Autor Wątek: Peavey 6505 i paczka Randall Ra 412 XC  (Przeczytany 8768 razy)

Offline Rock

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Peavey 6505 i paczka Randall Ra 412 XC
« 06 Mar, 2010, 15:14:29 »
Witam, jestem tu nowy mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona;-)

A konkretnie... Co sądzicie o ten paczce dla tego Peaveya? Planuje kupić nowego, świeżutkiego, żeby cieszyć się nim od poczatku ;-)

Czy gral ktoś kiedyś na takim zestawie? Na guitar center jest dostępny (będzie?) za 4600zł, także promocja dość konkretna, okolo 500zł mniej, niżeli osobno kupując.
Rock

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A czy nie lepiej porozglądać sie za używką? Czy chcesz konkretnie NOWY sprzęt?

PS Witamy na forum. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
witamy na forum :P
gralem na tej paczce i z nowych kolumn w tej cenie to naprawde dobra propiozycja ale jak powiedzial az, obczaj tez jakies uzywki :P

Offline Rock

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Raczej nowy, wydaje mi się, ze stan używanej paki mocno zalezy od tego jak ktoś jej używał... Jeśli ją katował ponad siły, to mogą po jakimś czasie pojawić się problemy, a mnie zależy na tym by to grało ładnych parę lat :)

A jaką polecacie wersję? Ścięta czy prosta?
« Ostatnia zmiana: 06 Mar, 2010, 17:57:36 wysłana przez Rock »
Rock

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
:P prosta jak dla mnie, scięte bardziej siarzą

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
wydaje Ci się że siarzą ponieważ mają głośnik skierowany do góry, ale poprostu na próbie jest lepiej ponieważ zwieksza się skuteczność. Wiesz jak masz już te 5 koła zainteresuj się 5150 a nową kup tylko paczkę
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline Rock

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
wydaje Ci się że siarzą ponieważ mają głośnik skierowany do góry, ale poprostu na próbie jest lepiej ponieważ zwieksza się skuteczność. Wiesz jak masz już te 5 koła zainteresuj się 5150 a nową kup tylko paczkę

5150? Dlaczego? Ja wiem ze to legenda, ale czy roznica miedzy 6505 jest az tak duża? Wielu uważa ze te wzmaki to to samo, jedyne co może rónić brzmienie, to inne lampy na pokładzie... Nie mialem niestety okazji pobawić się 6505 i samemu porownać.
Rock

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
To wpadnij i ograj :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wiele osób z tego forum porównywało. Wniosek u wszystkich ten sam. 5150 lepiej robi. Poszukaj w archiwum.
A pakę i tak zmienisz za nie więcej niż 5 lat, a tyle to pogra spokojnie używka ;) A odsprzedasz bez strat.
No chyba, że ten randall to szczyt twoich marzeń, ale wątpie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rock

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Z chęcią :)
Rock

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
ja mam 5150 a gralem tez na 6505 i uwazam ze te wzmaki są naprawde baaardzo podbne. dla mnie roznica jedyna jest w tym ze 6505 troche bardziej siarzy, jednym sie to moze podobac, innym, tak jak mi nie. selektywnoscia są identyczne

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Różnie też grają na różnych głośnościach. Znaczy oba lubią być głośno, ale z tego co zauważyłem 6505 jest fizzy trochę dłużej niż 5150. Tyle że to też kwestia ilości gainu. Dla mnie było go zawsze dość zanim zaczynał siarzyć.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
ja sobie pogrywam na paczce Randalla RA412XC (i pod wzmakiem tyż Randalla :P) i słowa złego nie mogę powiedzieć... (jakbym miał wiecej $ wiadomo, że byłoby to pewnie cos innego ;)) a swoją drogą odnosze dziwne wrażenie, że Randall chyba nie bardzo jest lubiany na owym forum... ;)
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No mi np Randall brzmieniowo w ogóle nie podchodzi. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
15910 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2008, 00:13:06
wysłana przez dom?n
11 Odpowiedzi
9313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2010, 18:06:50
wysłana przez heartquake
2 Odpowiedzi
3161 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2010, 00:04:07
wysłana przez Bjørn
52 Odpowiedzi
15928 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2015, 18:43:31
wysłana przez KamilOli
16 Odpowiedzi
6628 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2014, 19:23:02
wysłana przez Lama3