Autor Wątek: Amp selector / A/B switch - tani i dobry  (Przeczytany 4387 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Amp selector / A/B switch - tani i dobry
« 05 Lip, 2011, 14:40:25 »
Primo: jeśli zły dział to proszę przenieście, bo nie byłem pewien czy pisać tu czy w akcesoriach.

Secundo: jak w temacie - szukam jakiegoś taniego amp selectora. W zasadzie najważniejszy interesujący mnie aspekt -  poza ceną - to brak szumów i zakłóceń własnych. Najsensowniejszą opcją - tak na pierwszy rzut oka - wydaje się być Morley ABY, ale jeśli znacie coś tańszego i godnego polecenia to z chęcią się dokształcę :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
http://www.glab.com.pl/midi_2xloop-er
mam taki. Co prawda to looper a/b, ale może też działać jako selector. Fajny, nie zajmuje dużo miejsca i niedrogi, ja kupiłem jakoś koło 200zł używkę. Plus sterowanie midi- dość przydatna sprawa.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Mam nadzieję że dają do niego instrukcję, bo wydaje się że rozgryzienie go "na macajewa" może trochę zająć :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline lewys777

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
Rozejrzyj się za Voodoo Lab - niedrogie i dobre, albo uderz z grubej rury i kupuj Custom Audio Electronics - za swoją cenę i bezkonkurencyjną jakość będzie Ci służył całe życie   :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Voodo Lab amp selector kosztuje prawie tysiaka, a ABY 290 :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline lewys777

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
różnica jest duża, ale może i warto mieć coś lepszego w swoich gratach :) apetyt rośnie w miarę wpierdalania :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
E, do czego? :D Ja tyle dałem za swoje wiosło, gram na piecu z lat siedemdziesiątych, który kosztował 450 zeta, fuzzie za stówę i Bossie ODB-3 :D Drugi piec który planuję to też ma być jakiś antyk, najlepiej basowy Trace Elliot :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Mam nadzieję że dają do niego instrukcję, bo wydaje się że rozgryzienie go "na macajewa" może trochę zająć :D
jest instrukcja w zestawie i dodatkowo od spodu urządzenie ma naklejkę z podpowiedziami

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 815
miszczu a taki coś :

http://www.emcustom.eu/splitaby.html

cena myślę fajna
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
ja używam/używałem Radiala Bigshot ABY. Brzmienia nie psuje i solidnie wykonany. Szumów i groundloopów nie stwierdzono :)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Sorry za OT, ale muszę... Omlet, zamierzasz grać te swoje sladż-stonery na dwóch piecach basowych? O_o No ja rozumiem, że tam musi być zło i muł, ale... Choć z drugiej strony to na Twojej próbce brzmiało dość przyjemnie w danym gatunku... Hm. Ot, taka moja zagwozdka.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mam wrażenie jakbym już to gdzieś pisał, ale pod każdym względem polecam Morleya.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3532 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2010, 15:26:30
wysłana przez Pneumonia2
13 Odpowiedzi
12578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2012, 12:35:40
wysłana przez Zbir
29 Odpowiedzi
16503 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2012, 17:29:20
wysłana przez sharpi
13 Odpowiedzi
6049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2012, 11:49:31
wysłana przez sharpi
7 Odpowiedzi
2404 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Wrz, 2019, 11:14:06
wysłana przez spacelord7