Autor Wątek: Psylocybin  (Przeczytany 1021 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Psylocybin
« 26 Lip, 2009, 16:19:29 »
Joł ;]

W końcu mogę się czymś pochwalić, naciupaliśmy z chłopakami demówkę, z 22minuty i 44 sekundy naszej muzyki ;D

http://www.myspace.com/enjoypsylocybin

Pozdro :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Psylocybin
« Odpowiedź #1 26 Lip, 2009, 17:19:47 »
krótko powiem :
- ogólna jakość słaba ( głównie gitary cienko jadą )
- nie rozumiem bezsensownego rozbicia dwóch gitar na kanały - obydwie gitary powinny być 2x lewy i prawy ( z wyjątkiem solówek, to można ustawić w centrum )
- słaby wokal - kolo bez charakteru, taki prosty typek jakby wzięty do składu metodą "poznaliśmy się w knajpie, wypiliśmy po browarku, powiedział, że śpiewa, to stwierdziliśmy, że go weźmiemy" heheh
- muzycznie bardzo fajnie - lubię takie klimaty, pełen luz i feeling

także, jeśliby naprawić pierwsze trzy myślniczki, byłby pełen wypas imo :D heheh

Edit: ok, przeczytałem już bio - widzę, że okoliczności przyjęcia wokala były dość zbliżone do tego, co wymyśliłem heheh
no, a za debeściaka uważam numer 'psychedelic' - nie dość, że bez wokalu, to jeszcze klimat się wręcz wylewa. super  :)
« Ostatnia zmiana: 26 Lip, 2009, 17:24:47 wysłana przez maarioo »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Psylocybin
« Odpowiedź #2 26 Lip, 2009, 17:37:33 »
generalnie, to amatorka. fajne pomysly, ale wykonawczo kicha. wokal falszuje, wszystko plywa i totalnie nierowno zagrane, brzmi garazowo (to akurat nie dziwne ;) ), generalnie... grajcie dalej. pomysly sa fajne, reszta nie.
Łe tej.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Psylocybin
« Odpowiedź #3 26 Lip, 2009, 18:28:05 »
zgadzam się z tym co wyżej ;). Fajna muzyczka żeby sobie w tle leciała. Nie słychać jakiejś szczególnej wirtuozerii ale materiał ma jaja ;). Zróbcie ściepę i nagrajcie to jeszcze raz ;)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Psylocybin
« Odpowiedź #4 26 Lip, 2009, 22:36:07 »
W sumie to było zrobione tak, że był koleś co chciał nam pomóc nagrać, to czemu nie? ;]
A i tak ten zespół jest po to żeby jajo było ;D

no, a za debeściaka uważam numer 'psychedelic' - nie dość, że bez wokalu, to jeszcze klimat się wręcz wylewa. super  :)

To mogę się poszczycić tym, ze gitary są me :D
« Ostatnia zmiana: 26 Lip, 2009, 22:39:11 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"