Autor Wątek: Aparat kompaktowy - POMOCY :) !  (Przeczytany 2933 razy)

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Aparat kompaktowy - POMOCY :) !
« 06 Lut, 2011, 18:32:16 »
Mam prośbę... wiem, że wielu z was bawi się trochę apratami i ma niemałe pojęcie zarówno o łojeniu na struniskach jak i o aparatach... Potrzebowałbym takiej szybkiej porady, jaki aparat kompaktowy wybrać (dosłowanie szybkiej bo wieczorem chciałbym zamówić z allegro co by doszedł przed 14 :)).

Generalnie szukam niedrogiego (do 300 zł powiedzmy) aparatu kompaktowego ze stabilizacja obrazu... co waszym zdaniem nie obsysa? Niestety wujek google od miesiąca nichuja źdźbła tajemnicy nie uchylił  ::)

Mile widziany duży zoom , filmy HD no i jako numer one zajebiste zdjęcia (jak na tę cenę :))
Z góry dzięki i licze na szybką pomoc
ave  :headbang:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
300? Trochę zapomnij... Ostatnio mój ukochany cybershot się posypał i sam szukałem godnego zastępcy. Byłem chyba na kacu, bo mi pajace z mediamarktu wcisneli jakiegoś klocowatego shitsunga, co niby miał robić zajebiste foty w makro (a takie było największe wymaganie) a robi taką srakę, że mam ochotę odszukać kolesia i soczyście nawpierdalać. Mam nadzieję, że się szybko zjebie i będę mógł wrócić do cybershotów, które to wg tamtego chuja obsysają... No nic, powodzenia, z 300 w kieszeni, będziesz go potrzebował

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Pozbieraj sobie jeszcze troche i kup lepszy kompakcik... bo za 300 zl to kupisz zabawke , a nie jakis tam aparat . Porownanie jak bys kupil np gitare firmy Ibanez a Jebanes....

Ja poluje na tania hybrydke :D dokladnie Fuji S100FS :)

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Pan Sinner dobrze mówi,

Przez parę lat używałem Sony, zgubiłem w Warszawie i postawiłem jeszcze raz na te aparaty.

Kup np tego

http://allegro.pl/qualia-aparat-cyfrowy-sony-dsc-w310-b-czarny-i1430206654.html#gallery

Nie jest to szczyt marzeń, ale dla amatora w zupełności wystarczy. Do tego robiony pod murzyna, łatwy w obsłudze.
007

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Przy takich wymaganiach polecam małpki Panasonica ;)
Ssiecie.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Generalnie aparat nie dla mnie - tylko dla dziewczyny :).
Właśnie się zastanawiałem nad tym soniakiem , chyba na niego padnie wybór.
Dzięki za opinie :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
jak kukniesz na moją stronkę to slideshow robione było kompaktowym soniaczem

http://stompboxes.pl/

niezgorsza jak na wakacyjny kompakcik, nie?