Autor Wątek: In Flames :: Sounds of Playground Fading :: Studio Report  (Przeczytany 8879 razy)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Pierwsza część raporty ze studia podczas nagrywania nowej płyty In Flames - Sounds of Playground Fading.


Pod koniec ciekawostka - Bjorn z 11 Rackiem :)
Ciekawe jak zmieni (i czy w ogóle) się brzmienie z nowym gitarzystą.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ten 11 nie jest czasem tylko do prepro?

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Może i jest. Nie sądzę, że na tym nagrywają. Ale chodzi o sam fakt posiadania akurat tego a nie innego unitu.

Zomballo

  • Gość
A nie rąbneli oni przypadkiem którejś płyty na PODzie? Wg. mnie akurat mogliby nawet nagrywać  na Labodze LR-1, aby to tylko brzmiało jak IN FLAMES!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
No to czekam na wyniki koncowe i kolejne filmiki ze studia :) A tez Bjorn Adjective Drums mial na kompie :P

Pozdro !

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Tak jak ziomuś mówi - nagrywają na 11R demo traki. Używają pro toolsa więc od razu jadą z symulacjami z 11R i git. a płyta pewnie będzie na 6505 albo czymś podobnym. Myślę że już minął czas kiedy poważne zespoły nagrywają albumy modelerami.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
No bo po kiego grzyba bawić się w symulacje najlepszyc hwzmaków jak mogą nagraćna oryginałach? :P Oni nie muszą bawić się w pół środki...


EDIT:

Orientujecie się kiedy kolejny report ?

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Jest i drugi raport (z 6-ciu)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Jak na tak długi czas pomiędzy tymi episodami to mogli by dać tak z 10 minut jak kiedyśan ie po 5 :P

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Nawet nic nie pisałem, bo ten odcinek w sumie jakoś wiele nie wnosi... czekam jak sytuacja się rozwinie.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Strasznie przynudzają Panowie tymi reportami. Pokazali by więcej z procesu nagrywania, pokazali perkusistę przy pracy. Nie wiem jak wam ale mi średnio podobają się reporty z tego jak zespół robi kawę.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Nigdy wielkim fanem flamesów nie byłem ale to co teraz grają jest już zupełnie słabe...

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
WTF !! Chyba naprawde ostro cpali przy tym nagraniu !

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja bylem i mnie to przeraża, zwłaszcza to co się dzieje wokalnie :/ jesli chodzi o melodie to cieszy mnie że nie ma już tych strasznie slodkich melodyjek rodem z krainy rózowego jednorożca. Ale chyba bym jednak wolal żeby wrócili do muzyki z okresu colony/clayman albo soundtrack. Wychodzi na to, że odkąd jasper miał oficjalnie problemy z alkohole/odszedł z zespołu, to zaczeli robić chujową muzykę ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Łooooooooooooooooł, prawie jak Disturbed :D
Powodzenia :D
wearehelp.bandcamp. com


Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
ja bylem i mnie to przeraża, zwłaszcza to co się dzieje wokalnie :/ jesli chodzi o melodie to cieszy mnie że nie ma już tych strasznie slodkich melodyjek rodem z krainy rózowego jednorożca.
Jeśli chodzi o mnie to wokal też zjebany... Ale może to jeszcze jakoś obrobią :)
Natomiast jeśli chodzi o melodyjki i solówki to ciężko to wywnioskować z tego 30-to sekundowego kawałka. W sumie jednak za to ich między innymi lubiłem, że nie tylko napierdalanie, ale jakaś melodia w tym była. W końcu granie melodic death metal do czegoś zobowiązuje :)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
In Flames skończyło się na Soundtracku :'(

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja bylem i mnie to przeraża, zwłaszcza to co się dzieje wokalnie :/ jesli chodzi o melodie to cieszy mnie że nie ma już tych strasznie slodkich melodyjek rodem z krainy rózowego jednorożca.
Natomiast jeśli chodzi o melodyjki i solówki to ciężko to wywnioskować z tego 30-to sekundowego kawałka

akurat odnosnie melodii to takie luxne skojarzenie - miałem na myśli bardziej poprzednią płytę, która brzmieniowo jest podobna do tego kawałka :)

In Flames skończyło się na Soundtracku :'(

Mi come clarity jeszcze też bardzo siadła. Co prawda nie od razu i nie cała - do dzisiaj wkurwia mnie kawałek leeches ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
made of hate

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Jak płyta będzie taka jak te raporty to niestety nie będzie dobrze.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
O przepraszam, Disturbed nie ma takich gejowskich refrenów. I Draiman jest tak z 1,5 raza lepszym wokalistą. I w ogóle są lepsi.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
O przepraszam, Disturbed nie ma takich gejowskich refrenów. I Draiman jest tak z 1,5 raza lepszym wokalistą. I w ogóle są lepsi.

albo nawet 1,7 raza lepszy!
Muzycznie ujdzie, wokal mnie zalamal
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
7376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2009, 23:05:49
wysłana przez Yony
17 Odpowiedzi
7816 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2009, 13:11:59
wysłana przez Muchatek
20 Odpowiedzi
5831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2011, 06:34:04
wysłana przez Drevniak
4 Odpowiedzi
3585 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2011, 15:00:02
wysłana przez Rachet
16 Odpowiedzi
3074 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2015, 23:04:47
wysłana przez hub