Autor Wątek: Blotted Science - Synaptic plasticity cover  (Przeczytany 2352 razy)

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Blotted Science - Synaptic plasticity cover
« 16 Lis, 2010, 21:24:44 »
Yo!
Czytam SS już od pewnego czasu ale jeszcze ani razu nie dałem głosu :) dzisiaj postanowiłem to zmienić i przywitać się coverem znanego i lubianego zespołu blotted science. Przy okazji mogę powiedzieć, że to ja nabyłem Flame'a od Vertigo i to właśnie owy flame Występuje w filmikach :)

i tutaj jeszcze akt rozpakowania jakby kogoś to interesowało
http://www.youtube.com/user/Fullofkempassement#p/a/u/2/CSRmYRzpFEM
Pozdrawiam! w niedalekiej przyszłości powrzucam jeszcze coś także trzymajcie pośladki razem!

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Bardzo fajne wykonanie, widać, że technikę masz w małym palcu. :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Cytuj
Tak, to ona

ahahahaha
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Widzę, że tez uważasz ze solówki są dla pedałów ;D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
właściwie to mam zamiar w jakiejś bliżej nie określonej przyszłości nauczyć się solówek i zaktualizować filmik :)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
O Ty pedale!






;)
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
coin - odniosę się do twojego rysunku w avacie - solówka -> osoba stojąca/ gitarzysta - osoba siedząca. :D Dlatego nie warto się pedalić. :D

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
nie czaje
gitarzysta bardzo kocha solówki? czy ssie? ...?
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Ten który kocha to ssie ;)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Fajne vid, szkoda ze kiepsko ustawiles aparat bo się ogląda biurko ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Eee bardzo fajnie, że się cieszysz z nowej gitary i nawet nauczyłeś się już na niej paru riffów Jarzombka, ale men, z całym szacunkiem i bez obrazy - nie ma się czym zbytnio chwalić. Riffy wyszły Ci przeważnie dobrze, czasem było nierówno, ale to, jak przesiedziałeś solówkę było wyjątkowe i według mnie sama ta partia przyniosłaby milion odpowiedzi w tym temacie i tyleż obejrzeń na YT. Poza tym kiepsko Cię słychać i widać. No, ale powodzenia w przyszłości, straśnie uwielbiam ten zespół i nawet nie wiesz jak się ucieszyłem ujrzawszy taki temat, oby więcej i częściej takie niespodzianki mnie spotykały ;)

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Ano ciesze się i tak już się wciągnąłem, że praktycznie zapomniałem o swojej 6tce :) Jeśli chodzi o nagranie to racja jest tutaj do czego się doczepić. Chciałem podejść bardziej profesjonalnie do tematu tj zamiast aparatu użyć mikrofonu, automatu perkusyjnego, nagrać 4 gitary na stronę cuda na kiju itp ale stwierdziłem, że Ron i chłopaki już to zrobili i dopóki nie będę mieć do zaoferowania jakiejś ciekawej interpretacji to będzie to tylko i wyłącznie strata czasu dlatego wrzuciłem filmik w takiej formie bo miałem silną potrzebę podzielenia się ze światem swoimi wypocinami a nie chciałem tracić godzin na robieniu tego tak jak Pan Bóg przykazał :) A jeśli chodzi o solówkę to obiecuję poprawę i może nie w tym tygodniu i może nie w następnym (głównie dlatego że obecnie głowę zaprząta mi inny kawałek) ale wrzucę nagranie solówki (mam tutaj na myśli nieokreślony okres czasu :P)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Rozumiem Twoją radość z nowej gitary. Kiedy kupiłem Petrucciego, też od razu sięgnąłem po Jarzombka, a konkretnie po Oscillation Cycles. Generalnie świetny album, rytmiczne rzeczy obfitują w innowacyjne patenty i zarazem są przyjemne do grania, a solówki to solidne wyzwanie. Chętnie bym nagrał ich cover, czy dwa, ale o ile gitary i bas w końcu zagram jak trzeba, to perkusji nigdy choć w połowie tak ołsom nie zrobię.



 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2098 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Cze, 2008, 20:50:42
wysłana przez Nitram
6 Odpowiedzi
2607 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2010, 14:29:11
wysłana przez tomus
0 Odpowiedzi
1648 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2010, 17:08:49
wysłana przez Jackson89
2 Odpowiedzi
2098 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2010, 23:35:00
wysłana przez Rumak
12 Odpowiedzi
2810 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2012, 15:34:56
wysłana przez mondomg