Autor Wątek: Lapidarium  (Przeczytany 3400 razy)

Offline awake7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
Lapidarium
« 04 Lut, 2008, 10:09:39 »
Witam !! Jestem nowym uzytkownikiem forum. Mam nadzieje ze się zadomowie i ze spodoba sie Wam to co robię. Za recenzje będę wdzieczny pozdrawiam i życzę miłego słuchania    www.myspace.com/sushiguitar

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #1 04 Lut, 2008, 10:16:42 »
Hmm... tego no .... powiem ... :
NIIIICEEEE.
* Harvest klika download...
:headbang:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #2 04 Lut, 2008, 10:16:50 »
Witaj na ss dude... Zawsze mowilem, ze we Wroclawiu jest zdrowa woda :) Nie dokonca podoba mi sie barwa, ale samo wykonanie na pozomie... fajnie chodzisz z delay'em, rowno i ambientowo.. zajebiscie mi sie to podoba

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #3 04 Lut, 2008, 16:10:59 »
Nie gustuje specjalnie w tym typie muzyki, ale kurde...to mi się podoba ;). Moim zdaniem kawał dobrej muzyki.

BTW. jak się spisuje Thermion?
khm...jajo

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #4 04 Lut, 2008, 16:28:57 »
Wow, lubie, takie granie, kojarzy mi sie z Soilworkiem. Jedynie co to na samym poczatku sciszyl bym klawisze, a gitare dal glosniej. Jak dla mnie klawisze maja byc dodatkiem a nie przewazac nad gitara :D A teraz pytanie na czym nagrales gitarę że brzmi tak zajebiscie ? :D Jak pod to zapodawales jakeis dodatkowe EQ, wtyczki symulacje itp. ? Pozdro :) no chyba, ze to Thermion przez mikrofon. Nie wazne, podziel sie z mniej doswiadczonymi :)
« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2008, 16:30:40 wysłana przez Fasol »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #5 04 Lut, 2008, 17:50:11 »
Więcej! :headbang:

Offline awake7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #6 05 Lut, 2008, 11:57:03 »
Dzieki serdeczne za dobre slowo!! Zeby bylo zabawniej gitara byla nagrywana liniowo przez Line 6 pod xtl :) Dokupilem od Line 6 dodatkowe metalpacki i stąd dosc dobry efekt po nagrywaniu. Niebawem bedziemy nagrywac caly material w studio i wtedy zagada Thermion. Uwazam ze wzmak sprawdza sie naprawde swietnie. Moze nie ma masakrycznego kanalu lead ale crunch ma genialny wystarczy go porządnie dopalic i jest miodek. Kanal czysty rowniez pieknie gada jak to w lampie... Nagrywalem przez cubase nie dodawalem za duzo wtyczek zadnych dodatkowych EQ tylko Wintage Warmer 2 ta wtyczka potrafi zdzialac cuda. ot i cala tajemnica niebawem nowy material i koncerty !!

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #7 05 Lut, 2008, 12:50:09 »
O fuck ! To ta wtyczka naprawde daje kopa, z samego poda nie da chyba rad ywyciagnąć takiego brzmienia. Zassam demo i zobaczymy co to potrafi. Probowales nagrac to samo przez USB ? Duza jest roznica w brzmieniu ? Czemu nie nagrywales przez USB ?

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #8 05 Lut, 2008, 13:03:32 »
....i zacznie sie offtop nagraywania przez poda...:P usb traci jakosc i nie nagrywa pelnym 44/48khz ...a brzmienie takie sobie ;] troche za duza kompresja... zreszta moje zdanie sie malo liczy ... mam juz 5 lat poda i nie lubie jego brzmienia :P
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline awake7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #9 05 Lut, 2008, 22:41:20 »
O fuck ! To ta wtyczka naprawde daje kopa, z samego poda nie da chyba rad ywyciagnąć takiego brzmienia. Zassam demo i zobaczymy co to potrafi. Probowales nagrac to samo przez USB ? Duza jest roznica w brzmieniu ? Czemu nie nagrywales przez USB ?
Nie nagrywałem przez USB tylko normalnie analogowo. Najwiekszego buta ma przezster line 6 Bog Bottom. Ten material nie jest w sumie zmiksowany i zmasterowany do końca to jest zwyczajny pilot. Ale sądze ze po finalnym miksie zabrzmi lepiej.Ja osobiscie na Line 6 nie narzekam ta zabawka to ma mase mozliwosci tylko trzeba to robic z głową.Siedzialem sporo czasu nad presetami które mnie w pełni satysfakcjinują.Ale posiadanie Poda bez Metal packów nie ma sensu dałem chyba 40 dolców tylko dla tego jednego przesteru i warto naprawde warto:) Skolei bez wintage warmera 2 nie wyobrazam sobie pracy. zapinam tylko tą wtyczke i wiecej nie trzeba. Co do sposobu nagrywania przez USB to zdania są podzielone wiadomo ze najlepiej analogowo z mikrofonu ale linia najlepiej wychodzi przez SPIDIF albo przez kabel optyczny.Rzecz gustu

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #10 07 Lut, 2008, 21:55:35 »
Super! Chcieć więcej! :headbang:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #11 11 Lut, 2008, 19:12:16 »
ciekawe naprawde elo
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Lapidarium
« Odpowiedź #12 11 Lut, 2008, 19:38:54 »
Witam !! Jestem nowym uzytkownikiem forum. Mam nadzieje ze się zadomowie i ze spodoba sie Wam to co robię. Za recenzje będę wdzieczny pozdrawiam i życzę miłego słuchania    www.myspace.com/sushiguitar


ujdzie w tloku, przydałby się jakiś wokal.

takie OT, masz cos wspólnego z Kluczborkiem? ;)
B ( o ) ( o ) B S