobrze. U mnie największą wadą było kostkowanie naprzemienne i do tej pory z tego mnie magluje ale juz po paru tygodniach czułem ,że "nabieram sprawności" w palcach i coraz wiecej potrafie. Tak więc nie rozpisując sie bardzo powiem krótko że nie jest tanio ale warto chodzić.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
wiele dobrego słyszałem o guitarmanic, od września sam się chcę zapisać :)

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
A te zajecia tam to sa indywidualne, czy w jakis grupkach? Ze strony wynika, ze chyba indywdualne, ale wprost napisanego nie znalazlem. I w ogole gra sie tam cos innego, niz 'szatany'? xD

bandit112

  • Gość
Tam tylko nakurwiają cannibal corpsy i inne chłosty :D A tak na poważnie to podejrzewam, że mówisz jaką muzykę chcesz grać i się każdy dostosuje ;)

Offline DanielKesler

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • guitarmanic
Dobra Panocki!

Czytam co tu piszecie :) Dzięki za miłe słowa na nasz temat...
Uważam, że cena jest bardzo przystępna biorąc pod uwagę:
-w pełni wyposażone sale w rzeczy niezbędne czyli gitary, wzmacniacze, kable, tunery, metronomy itd. Nawet swojego wiosła nie trzeba mieć na lekcji, chociaż przyznam że to wskazane (zawsze lepiej uczyć się na swoim). Do tego po wypełnieniu karnetu dostajecie koszulkę z logo GUITARMANIC, że nie wspomnę o darmowym wstępie dla uczniów szkoły na warsztaty, które właśnie organizuję DNI GITARY- GUITARWORKSHOP vol.I http://www.facebook.com/event.php?eid=183171945082810

Czy 150zł w tym przypadku to drogo? :) Chyba nie!
Zawsze można pójść na lekcje za 25zł do niewiadomego pochodzenia gitarzysty, który tych lekcji będzie udzielał. Pamiętajcie, że cena to również jakość.

pozdrawiam i zapraszam

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Pozwolę sobie na drobny offtop...
Uczę się grać na skrzypcach i za jedną lekcję przeważnie trzeba zapłacić tyle ile tutaj za cały miesiąc :P
Gdybym był z okolic Krakowa to na pewno bym skorzystał z oferty tej szkoły

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
11246 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2008, 08:57:12
wysłana przez Mery
7 Odpowiedzi
5930 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2009, 21:37:00
wysłana przez daniel.iron
14 Odpowiedzi
7306 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2011, 01:58:09
wysłana przez Matt-Carnage
10 Odpowiedzi
7739 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 10:20:42
wysłana przez deathtom
61 Odpowiedzi
34051 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2017, 18:38:19
wysłana przez myheaven