Autor Wątek: Potrzebuję pomocy :( Kto ma kartę płatniczą? Trójmiasto only...  (Przeczytany 721 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Witam.

Znowu mam problemy z płatnościami internetowymi (vide sprawa z PayPalem jakiś czas temu - dzięki Sinner :*). Tym razem potrzebuję zapłacić za zamówienie z pewnego brytyjskiego sklepu, a jedyną przez nich akceptowaną opcją jest płatność kartą. W tym wypadku towar mogą wysłać TYLKO na taki adres, jaki jest na karcie, tak więc sam nie mogę tego zrobić (nie jestem w Gdańsku zameldowany).

Stąd prośba do posiadaczy takowych kart z Trójmiasta: czy istniałaby możliwość za przysłowiową flaszkę, zapłacenia za towar po mojej uprzedniej wpłacie kasy do Was i odebrania paczki, kiedy już przyjdzie? Będę niewymownie wdzięczny.

A może jeśli sami nie macie, to rodzice? przyjaciele? ksiądz proboszcz? Popytajcie, to dla mnie mega ważne, a już sam wariuję...

Pozdrawiam,
Raf

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
jeśli nie znajdziesz chętnych, a wysłanie tego z krakowa lub warszawy nie byłoby problemem - wal do mnie.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dzięki za chęć pomocy, ale niestety, potrzebuję załatwić to na miejscu, bo wysyłanie tego na terenie Polski to dla mnie dodatkowe koszty.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Dawaj!

Najwyżej przyjedziesz SKMką na kawę do Bacia i poznasz Szyma (z 20zł w 2 strony). Inna opcja - Jarecki weźmie do 3miasta wracając z prooby. (Zawsze możesz też z nim przyjechać i wrócić i obczaić naszą salkie).
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Temat w zasadzie do zamknięcia, już z Wujem uknuliśmy co trzeba :)