Autor Wątek: Phedora  (Przeczytany 600 razy)

Offline igo147

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Phedora
« 12 Maj, 2013, 14:50:47 »
Witam,
nie będę pisał, że jestem tu nowy, bo śledzę forum już od pewnego czasu, ale z wrodzonej wstydliwości zawsze byłem raczej czytaczem, niż pisaczem ;]
Stwierdziłem, że trzeba w końcu poddać krytyce i swój zespół. Pochodzimy z Lublina i gramy coś, co osobiście nazwałbym mocniejszym rockiem alternatywnym, inni progresywnym Nickelbackiem, a jedna pani redaktor nawet post-hardcore'm (nie pytaliśmy, widocznie tak jest), acz z przynależnością gatunkową zawsze i wszędzie są jakieś zgrzyty, więc jako zespół wolimy się nie określać ;>
Właśnie udostępniliśmy nasze pierwsze, amatorsko nakręcone lyric video do kawałka "Woe Is Me", w produkcji którego pomogli nam fani, zapraszam do oglądania i oceny:


Z innych utworów:
The Litany:


Dragonfly:


Vanity Fair:


Wszystko nagrywane w domowych warunkach, na POD-ach, Superior Drummerach i takich tam.
Zapraszam do oceniania, z góry dzięki ;]

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Phedora
« Odpowiedź #1 12 Maj, 2013, 17:07:39 »
Dla mnie zajebiście.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Phedora
« Odpowiedź #2 12 Maj, 2013, 19:02:04 »
Ten utwór z lyrics video chyba najbardziej mi się spodobał :) Klip też całkiem profesjonalnie zrobiony.
Fajnie gracie, wokal też na miejscu :)

Brzmienie mi pasuje, może tylko jak na mój gust wokal mógłby być troszkę ciszej.

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
Odp: Phedora
« Odpowiedź #3 12 Maj, 2013, 21:31:37 »
bardzo mi się podoba, i muzyka, wokal, ale.. nie jestem jakimś anglistą ale mam wrażenie że coś z tym angielskim nie za bars.. ale może mi się ino zdaje.... pozdrawiam