Autor Wątek: Padnięty Proel Die Hard O_o  (Przeczytany 2618 razy)

Offline Maro

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Padnięty Proel Die Hard O_o
« 16 Maj, 2009, 18:33:20 »
No i co, padł mi kabel Proela DH120LU5, 5 metrów, pozłacane końcówki, jedna kątowa. Nie ma sygnału na żyle sygnałowej, na masie jest. Generalnie z tego co widzę na opakowaniu to kable te są objęte dożywotnią gwarancją, na całym kablu NIE MA śladów żadnego zniszczenia ale przez parę minut googlowania nie znalazłem niczego na temat oddawania tych kabli na gwarancji.

Ktoś miał do czynienia z oddawaniem tych kabli? Dodam, że mam opakowanie, mam paragon więc teoretycznie jestem w dobrej sytuacji, ale jakoś obawiam się że to 'Guarantee For Life' zaraz się okaże wielką lipą działającą 'dwa lata'. Z tego co widzę to kupiłem go w Riffie, ale nie pamiętam w którym. Chyba muszę do nich napisać ;)

;( a myślałem, że te Die Hardy to fajne kable są, niestety ten padł po 2,5 roku spokojnego użytkowania, nie dostał nigdy nawet porządnego wpierdolu :O Kurde w sumie to aż mi smutno, bo to znaczy że trzeba zacząć używać innych kabli.. a od jakiegoś czasu przestał zdaje się stykać, myślałem że to gniazdo w Schecterze a tu winowajca się sam ujawnił, psia mać.

Offline wysek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
  • elektrogumonapawacz
Odp: Padnięty Proel Die Hard O_o
« Odpowiedź #1 16 Maj, 2009, 19:22:39 »
tez mi proel kiedyś padł. Jak masz pudło i paragon to możesz kabla wymienić na nowy w każdym sklepie sieci, w której go kupiłeś. Nie jestem pewien czy jest możliwość odebrania kasy, ale wymiana jest na 100%.
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2009, 19:24:50 wysłana przez wysek »
likmapusy

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Padnięty Proel Die Hard O_o
« Odpowiedź #2 16 Maj, 2009, 22:53:18 »
Jak podbijesz to ci wymienią na nowy, ewentualnie odeślą do dystrybutora, a ten ci odeśle nowy.
A w UE jest takie coś, że gdziekolwiek byś nie kupił(nawet za granicą) to jeżeli pójdziesz do sklepu co sprzedaje taki sam towar to oni ci go muszą przyjąć na gwarancję.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
5966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2009, 21:37:00
wysłana przez daniel.iron
12 Odpowiedzi
8829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2011, 23:01:23
wysłana przez maniek
5 Odpowiedzi
3472 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2011, 19:06:11
wysłana przez Didejek
18 Odpowiedzi
7965 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2012, 21:47:49
wysłana przez zietek
5 Odpowiedzi
4291 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2017, 15:51:47
wysłana przez delaa