Autor Wątek: OBSCURE SPHINX - premiera Anaesthetic Inhalation Ritual  (Przeczytany 10539 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
 :-*

ED. A w ogóle co to jest, że my tu czekamy i się biedzimy, wuja Bata z pracy wywalą, bo zamiast tam chodzić śpi przy skrzynce na listy, a płytki były do kupienia już w piątek (!) na Jelonku, hmmm?  :P
« Ostatnia zmiana: 12 Kwi, 2011, 10:21:59 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Wy dostajecie zafoliowane, z insertem i wogóle na wypasie. Na Jelonku była goła płyta.

A tak wogóle to dzisiaj o 21.00 w audycji Backstage w Radio Bogoria będzie wywiad ze mną i z Wielebną a w poniedziałek, 18-go o 22.00 będziemy, Blady i dla odmiany ja w Radio Kampus, w audycji Darkside Roberta Gajewskiego. Słuchać! :)

Offline wysek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
  • elektrogumonapawacz
Grejt! Posłucham sobie dzisiaj :)
likmapusy

Offline prymas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Coffinfish
fajnie, że napisałeś, napije się piwa sluchając audycji:))

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
(rozpoczynam kontrolowane luzowanie ucisku u nasady...)
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Każda kapela chce mieć dobry start, więc gratzy, men. Foł rił! Żyły mie już strasznie wychodzą. Może nieraz nie jest dobrze tak się napalać, ale co tam, raz się żyje... :D
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zgadzam się z tym panem, Blindead powinien się Was bać jako zagrożenia jego pozycji numero uno. Imo.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Eeeee, luuuus. Wystarczy miejsca i dla nich i dla nas.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No, i jestem bardzo content, bo płytka pięknie i radośnie wiruje w moim napędzie :D

Mam jednak kilka uwag i spostrzeżeń:

Wy dostajecie zafoliowane, z insertem i wogóle na wypasie. Na Jelonku była goła płyta.
Folii nie mam, ale nie zauważyłbym, gdyby nie to, że o tym napisałeś, więc płakał nie będę, reszta się zgadza, wszystko dostałem od bardzo miłej, uśmiechniętej pani z Waszego sklepiku.

Insert ( książeczka ), będący nieintegralną częścią płyty ( czyli zwyczajnie luzem lata i ma kompletnie inny format niż pudełko ), to muszę przyznać, coś, co mnie zdziwiło, ale jako taki ma w zasadzie wszystko co mieć powinien. Samo pudełko i płyta, też w fajnej formie jak najbardziej.

Dalej: muszę przyznać, że brzmienie kawałków, które już znałem zaskoczyło mnie kilka razy, nie mówię, że na minus, z jednym wyjątkiem: intro do Eternity, te pojedyncze dźwięki na tremolo, zdecydowanie wolałem w poprzedniej wersji. No ale cusz.

No i całość wydaje mi się trochę przebasowana, ale może to tylko wina moich kolumn, które na brak basu nigdy nie narzekały.

Tak, czy inaczej, płytka zajebistą jest i każdej jednej złotówki z tych 25 które na nią wyłożyłem warta była :)

AAA, bym zapomniał, "Paragnomen" rozpierdala!

P.S. Yony, gadałeś z Wielebną a'propos mojej prośby?
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi, 2011, 15:58:07 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Genialna, dojrzała płyta. Kolejna, która pokazuje że w PL można i umie się robić dobrą muzę.
Brzmienie bardzo mi się podoba, doskonale oddaje klimat, do tego pełne, wypchane po brzegi aranżacje, przestrzeń i momentami suchość sludge'u która to wszystko dopełnia. Mam nadzieję, że w końcu dotrę na Wasz koncert...

