Autor Wątek: Kształty korpusów  (Przeczytany 2640 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Kształty korpusów
« 17 Maj, 2009, 23:03:37 »
Witajcie drodzy koledzy :-*
Właśnie mnie tak wzięło, żeby sobie zaplanować w myślach gitarkę, iii... chuj. Nie mogę nigdzie znaleźć ciekawych projektów, wiecie co mam na myśli.
Zna ktoś jakieś stronki z ciekawymi propozycjami kształtów korpusu? Jedyny fajny i oryginalny jaki udało mi się znaleźć był u warmotha, korpus o nazwie "Z".
mam nadzieję, że jakoś przetrwa ten wątek, bo jeśli ktoś dostanie nagle chcicy na zamówienie u lutnika gitary, to pewnie też pokusi się o ciekawy kształt. :)
ja poleciałem po standardach i zamówiłem icemana, jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu go dostane  :headbang:

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Kształty korpusów
« Odpowiedź #1 18 Maj, 2009, 10:03:24 »
to pewnie też pokusi się o ciekawy kształt. :)

Np. Superstrato

Zna ktoś jakieś stronki z ciekawymi propozycjami kształtów korpusu?

B.C.Rycz-dat-kom? :D
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Kształty korpusów
« Odpowiedź #2 18 Maj, 2009, 15:20:46 »
Kurde, chyba nie napisałem dokładnie o co mi chodzi...
Miałem na myśli zrobić wątek do którego mogliby zaglądać ludzie zamawiający lutnicze gitarki. I to takich ludzi, których nie kręcą standardowe korpusy :)
http://www.warmoth.com/Showcase/ShowcaseItem.aspx?Body=2&Shape=21&Path=Body,Miscellaneous,Z&i=m607
masz tego Z. Pierwszy raz coś takiego widzę, ale przypomina mi wytwory PASa, nie pamiętam dokładnie nazwy.

Zapytam więc wprost - czy zna ktoś jakieś strony z takimi ciekawymi projektami korpusów?

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Odp: Kształty korpusów
« Odpowiedź #3 18 Maj, 2009, 15:39:20 »
Obczaj wiosła Abstract. Swoją drogą, wie ktoś czy mozna coś takiego nabyć w Polsce? Widzieliście je na żywo?

Offline NoFear7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
Odp: Kształty korpusów
« Odpowiedź #4 18 Maj, 2009, 16:57:23 »
http://www.haloguitars.com/guitars.html

Żadnego normalnego kształtu korpusu tutaj nie znajdziecie :P