Autor Wątek: Jakie są Wasze doświadczenia z firmami produkującymi kejsy?  (Przeczytany 21850 razy)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Narzekającym na kurierów polecam podawanie danych wraz z numerem telefonu. Zawsze dostaje telefon przed doręczeniem, jeżeli mi nie pasuje umawiamy się na inna godzinę.
Nigdy nie musiałem odbierać przesyłek niedostarczonych.

Z pocztą doznania jak kolega wyżej opisał. Kiedyś pół godziny się z babą na poczcie kłóciłem dlaczego nie chce wydać mi mojej paczki, która leży w zasięgu jej reki, przy awizowaniu "za dużej" i próbie odbioru tego samego dnia.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691

Ja z kolei mam doświadczenia takie że listonoszowi nie chce się paczek rozwozić po domach ale za to zawodowo roznosi awiza, paczki w tym samym dniu już nie odbierzesz (bo niby listonosz nie wrócił z paczką) a na drugi dzień kolejka na 2h stania, podziękuję i dziwię się osobiście osobom, które wybierają usługi  tej "firmy", chyba że na innych pocztach jest inaczej.
Do mnie listonoszka! przynosi wszystkie paczki, kiedyś pałkerowi centralkę 22x18 (stopę jak kto woli) przyniosła. Jeszcze nigdy nie dostałem awiza.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Druga opcja to podanie adresu przesyłki do pracy, to  zawsze działa i nie ma problemów. 

Chyba, że nie jesteś jeszcze starym pierdzielem i nie pracujesz (;D), a przecież adresu szkoły/uczelni im nie dasz.

Ale może faktycznie się dopieprzam, nie wiem. Po prostu słyszałem za dużo historii o tym jak to kurierzy rozpieprzyli sprzęt ( w tym i od obecnych/byłych pracowników takich firm jak się tam paczki traktuje ), a żadnej o tym, że poczta coś popsuła.

ED.
Do mnie listonoszka! przynosi wszystkie paczki, kiedyś pałkerowi centralkę 22x18 (stopę jak kto woli) przyniosła. Jeszcze nigdy nie dostałem awiza.

U mnie tak samo, awizo zostawiają tylko jak nikogo nie ma w domu. A na pocztę mam zdecydowanie bliżej niż na Okęcie ( dokładnie druga strona Warszawy ), więc już wolę góra godzinę stać na poczcie, niż jechać półtorej w jedną stronę.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwi, 2011, 23:20:54 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
ED
przyszedł mi dzisiaj rack od Hesu i muszę przyznać- kawał solidnego racka ;). Nie ma żadnych luzów, wszystko sztywno siedzi jak powinno, szuflada działa elegancko. I do tego bardzo fajny patent z montowaniem unitów- nie ma na stałe umieszczonych w racku nakrętek tylko przez otwór w szynie montażowej wsuwa się tyle nakrętek ile potrzeba, a żeby nie spadały na sam dół za szyną Hesu umieścił gumową uszczelkę która przytrzymuje nakrętki co bardzo ułatwia montaż rzeczy w racku :). Jestem zadowolony bo rack pasuje na rzeczy które w nim trzymam jakby był robiony na miarę (w sumie był..)- za końcówką mam 3cm (PA 33cm, rack 35cm) miejsca- w sam raz na kątowy wtyk, a dzięki temu całość jest dużo lżejsza niż gdyby rack był głębszy. super!
to czekamy na fotki  :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
czadzik  :headbang: a tan gej w szufladzie to co zajebistego robi?   :)
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi, 2011, 01:14:27 wysłana przez Aerosmith »

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
to jest zaginione pierdolnięcie ;)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Hmmm dwie grzejące się maszyny jedną nad drugą dać to dobry pomysł? ja bym preamp dał na samą górę a nad końcówkę szufladę. W ogóle ten gp3 wyrabia Ci bez chłodzenia? u mnie szczególnie latem nie było szans.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Hmmm dwie grzejące się maszyny jedną nad drugą dać to dobry pomysł? ja bym preamp dał na samą górę a nad końcówkę szufladę.
To samo pomyślałem, szczególnie że Czarku sam mówiłeś grzeją oba się w chuj

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
końcówka ma chłodzenie i dmucha też na preamp ;). Z tego co wiem ten preamp ma zabezpieczenie które włącza standby jak temperatura jest zbyt wysoka, a póki co nie włączył mi się samoczynnie standby więc chyba jest ok :). Dałem celowo na dno preamp i poweramp bo są najcięższe i lepiej się nosi rack jak są tak umieszczone.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
ja zawsze dawałem końcówkę na samą górę bo najbardziej się grzeje, a ciepłe powietrze ucieka do góry, więc dzięki temu nie idzie na inne urządzenia, która są w racku, natomiast końcówka na samym dole to podgrzewanie całego racka

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
u mnie najbardziej grzeje się preamp i zastanawiam się czy przy okazji kupowania nowych rzeczy nie zrobić przemeblowania i nie dać go wyżej. Się zobaczy

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
ja zawsze dawałem końcówkę na samą górę bo najbardziej się grzeje, a ciepłe powietrze ucieka do góry, więc dzięki temu nie idzie na inne urządzenia, która są w racku, natomiast końcówka na samym dole to podgrzewanie całego racka
Paskudnie to musiało wyglądać, poza tym jak koniec ma wiatraczki to raczej ładnie to ciepło wysysa i nie ma problemu, w razie czego dobrym pomysłem jest danie nad końcówkę szuflady.