Brawo!
mniut i piah

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Plytka miecie, swietna przestrzen i brzmienie gitar! Jak dla mnie najlepszym z tego wszystkiego jest (no sorry :P) wokal Wielebnej, as well as jej prezencja sceniczna, ktora wczoraj powalila na kolana ;) Co do samego koncertu, to pelna profeska, brzmienie jak na ten klub bylo zaskakujaco dobre. Gracie swietna muzyke koncertowa, jest klimatycznie, a jak cieba to toczą się walce typu Nastiez  :headbang: 10/10

Jestem wyższy Yony! :D

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No dobra, XL-ki się zaraz będą produkować :P

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
XLki są dla mientczaków :P
mniut i piah

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Właśnie, wczorajszy koncert to cud miód maliny, 4ty na którym byłem i chyba najfajniejszy. Między innymi dzięki "Sober", w Waszym wykonaniu to potęga jakich mało, chcemy częściej!!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
ja czekam na płytki i  sie nie moge doczekac już jak wyladują w wieży : <
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
przesluchalem waukow udostepnionych na gejspejsie - i naprawde przezajebiste, z forumowych tutaj rzeczy chyba jak narazie imo najlepsiejsze :) a nawet i nieforumowo naprawde zajebiste.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
No-y! Wczoraj ptaszek wreszcie wleciał do gniazdka! Nie to, żebym narzekał na moje życie erotyczne (broń Boże!), ale tak się u nas w partyzantce utarło mówić. Też wersja light, bez nieekologicznej folii i z książeczką luzem, ale przynajmniej coś innego. Jeszcze nie wyczułem miejsca namaszczenia yonowym pytongiem, bo odsłuch rozpocznę dopiero dziś, ale za to już w drodze do domu!
Paczki z głów!

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
Właśnie dostałem i odpaliłem płytę. Przyznam bez bicia, że słucham OS po raz pierwszy w ogóle (prócz tej zajawki wyżej). Dziwna muza, narkotyczna (w sensie: bardzo wciągająca) jak Blood OSI.

Jedno mnie strasznie rozczarowało: zamówiłem w preorderze, a na płycie nie mam żadnych autografów! No skandal normalnie - co ja wnukom pokażę?
Moje muzowanie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja wręcz prosiłem o nie Yonego i i tak nie dostałem, więc nie przejmuj się.

Choć fakt faktem, skandal! :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Biorąc pod uwagę, że swoją płytkę odbierałem osobiście w Wawie od pani Manager, to chyba je zespół miał, lub chociaż miał szansę mieć :)

Ale gorsze tragedie się zdarzają, a i nikt nigdy autografów nie obiecywał, więc niniejszym czepiać się przestaję. O.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline pietras93

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
Yo, płytka miażdży i w ogóle jest zajebista, jest tylko jedno małe ale. W Paragnomenie ten 'szalony' scream na końcu jest jakiś słabszy niż na koncertach :(

Offline Mijah

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 28
Niedzielny koncert - bardzo in plus. Brzmienie było świetne, jak na tę piwniczkę, a i sam występ cacy. Bas wybijał się bardziej, niż mają to w zwyczaju basy (żeby nie powiedzieć, że momentami neutralizował 8mkę). Z drugiej strony przyjemnie usłyszeć czasem co gra basista i nie jest to koncert Primusa ;)
O płytce też mogę mówić w wielu superlatywach, aczkolwiek nie czuje się doszczętnie zniszczony. Nic czego, nie może naprawić kolejne wydawnictwo. W odróżnieniu od koncertu, nie podzielam natomiast argumentu przebasowania płyty.

Ciekawi mnie natomiast czemu na koncercie akurat w Nastiez wjeżdża Charvelopodobny?
\m/

Offline prymas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Coffinfish
Płytę przesłuchałem już kilka razy i za każdym razem robi lepsze wrażenie. Z tego co wiem to znak, że to zajebista muzyka jest:D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3875 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2009, 10:00:34
wysłana przez bartman
10 Odpowiedzi
4067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2010, 00:59:53
wysłana przez wuj Bat
59 Odpowiedzi
16390 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2014, 21:22:14
wysłana przez Yony
37 Odpowiedzi
30228 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2015, 09:15:41
wysłana przez Marency
0 Odpowiedzi
699 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Kwi, 2023, 19:51:29
wysłana przez Rot