Autor Wątek: Music Toolz przyjacielem naszego serwisu  (Przeczytany 50927 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Patineczko, Ty dobrze wiesz, ze sluzba zdrowia to chuje i cwoki leniwe... Wzielem przedwczoraj formulaze do policji, maja niedobory kadrowe na kujawach, wiec moze takiego leniwego kutafona jak ja wezma ;)

Offline Pattini

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Patrycja Krysik
dawaj mi też ten formularz, jeśli tylko praca nie obciąża kręgosłupa w odcinku szyjnym :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
hmmm... to moze byc rozwiazanie.. przebujnij sie do komendy miejskiej u Was, albo obadaj to http://www.policja.katowice.pl/rejon/tychy/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=9

Offline Pattini

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Patrycja Krysik
Ja żartowałam... Ja się nie nadaję do żadnej pracy... jestem leniem i na dodatek nic nie potrafię :D i jestem z tego dumna tak po cichutku (nie mówcie Leonowi) :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ja żartowałam... Ja się nie nadaję do żadnej pracy... jestem leniem i na dodatek nic nie potrafię :D i jestem z tego dumna tak po cichutku (nie mówcie Leonowi) :D

no to super, pogotowie ratunkowe, albo policja jest w sam raz dla Ciebie :)

Offline Pattini

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Patrycja Krysik
tak sądzisz? hahah no to się chyba przejdę i zadam szyku moją twarzą oraz całą resztą, a co!!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
ziaa, dzisiaj dostalem przelew na 4200 a w pracy spie, albo siedze przy kompie (najczesciej), mowiac inaczej, ja lubie chodzic do pracy ;]

Wystarczy mi połowa z tego i mogę coś robić, a nie tylko siedzieć ;)

A tak przy okazji - może roboty nie masz dużo, ale odpowiedzialność olbrzymia. Właśnie za to jest kasa.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
po wczorajszym dyzurze juz nie sadze, ze to lekka robota... jebac euro :(

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jakies info kiedy bedzie polski cennik Digidesign?? bo sie na Factory Bundle 003 slinie od jakiegos czasu
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
eeee, za drogie jak na mozliwosci. Zupełnie się nie opłaca w ProToolsa LE inwestować.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Bede w poniedzialek rozmawial z Konradem z Musictoolz, mam pytanie na temat testowanego aktualnie efektu od nich, zapytam. Wiem, ze MT robia aktualnie nowy cennik (nizsze ceny z uwagi na kurs dolara) na caly asortyment, trzymaj wiec kciuki