Autor Wątek: Roter 8 Sphinx i Roter 8 Cheops  (Przeczytany 40233 razy)

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Samo wykończenie korpusu mi się nie podoba. Główka na plus ( taką chcę dać w swoim customie jak kiedyś będę zamawiać ) i jeden pot daleko od strun również mi się podoba bo w swojej gicie często zdarza mi się ściszać się przez przypadek :( Maikh a może tak zastanowiłbyś się żeby otworzyć własny zakład lutniczy? Robisz te gitary w tak szalonym tempie że chyba szybciej i taniej byłoby jakbyś sam się wziął za ich robienie od razu hurtem :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
http://www.sevenstring.org/forum/extended-range-guitars/136872-my-new-guitar.html

naprawdę nie widzicie podobieństwa? bo ja bardzo duże! jeszcze dwa lata temu każdy by się pałował jakąkolwiek kopią/podejściem do zrobienia kopi Blakmaszyny a teraz nagle nikomu się nie podoba.
chodzi o całokształt. blekmaszyny są ładne, a rotery choćby nie wiem jak bardzo się starały, niestety nie są. Poza tym (przynajmniej w moim mniemaniu) blekmaszyna = czarny jak smoła hebanowy top. I nie farbowane wenge, tylko heban. Nie ma hebanu- nie ma blekmaszyny

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
 I nie farbowane wenge, tylko heban. Nie ma hebanu- nie ma blekmaszyny
+1  :D Proste kurna.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Shervyn

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
Wizualnie wiosło zupełnie nie w moim guście, ale specyfikacja fajna. Jestem ciekawy jak to brzmi :). Mind i Soul bardziej mi się podobały. Ale najważniejsze żeby Tobie pasowało. Gratulacje :)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Roter =/= blekmaszyna
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mi się ta gitara podoba zajebiście. ;) Widzę także, że nie tylko ja mam zajawkę na jakieś egipskie klimaty :D z tym, że ja mam tatuaże jeszcze :P
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Ja lubię brzydkie gitary (mój custom) ale tego to bym nie chciał :D, a tak serio ja po opiniach, fotkach i wszelkich informacjach za nic w życiu u tego lutnika gitary bym nie robił, strach się bać jak widziałem niektóre jego "dzieła". Ale mam nadzieję że gitara spełni oczekiwania!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek

Ja bym się czymś takim i innymi na swojej stronie nie chwalił... Ogólnie to wszystko wygląda na wiosła z PRL robione przez stolarza.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ciekawe co będzie następne? Flip i Flap od REK-a?

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Złą mocy stronę wyczuwam w temacie tym.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
jestem zdania, że póki właściciel się nie wypowie to nie ma co gadać na próżno

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
No jak to potłoczyć pianę trzeba :) A tak poważnie to ja się naoglądałem zdjęć i naczytałem tyle złych opinii o Roterze że tak jak powiedziałem wcześniej po prostu bym się bał, oczywiśćie życzę nabywcy żeby wszystko było okej, i skoro zlecił robienie wioseł właśnie w tej pracowni to musiał mieć ku temu jakieś powody (no właśnie jakie?? :D ).

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Pisał, macanie Ósemki Valentine'a właśnie od Rotera.

Btw. czemu w temacie jest Sphinx i Cheops, a w pierwszym poście Sphinx i Obelisk?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Ciekaw jestem jak się będą sprawować, bo duuużo niedobrego słyszałem o Roterze, może się Pan wyrobił i teraz struga lepsze wiosła? Może stanie się tanią alternatywą?

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Nie pamiętam kto to wsadził do shoutboxa ale dziś na temat Roterów znalazło się m.in to, szkoda gadać po prostu :

http://www.metalguitarist.org/forum/guitar-tech-electronics-diy/31918-dissecting-repairing-fan-fret-roter-8-trying-help-lost-cause-huge-76pics.html 

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Boje się, że to ciągle jest tak, że dwa razy mu wyjdzie a pięć nie. Ale trzymam kciuki :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
http://www.metalguitarist.org/forum/guitar-tech-electronics-diy/31918-dissecting-repairing-fan-fret-roter-8-trying-help-lost-cause-huge-76pics.html 
O kurde.
No to nie ma co gadać. Maikh jest człowiekiem o ogromnych jajach skoro nie bał się u takiego hobbysty-stolarza dwie gitary zamówić.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
No to trzymamy kciuki, zeby byly lepsze niz ten egzemplarz z linka :P Masakra...

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Popłakałbym się gdybym dostał takiego "customa" :/ Powodzenia i oby te Twoje były duużo lepsze.

Offline [Maikh]

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
  • Ancient Egypt
Na razie szybko parę fot i mały test - krótko, genialne wiosło. Więcej napiszę później.

Wlacz osadzony player soundcloud








Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
O, nie wygląda, aż tak strasznie :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No, serio, podoba mię się! Bardziej minimalistyczna już chyba być nie mogła, ale Ty jak zauważyłem tak lubisz, gicior.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
fajnie wygląda, korpus taki grubszy się wydaje ale do blakmaszyny to tylko główka podobna :D
czekam z niecierpliwością na więcej fot i przede wszystkim słowa recenzji

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Na tych fotach wygląda dużo lepiej. Tylko te wenge mie się strasznie nie podoba. Nie cierpię  tego drewna pod żadną postacią. Brzmienia zajebiste, gruzowate i głębokie. Jak sobie przejrzałem stronkę rotera, to te Afektowe gitary to najsensowniejsze wiosła Rotera. Ta druga zapowiada się lepiej. Przyajmniej tak mi się wydajesie.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jakiś dziwny skrzek w gitarach jest na tych próbkach, jakbyś grał kantem kostki, ale generalnie jest okej. Plecki mi się podobają, przód bez zmian - nie ma tragedii ;)

Btw. Ta płaszczyzna główki przy której są klucze jakoś krzywo wycięta jest u dołu...
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2011, 15:41:16 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3872 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2009, 10:00:34
wysłana przez bartman
10 Odpowiedzi
4067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2010, 00:59:53
wysłana przez wuj Bat
11 Odpowiedzi
4846 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2010, 10:51:31
wysłana przez primer
Roter Tele 7

Zaczęty przez Sebastian « 1 2 » Custom shop

32 Odpowiedzi
24228 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2010, 15:02:29
wysłana przez Mery
61 Odpowiedzi
30549 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 21:32:26
wysłana przez utarefson