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Dorzucę od siebie 3 grosze...
Idąc za potrzebą chciałem sprawić sobie porządnego rackheada. Szybkie rozeznanie, eliminacja wg. mojej opinii bubli. Daroocases proponując najniższą cenę, najszybszy termin został zwycięzcą. Szybkie uzgodnienia jak ma wszystko wyglądać dokładnie i czas na pracę. Przed złożeniem zamówienia kontakt bardzo dobry. Pierwsza rata i no czekałem... tutaj kontakt spadł, rzadko uświadczyłem telefon od Daroo. Na obietnicach 14dni się skończyło. Wpłaty 1 raty dokonałem 7 marca dzisiaj mamy 27 kwietnia i dopiero rackheada otrzymałem. Nie będę opisywał przenosin terminów z coraz to różnych powodów, ale jako, że cenie sobie przede wszystkim jakoś mogłem na początku przymknąć oko tym bardziej, że nie koncertowaliśmy.
Niestety co raz to inne problemy przenosiny firmy, brak prądu, brak części, chuj wie co jeszcze... potem niby wina kurierów, firmy kurierskiej, awaria samochodu itd itd.
Dzisiaj daroo dowiózł mi kejsa osobiście oczywiście umówieni byliśmy na 9 a żadnego tel. nie dostałem, że będzie później (jakieś 2h).
Co do jakości jest na duży +, kejs wykonany solidnie w całości z bardzo dobry materiałów, mocna skrzynia która na pewno zabezpieczy mój sprzęt.

Także plusem daroo jest na pewno jakość
Zdecydowanym minusem słowność, rzetelność, szacunek klienta i terminowość.

Zastanawiałem się czy nie było błędem zamówienie u daroo gdzie trochę drożej mogłem mieć u HESU.
Tak czy inaczej w przyszłości na pewno nie zamówię już nic u Daroo bo nie lubię takiego podejścia do klienta. Jakoś może i super ale reszta kuleje. Pojutrze koncert i ja wraz z kapelą byliśmy naprawdę już w strachu jak ten sprzęt spakujemy jeśli znów jakieś UFO by napadło na mojego rackheada...
Zapomniałbym dodać, że dostałem aż 25zł rabatu za 52 dniowe opóźnienie :)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Stary ! Dostałeś migiem!
Ja zamówiłem końcem września, kejs dostałem początkiem stycznia. Head woziłem w kocu :/

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Stary ! Dostałeś migiem!
Ja zamówiłem końcem września, kejs dostałem początkiem stycznia. Head woziłem w kocu :/

No fakt niefajnie, co nie zmienia faktu, że jeśli podaje się jakiś termin to chodź by chuj na chuju miał stanąć trzeba terminów dotrzymać. To się nazywa szacunek dla klienta a jeśli są jakieś problemy to pierwsze co to dzwonie i przepraszam, proponując jakąś rekompensatę :)

Foto rigu (sorry za chujową jakość)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
grasz z paczką na takiej wysokości czy to do zdjęcia? Bo wygląda jakby strasznie bolała w uszy

Ładny rack :)

ps- gdzie trzymasz trafo?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
grasz z paczką na takiej wysokości czy to do zdjęcia? Bo wygląda jakby strasznie bolała w uszy

Ładny rack :)

ps- gdzie trzymasz trafo?

Z góry zakładasz, że to wersja USA? ;D
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2011, 22:23:45 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
po prostu jest najbardziej popularna :)

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
ale jestem fajniejszy i nie mam trafa :D
to jest wersja 230V :)

chcę spróbować jak zagada taka paka na tej wysokości :) W końcu na tej wysokości  są mniej więcej paczki w fullstacku :)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Co do Daroo to basman z Far Away zamówił u niego case, też ściemy, że przenosiny firmy coś tam coś. 3 tygodnie temu napisał, że już wysłał ale kurier zawali sranie w banie. W końcu case doszedł, wykonanie profeska ale za ściemę i nie dotrzymanie terminu logo daroo zostało od razu zaklejone :)

Offline randall-maniak

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Paco cases - szybka dostawa (do 7 dni), profesjonalna szczegolowa robota, robia case'y na wszystko - nawet na projektory multimedialne :)

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Paco cases - rewelacja jak dla mnie. Odradzam firmę ludwimar, straszna kaszana i olewają klientów, a terminy dla nich to głupi żart zamawiającego...

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odradzam firmę ludwimar
ja też. pierwsze słyszę, ale nie chciał bym tak podpisanego racka ;)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 815
Takie coś przyszło mi dzis od HESU

http://www.hesu.pl/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/PedalboardCustomMax/&byfile=yes&file=00pedalboard_maxCustom.JPG


I jedyne co mogę zrobić to szczerze napisać - POLECAM !!! :headbang: Rewelka wykonanie, dbałość o szczegóły. Terminy dotrzymane , koszty bardzo rozsądne.
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2011, 10:47:32 wysłana przez Lechu_ »
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
4698 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2009, 22:44:29
wysłana przez Dale Cooper
3 Odpowiedzi
4447 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2012, 16:46:13
wysłana przez Quinix
26 Odpowiedzi
15125 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2013, 11:59:49
wysłana przez commelina
0 Odpowiedzi
2030 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2014, 13:47:13
wysłana przez 2BeFree
0 Odpowiedzi
1712 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2014, 13:49:37
wysłana przez 2BeFree