Autor Wątek: Pro Tools LE - problem z instalacją  (Przeczytany 8884 razy)

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Pro Tools LE - problem z instalacją
« 08 Maj, 2011, 11:30:32 »
Witam, mam mega problem: w ogóle nie rusza mi instalka pro toolsa dołączonego do 11R, pokazuje tylko wielkośc płyty. U kumpla rusza ale bardzo długo to trwa. Przeinstalowałem system i nic nie pomogło. Macie jakieś pomysły? miał ktoś podobny problem?
Dodam, że mam dośc mało RAMu - 1 gb. Może tu leży przyczyna?
Dzięki za pomoc.
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Hej, ja dostałem uszkodzoną płytę razem z Pro Tools, co powodowało że instalator "włączał się" w nieskończoność. Z tego co widziałem w internecie - częsty problem. Pomogło napisanie do supportu (co wiązało się z rejestracją i wypełnianiem durnych formularzy), podesłali mi plik, który pobrał mi cały instalator na dysk. Rozwiązanie tego  "problemu" przez support trwało ok. 3 dni roboczych.  Me gusta... NOT.

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
no to zaraz zabieram się do napisania podania ;)
pisałeś do Avida?
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Oj wtedy był to jeszcze Digidesign. Korzystałem z czegoś podobnego do tej stronki: http://www.avid.com/us/support

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Bardzo dziwna sprawa z tym PT LE. Większość ludzi, którzy go instalowali mówiła, że włączyli instalację, pojechali na wczasy na Mazury, odwiedzili teściową pod Szczecinem, zjedli obwarzanki w na rynku w Krakowie, a kiedy wrócili do domu, to instalator akurat finiszował. Natomiast u mnie trwało to poniżej 5 minut.

Co do Twojego problemu, j/w - napisz do supportu, ewentualnie do dealera, od którego kupiłeś 11R.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Szczerze to pociągnąłbym dvd via torrent a nie czekał na support.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No, na pecku PT też mi się stawiał ze dwie, trzy godziny. A na japku 30 minut. Nie wiem czemu, ale bezwarunkowo 11R musi być podłączony w tym czasie do kompa, jakby co :D

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Oj miazga :o Z paczki którą pobrałem od Digi instaluje mi się góra 5 minut... Piszę oczywiście o LE 8.

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
coś musi by popierdzielone z tym softem skoro to tak różnie wygląda. No nie będę ciągnął z torrentów skoro za to zapłaciłem :(
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Nie zapomnij zainstalować też najnowszej aktualizacji, bo dzieją się (o czym przekonałem się na własnej skórze) takie jaja:

http://duc.avid.com/showthread.php?t=269242

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jeśli chodzi o instalację, to problemy wg mnie są spowodowane nie przez soft, a przez płyty. Co do śmiercionośnych wybuchów białego szumu, to już oczywiście wina programu.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Dołączam do klubu!!! ;)
Paczki z głów!

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
ProTools zdecydowanie nie lubi IE9, szczególnie przy aktualizacji firmware.

bandit112

  • Gość
A mnie support isohunt nigdy nie zawiódł...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Owszem, ale właśnie mija jakoś miesiąc, odkąd support PT się nie odzywa. Poradziłem sobie, ale troszki to dla mnie żenua.
Paczki z głów!

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
A do mnie się odezwali po 4h!
Dostałem co prawda linka do PT 8.0 i zanim dobiłem do wersji 8.05 potrzebne były 2 updaty, ale mimo wszystko support był zawodowy.
- mix your style -

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
7813 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 20:13:25
wysłana przez Musza
6 Odpowiedzi
2969 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lut, 2012, 17:06:05
wysłana przez Pneumonia2
1 Odpowiedzi
2364 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2012, 00:11:50
wysłana przez Pneumonia2
5 Odpowiedzi
3854 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Kwi, 2013, 12:41:52
wysłana przez indabrain
3 Odpowiedzi
2163 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2016, 11:07:29
wysłana przez carolus89