Autor Wątek: RAN Crusher "Piranha" 7 string [Work In Progress]  (Przeczytany 66871 razy)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Zajebiste wiosło, także jestem ciekaw efektu końcowego. Kształt rewelka, zęby bardzo mi pasują. Jedyne co ja bym wsadził to heban, bo uwielbiam hebanowe podstrunnice, gładkie jak granit, ale to już kwestia preferencji. Gratuluje stary. Mam nadzieję, że panowie z RAN'a zmontują ci rewelacyjne wiosło.

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Zajebiste wiosło, także jestem ciekaw efektu końcowego. Kształt rewelka, zęby bardzo mi pasują. Jedyne co ja bym wsadził to heban, bo uwielbiam hebanowe podstrunnice, gładkie jak granit, ale to już kwestia preferencji. Gratuluje stary. Mam nadzieję, że panowie z RAN'a zmontują ci rewelacyjne wiosło.
Dzięki! Podstrunnica to będzie heban macassar, a jaka jest różnica między zwykłym hebanem to myślę, że chyba raczej niewielka..?

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
A to super, widać w postaci nieobrobionej wygląda inaczej. Ale pewnie przyciemnią później podstrunnicę i będzie czarna jak otchłanie piekła :D Pochwal się, jak tylko będziesz miał nowe foty wiosła.

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
A to super, widać w postaci nieobrobionej wygląda inaczej. Ale pewnie przyciemnią później podstrunnicę i będzie czarna jak otchłanie piekła :D Pochwal się, jak tylko będziesz miał nowe foty wiosła.
Rob ale heban macassar właśnie nie jest cały czarny jak somalijski pirat tylko ma te "fajne" brązowe paski :)
Spoiler

Obiecane foty będe miał gdzieś za tydzień.
« Ostatnia zmiana: 19 Lip, 2011, 09:43:55 wysłana przez KykuPL »

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Kumam, myślałem, że hebanowe podstrunnice są całe czarne. Fajnie wiedzieć. Dzięki za wyjaśnienie :)

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
wyglada wyczesnie, niech nic juz nie koloruja, niech tak zostawia :D

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Na razie tylko jedna fotka bo ekypa na urlopie.


Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Stary, czad. Jesli bede robil nastepnego Crushera to wlasnie w rodzaju tego drewna, wyglada przeslicznie.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ładnie, ładnie. Czekam na efekt koncowy. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Mam nadzieję że wykończenie pójdzie mnie więcej w tym kierunku.. ;)


Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Zobaczymy jak to będzie grało. Na razie czekamy na wiosło Lothara i opinie na temat progów :D ...ostatnio przy każdym wątku o RANie czytam że progi źle nabite czy chuj wie o co tam chodzi... ponoć jakiś temat gdzieś jest w świecie tylko nie mogę go znaleźć ;)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Ja wiem o chodzi z tymi progami i ktoś oczywiscie wyolbrzymia. Jakke zamówił Crushera 7 i powiedział tylko ze progi były ostre (w sensie nie zaokraglone przy koncowkach) co powiedzał Darkowi, który się zmartwił ale jak to sie skonczyło to nie wiem ;)
Jakke mi mówił, że progi były nabite idealnie tylko właśnie to że były ostre było minusem.
O wiekszej ilosci takich przypadków nie słyszałem.

Obadamy jak będzie w mojej ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Mam nadzieję że wykończenie pójdzie mnie więcej w tym kierunku.. ;)


Będzie Ci pasować do samochodu? :D

Ran to mistrzowie w robieniu ładnych wioseł/fotek.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
uuu, to ran robi żle gitary? kurde, myslałem ze tylko roter pieprzy robote! My z majkiem w roterach mamy idealnie nabite i spiłowane progi.

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
korpus pieknie wyglada :-), a co do progow..RAN ma nabite progi idealnie, nie sa tak mocno zaokraglone jak np. w Ibanezie czy Music Manie...czyli sa "ostre" jak ktos pisze, ale to kwestia gustu i preferencji...mi osobiscie wogole to nie przeszkadza i w zaden sposob nie wplywa to na moj styl gry:-)...a nawet gdyby to przeciez progi mozna bardziej zaokraglic!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Pewnie mają zajebiste pilniki :)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Faktycznie, RAN mógłby się uczyć od Rotera gitary robić :P

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Wstępne lakierowanie. Foto po pierwszym podkładzie wypełniającym.



« Ostatnia zmiana: 05 Paź, 2011, 23:11:32 wysłana przez KykuPL »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
o zło! ;o
i always go full retard

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Śliczna, wygląda jak ze starej kości. Nie lakierowałbym jej na czarno, ale to twoja gitara :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Na czarno nie będzie, będzie trochę "jasno-szarego" ale i tak brązowy zdominował całość. Mi się podoba :) W sumie na foto mało widać, założę się że z każdej strony inny odcień jest. Trzeba próbować. To dopiero pierwszy podkład, jeszcze dużo roboty zostało. Tył ma być pod kolor ovangkolu. Nie wiem jak to wyjdzie. Zobaczymy z czasem

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Bawią mnie te dziury na wylot. W naturalnym wykończeniu wyglądałaby dobrze, a rozumiem, że będzie ciemna, czy jak?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Patrzcie! a ludzie płaczą jak jednego sęka u siebie znajdą! ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
To jest właśnie naturalny kolor Topoli :) tutaj nic nie było jeszcze nakładane oprócz podkładu. Od samego początku byłem uświadamiany że topola ma w sobie dużo brązowego. Całość tylko w brązowym mi jednak nie odpowiada. Jak pójdzie na to szary to będzie ciemniej ale nie całkiem czarno. Zobaczymy ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No i właśnie o to mi chodziło, że taka naturalna mi się podoba. Trochę martwi mnie ten tył, "pod kolor ovangkolu". Możesz mi to jakoś zobrazować?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24603 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
82 Odpowiedzi
57996 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2009, 23:10:44
wysłana przez Vin$
RAN Crusher 8

Zaczęty przez Sloma « 1 2 ... 14 15 » Gitary 8-strunowe

374 Odpowiedzi
180205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2012, 10:43:02
wysłana przez xaper
4 Odpowiedzi
3449 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2011, 22:10:45
wysłana przez kirk_pazdzioch
156 Odpowiedzi
75313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2011, 10:03:27
wysłana przez Lothar