Autor Wątek: Obowiązkowe szczepienie! (za darmo)  (Przeczytany 1975 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Obowiązkowe szczepienie! (za darmo)
« 05 Gru, 2010, 19:42:08 »
Od wczoraj można ściągnąć EPkę Vaccine mojego solowego projektu Schisolation.

Paczka z albumem jest dostępna po podaniu maila na:
http://www.schisolation.com/

Muzycznie to chyba nie do końca klimaty tego forum, ale gitar trochę jest, więc może komuś się spodoba.
Nagrywane po godzinach, w zaciszu domowym, więc idealnego miksu i masteringu proszę się nie spodziewać ;]
Ta EPka to część większego materiału (stąd tytuł) i konceptu, który jest już od jakiegoś czasu napisany i powoli go rejestruję.
« Ostatnia zmiana: 05 Gru, 2010, 19:45:51 wysłana przez selfslave »

Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
muzycznie nie mój klimat więc nic nie wiem ;)
Realizacja niestety skopana, sorry. Wysokie i to brzydkie, tak wybite że nie idzie słuchać. Chyba że czegoś nie rozumiem ;) Brak mięcha ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ojtam ojtam :) gitarki rzeczywiście mogłyby mieć trochę więcej jebnięcia, ale ogólnie jest git. wokal ciekawy, choć trochę monotonny i w paru miejscach trochu nieczysto, ja bym część partii zaśpiewał wysoko i z pizdą. poza tym fajny klimat, ostatnio więcej elektroniki słucham i podobje mię się :)
do widzenia.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Dzięki za szczere opinie :)
Jak pisałem, nagrywane budżetowo, w domowych warunkach, więc jak ktoś technicznie do muzyki podchodzi to będzie miał do czego się przyczepić (nie żebym miał coś przeciwko... krytyczne uwagi mile widziane). Na pełny album, wiele ścieżek od nowa nagram i w lepszych warunkach będę całość sklejał (znalazłem robotę, więc wreszcie będzie budżet na domowe studyjko ;] ). Więc to taka EPka/demo.

Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
No i bardzo dobrze :)
Ale tą górke i tak bym uciachał ;)
Chociaż to troche estetyka chyba taka;)
Ale i tak bym uciachał... ;)
MUza łokej więc jest git :)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Bardzo mje się podoba EPka! Za cholerę bym się tutaj industrialu nie spodziewał...
Swego czasu bardzo dużo słuchałem i nagrywałem stuff w podobnych klimatach, ale jakoś ostatnio mam odchyły w inne strony ;)

Co do samego dzieła to miło by było usłyszeć wokal po polsku (ale to tylko moje takie zboczenie). Poza tym jak już ktoś pisał faktycznie trochę monotonnie ten wokal leci - aż się prosi momentami w momentach kulminacyjnych kilku kawałków o jakieś megapierdolnięcie i wydarcie ryja :D

A brzmienie też niczego sobie, jak na warunki jest gites :)

Pozdro i sukcesów życzem! :D

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Co do samego dzieła to miło by było usłyszeć wokal po polsku (ale to tylko moje takie zboczenie). Poza tym jak już ktoś pisał faktycznie trochę monotonnie ten wokal leci - aż się prosi momentami w momentach kulminacyjnych kilku kawałków o jakieś megapierdolnięcie i wydarcie ryja :D
Po polsku nie da rady, bo seplenię, czego po angielsku nie słychać ;D

Co do monotonnego wokalu, przyjmuję uwagę i poniekąd się zgadzam :) To po części pozostała maniera z poprzedniego projektu, gdzie robiłem powolny, zimny industrial, z ciągnącymi się wokalami w tle.
Z darciem ryja to nie wiem. Chyba, że naprawdę tylko w kulminacyjnych momentach (jak na końcu "feverous"). Ale przemyślę to na pewno. Dzięki :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1946 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2009, 07:48:07
wysłana przez urgul
9 Odpowiedzi
2468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2012, 23:52:07
wysłana przez g-zs
6 Odpowiedzi
5163 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2018, 17:36:06
wysłana przez gizmi7