Autor Wątek: Jakieś Deftones ma grać w Warszawie, podobno fajne  (Przeczytany 19603 razy)

bandit112

  • Gość
pedalski wokal  :facepalm:
Tak - Deftones ma pedalski wokal,Meszuga chujowe solówki a liczy się tylko tech def ? Tak?

Dokładnie tak!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111





 :facepalm:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
pedalski wokal  :facepalm:

Niniejszym ogłaszam kolegę trollem tygodnia. Jeśli jeszcze zrozumiale wytłumaczysz mi, jak sposób śpiewania może posiadać preferencje seksualne, kto wie, być może przebijesz nawet Az'a w zestawieniu miesięcznym.

Niestety, coroczny tytuł należący do Trolleina jest nie do ruszenia, choć jest kilku mocnych zawodników.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
pedalski wokal  :facepalm:

:facepalm:
załóżmy,że jest pedalski... ale co? nie pasuje do muzyki?


bandit112

  • Gość
O, dobre prowo. W niecałe 2 dni 4 osoby. :D

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Kurde, czy ja naprawdę muszę zacząć banować userów żeby inni zaczęli myśleć?  :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2011, 08:42:42 wysłana przez Yony »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Zobaczymy w końcu jak wygląda ban na nowym układzie forum ;).
Paczki z głów!

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
takie coś sie znalazło na forum Axe

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150405718004517&set=a.434127434516.222408.312081419516&type=1&theater

Tylko teraz pytanko , z kiedy ta fota itd itd , ale wygląda zacnie :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Nie wiem z kiedy ale sądząc po brzmieniu w Warszawie to 99,9% aktualna :)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
a coś tu czytam że brzmiało kiepsko, to jak to to , sprzęcor lipa czy nagłośnienie? :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Brzmiało kiepsko, bo kiepsko nagłośnione, ale charakterystycznie na tyle, że byłem pewien, że to Fractal :)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
to fractal musi mieć świetne symulacje, skoro na kilometr słychać, ze ktoś gra właśnie na nim (fractalu :P)
i always go full retard

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Albo Yony jest na tyle kurwa obyty, że słyszy czy coś idzie przez mikrofony czy przez tor sygnałowy. A jak kolo tej klasy co Steph używa 8-emek to na czym będzie grać? Na HD500 jak może sobie pozwolić na 10 Fractali i jeszcze mu zostanie kapuchy na 10 lat spokojnego życia? Poza tym kurde, chłopaki no bądźta poważni. 90% ludków ustawia sobie w taki sposób swoje cyfrowe zabawki, że słychać że to one grają CO NIE ZNACZY DO CHUJA, ŻE MAJĄ ZŁE BRZMIENIE. Bo ja widzę coraz częściej obłąkanych zwolenników lamp, którzy są gotowi przyczepić się do każdego słowa. A większość z nich niestety patrzy z perspektywy swojej własnej kanapy. I co z tego, że mają zajebistytruwintydż owy sound skoro gdyby postawić ich samych i ich piec na próbie czy koncercie z resztą kapeli nagle okazałoby się, że ich chuja słychać. Bo niestety, większość kolesi nie jest w stanie wyjrzeć dalej własnego nosa. A istnieje jeszcze coś takiego jak miks w całości. Ale o tym pamiętają już niestety nieliczni.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrz, 2011, 09:06:58 wysłana przez Yony »

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Brzmiało kiepsko, bo kiepsko nagłośnione, ale charakterystycznie na tyle, że byłem pewien, że to Fractal :)

A jednak 



to fractal musi mieć świetne symulacje, skoro na kilometr słychać, ze ktoś gra właśnie na nim (fractalu :P)

No ba!!

Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Bo niestety, większość kolesi nie jest w stanie wyjrzeć dalej własnego nosa. A istnieje jeszcze coś takiego jak miks w całości. Ale o tym pamiętają już niestety nieliczni.

A, dziękuję! ;) Bo tylko z tego powodu wyjebałem z gity pikapa - solo brzmiała baaardzo dobrze, jednocześnie totalnie ginąc w mixie.
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
44 Odpowiedzi
14677 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2012, 23:43:48
wysłana przez Leswar
39 Odpowiedzi
11298 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2013, 06:58:23
wysłana przez .rogaty
6 Odpowiedzi
1727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2014, 18:19:08
wysłana przez Yanecki
Nowe Deftones

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

18 Odpowiedzi
6474 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2016, 13:18:00
wysłana przez pawianus1942
0 Odpowiedzi
727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2023, 14:06:15
wysłana przez Rot