Autor Wątek: Luxtorpeda - Litza solo  (Przeczytany 26754 razy)

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #50 02 Maj, 2012, 05:06:51 »
Nie, za dużo bibli:) konkretny jest death , cynic no ale rozumiem teraz w modzie jest lux więc trzeba go chwalić :headbang:
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #51 02 Maj, 2012, 08:19:57 »
Nie, za dużo bibli:) konkretny jest death , cynic no ale rozumiem teraz w modzie (...)
Biblii nigdy nie jest za dużo. :P Nie chodzi o żadną modę, Po prostu mają coś do powiedzenia młodym ludziom, robiąc przy tym genialną muzę. Tekst jest nośnikiem informacji. Nie śpiewają CHWDP albo j....ć system.
Śpiewają o tym czymś co działa w umysłach ludzi i tworzy podziały, o przebierańcach z lukrowaną gadką, którzy zarżnęli by cię bez mrugnięcia okiem, o podwójnej naturze człowieka, której Litza najwyraźniej jest świadomy, o tym, że Encyklopedia Britannica nie jest wynikiem wybuchu w drukarni, i jeszcze o wielu bardzo fajnych rzeczach, które mnie osobiście ruszają, kiedy w utworze "Autystyczny" Litza mówi swojej żonie, że bardzo ją kocha, ale nie zawsze potrafi to okazać... każdy utwór jest o czymś ważnym, wystarczy włączyć wrażliwość... och, to takie niemodne, wrażliwy facet, co pomyślą o mnie kumple.

Pozdro i no offence. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #52 02 Maj, 2012, 10:17:40 »
Zgodzę się jedynie z tobą że jest to lepsze niż te wszystkie CHWDP ale i tak do mnie nie trafiają ich teksty tak jak i muzyka nie sprawia że pała mi staje, a zespołem ktory miał coś do powiedzeniai trafiał do mnie epicko był illusion, ale ważnymi słowami są tu "dla mnie" "do mnie" "według mnie" :) pozdrawiam
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline hck

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #53 02 Maj, 2012, 13:13:50 »
Robaki to będzie moja pierwsza kupiona płyta ;)

Offline maclaren2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #54 04 Maj, 2012, 18:34:32 »
Mi tam się podobają taki prost rock jak tygryski lubią najbardziej.

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #55 04 Maj, 2012, 19:57:29 »
Z rockowego grania lepszą inwestycją było by teuneciouns d:) nie dość że chłopaki fajnie grają to idzie się naśmiać przy tekstach a już nie mówię o ich epickim zafascynowaniem szatana jako wpływ na muzyke metalową, ale oki to tylko moje skromne zdanie:)
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline pastOr

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #56 11 Maj, 2012, 15:43:07 »
Mnie Luxtorpeda wcale nie kręci. Muzycznie to jakieś takie nienowoczesne to granie. Jakby ktoś zrobił muzę w latach 90 a nagrał to teraz. Brzmienie to tez takie jakieś staroświecki no chyba, że chodziło o taki nowoczesny vintage :) No ale sa gusta i guściki. Pozdro dla fanów Luxtorpedy.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #57 11 Maj, 2012, 19:05:21 »
Słabe teksty, słabe granie. Nie służy artystom odwyk.
return to monke

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #58 11 Maj, 2012, 20:19:03 »
No to zróbcie jeden z drugim lepiej. Skoro taka słaba, to pewnie nie musieli się wysilać ani nad komponowaniem ani nad tekstami.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #59 11 Maj, 2012, 22:11:00 »
Ja tam miałem zajawkę na nich po wydaniu pierwszej płyty, a teraz jakoś... Przeszło mi. Grają fajną muzykę, naprawdę, ale coś mnie podświadomie od nich odrzuca - może to jakiś ukryty we mnie rasizm muzyczny  :o
Ale za to autografy wszystkich członków zespołu na pierwszej płycie okładce pierwszej płyty udało się zdobyć  8)

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #60 12 Maj, 2012, 09:15:18 »
No to zróbcie jeden z drugim lepiej. Skoro taka słaba, to pewnie nie musieli się wysilać ani nad komponowaniem ani nad tekstami.

To, że mówię, że grają słabo wcale nie znaczy, że gram lepiej. Jakby patrzeć tymi kategoriami to ludzie, którzy ani nie grają ani nie piszą powinni lubić każdą muzę.
return to monke

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #61 24 Maj, 2012, 18:33:41 »
nie da sie ukryc ze litza zajebistym gitarnikiem jest ale tez uwazam ze płyta słaba albo inaczej nie moj typ ten jak on to nazwał "punk rock" u kuby wojewodzkiego. tak czy inaczej słabo.....
 

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Odp: Luxtorpeda - Litza solo
« Odpowiedź #62 24 Maj, 2012, 19:35:37 »
Moim zdaniem coś po prostu nie gra z brzmieniem na płycie. Jakieś takie to zmulone, przekombinowane. Z resztą podobnie mam z Lipali. Płyt nie słucham bo mnie męczą. Natomiast na koncertach... pełen ogień!  :headbang:
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
5548 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2009, 11:55:00
wysłana przez lord_awesomeguy
82 Odpowiedzi
55497 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2010, 15:36:36
wysłana przez Draiman69
1 Odpowiedzi
1263 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2011, 13:52:29
wysłana przez Matt-Carnage
26 Odpowiedzi
7106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2011, 21:56:32
wysłana przez Omlet
23 Odpowiedzi
8407 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2012, 08:03:09
wysłana przez Page_Hamilton