Autor Wątek: Jakie ćwiczenia  (Przeczytany 19664 razy)

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Odp: Jakie ćwiczenia
« 04 Maj, 2008, 10:39:35 »
To moze ja powiem co mi pomoglo:

Jezeli chodzi o sama technike to SZCZERZE polecam to strasznie stare video Micheala Angelo Batio - Speed Kills.

bardziej nawet niz o same cwiczenia chodzi mi o sama filozofię szybkiego grania która tam jest pokazana i objasniona (posluchaj o PPS etc)- choc cwiczenia rowniez sa spoko - zwlaszcza jezeli chodzi o alternate picking i alt pick ze zmiana strun (z ktorym mialem gigantyczne problemy - sweepy smigaly a alt pick dalej u mnie lezal)

Dala mi duzo wiecej niz rock discipline

Do tego szkolka Romeo - pare fajnych lickow, Cooleya jedna szkolka byla b.fajna - chyba Shred Guitar Manifesto

Jezeli chodzi o economy picking to tutaj znowu Batio (uzywa innych nazw wiec altpick to nie jest tam alternate tylko alternative a alternat to afair economy) i Gambale.

Sweepy - zaczalem sie ich uczyc samemu, potem jakos chyba Cooley i Romeo - Gambale jakos za bardzo mnie nie powalil - choc z drugiej strony to byla szkolka z lat 80'tych a wiadomo co sie wyprawialo wtedy a teraz.

Tak więc:

Batio
Batio
Batio
Cooley (jedna z trzech - chyba ze jest juz na necie basic costam ale nie widzialem tego a tam moze byc spoko wytlumaczone)
Romeo dla young guitar

ps. ja naprawde nie wyglupiam sie z Batio - kumpel ktory z niego szydzil strasznie po obejrzeniu tej szkolki stwierdzil ze mnostwo mu dala jezeli chodzi o szybkie granie.


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
10835 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2012, 18:40:55
wysłana przez Jakub0765
0 Odpowiedzi
1327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2014, 17:59:34
wysłana przez mariaczi
10 Odpowiedzi
22193 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2017, 13:59:58
wysłana przez baz0k
1 Odpowiedzi
10174 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2018, 11:41:06
wysłana przez Zomballo
6 Odpowiedzi
6257 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2020, 00:29:31
wysłana przez Aremenius