Autor Wątek: KOЯN + SKRILLEX - “GET UP”  (Przeczytany 19177 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Są są, dubstep w ogóle jest całkiem fajny, polecam :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Jest w cipkie, ale troszki blisko dupy ;).
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Oczywiście do tracka, nie do Ciebie wuju :


Offline Konrad_89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
Wątek był o Kornie i Skrillexie, a wydaje mi się, że lepiej dodać tu, zamiast robić nowy temat dla jednego kawałka, więc...

Korn + Skrillex - Narcissistic Cannibal

http://www.rocksound.tv/news/article/skrillex-and-korn-collaborate-on-narcissistic-cannibal

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
A tu mata officiala :)
http://www.korn.com/news/49041

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
jutro ide do empika po limited edition :)
i always go full retard

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Mi na razie nie siada ;(. Poza get up 2 kawałki spoko, reszta przeleciała przez mózg i żadnego śladu ;/.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
właśnie przesłuchałem całość - jaram sie :D
i always go full retard

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ale to będzie zajebiste do samochodu. Uffff. Tylko akurat wokal mi tu mocno przeszkadza.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
jutro ide do empika po limited edition :)
Ja już dzisiaj byłem - w ruskim empiku:E
A co do albumu to w sumie ujdzie, całkiem spoko. Posłuchać można, a i lepiej to wypada niż ze 2-3 poprzednie albumy chyba.

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Jak dla mnie spoko płyta, można gadać, że to nie jest ten sam Korn co kiedyś, ale według mnie jest okej, coś świeższego niż te ich ostatnie krążki.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
IMHO Gówno. Dziękuję dobranoc.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Dwa kawałki są bardzo dobre - reszta kicha. Przesłuchałem i nie mam zbytnio ochoty wracać do tego.

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
dla mnie nowy KORN wymiata, energia i przekaz jest extreme...slucham non-stop od tygodnia..muzyka na miare 2012r, no i bebniarz gra wsyzstko na zywo na koncertach ;-)

bandit112

  • Gość
JEST WYJEBANA TA WERSJA!

JEST OGNIEŃ Z DUPY KURWA!

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
it's not dubstep...this is fucken KORNstep !!!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mi też siedzi, ale imo nie trzyma poziomu. Jest kilka bardzo dobrych kawałków ale jako całokształt tak dobrego wrażenia nie robi.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Po dłuższym przesłuchaniu też tak myślę. Ogółem to już nie jest Korn, a składanka dubstepowa - mi to osobiście bardziej pasuje, starego Korna średnio lubiłem.

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Bluźnisz br
Po dłuższym przesłuchaniu też tak myślę. Ogółem to już nie jest Korn, a składanka dubstepowa - mi to osobiście bardziej pasuje, starego Korna średnio lubiłem.

Bluźnisz bracie  :D ... ja wole samego Korna i samego Skrillexa - to rozpierdala banie bez gitar :

bandit112

  • Gość
Szczerze mówiąc to jedyny kawałek który mi się podoba. A przesłuchałem dużo tego, żeby znaleźć coś podobnego - nic mi nie leży ;) Z resztą to i tak mi się znudziło. Ale ogólnie na pierwsze 20 przesłuchań to kawałek zajebisty. Jak z metaliką, niby proste granie, ale zawsze jest zajebiście do tego wrócić :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Dobra, kurde - przemogłem się, będę sprawdzał. Globalnie, to zapodajcie sobie niektórzy drugą płytę (czyli prawdziwy sprawdzian każdego zespołu), może zacznie Wam dygać na słowo KoRn. Ale skoro cyt.: "przemogłem się", to lekko zdążyłem zapomnieć ich lata świetności, choć nigdy wkładu w brzmienie i rozwój mietała.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Imo korn bardzo duzo zyskal na tym polaczeniu, bo juz od dluzszego czasu byl mdly jak sperma cukrzyka
B ( o ) ( o ) B S

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!

całkiem ciekawe (od 1:45) ;) tak btw jeśli ktoś byłby zainteresowany historią tej muzyki to polecam bardzo dobry artykuł: http://liquido.dk/index.php/12-secret-selector-selections/54-who-killed-dubstep

całej płyty jeszcze nie ogarnąłem, ale single które są na youtube mnie nie ruszyły za bardzo. odnoszę wrażenie jakby chcieli się ponownie wybić na fali nowego dubstepu (i ten tekst "we were dubstep before it was dubstep", i lold)
do widzenia.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Przeciez Davis zawsze byl hipsterem, nawet jak to sie jeszcze nie nazywalo hipsterstwo tylko jakas tam forma ekscentryzmu
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
35 Odpowiedzi
8814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2018, 23:47:56
wysłana przez ITHMW