Autor Wątek: [Sekaku Liveband] Nie wiem jak możesz spojrzeć w lustro  (Przeczytany 2646 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
w sumie to postanowilem jednak zamiescic nowy topik...

Wczoraj gralismy gig z kultem i idios bravos, fragment tego gigu zostal zarejestrowany.

Fragment owy zawiera nasz najnowszy numer, do tej pory nigdzie nie publikowany, pierwszy raz zagrany na koncercie. wymaga jeszcze drobnego dopracowania (tekstu przedewszystkim :D)

czekam na komenty



Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Coś mnie ten wokal kuje, totalnie nie to co na płycie (szczególnie refreny), ale pewno przez kiepskie nagranie. No i jakoś wokalista kiepsko publiką rusza. (ale nadal chce być Waszą groupies).
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
na strasznie chujowej imprezie graliscie, ale widze same laski pod sceną stały :) od 1:46 fajnie wokal wszedł nabrał kawałek tempa wtedy
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
nasz wokalista na plycie nie spiewal w refrenach :D falszuje bo to raper a nie wokalista, chociaz costam se proboje podspiewywac jak sie nakręci i potem to tak wychodzi ;)

a co do stania, to nie wiem jak zmusić tych baranów pod scena zeby sie gibali. kwestia chyba naszego miasta, podejscia ludzi, zagralo np indios bravos ktore dla mnie przynudzalo przez 1,5 godziny a ludzie sie gibali dość.

np w gdansku gralismy w klubie, to wszyscy sie ruszali i nawet znali nasze teksty, chociaz, tutaj nie mozna narzekac, tez kilka osob wszystkie teksty napinalo.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Tagi na youtubie zajebiste. :D

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nasz wokalista na plycie nie spiewal w refrenach :D falszuje bo to raper a nie wokalista, chociaz costam se proboje podspiewywac jak sie nakręci i potem to tak wychodzi ;)

no ja ci juz mowilem - to raper, rozumiem ze czasem troche ma inne podejscie do tonacji ;) ale moglby nad tym posiedziec. groove ma zajebisty, mowi fajne rzeczy w tekstach, moglby tez przy okazji wykroczyc ponad poziom polskich raperow i trzymac tonacje zamiast skupiac sie na samym gadaniu :)

nagranie takie zadne, ale w sumie to piosenka podoba mi sie bardziej niz probki plyty ktore wczesniej slyszalem.
Łe tej.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084


spory fragment hiciora ze zlej karmy :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
72 Odpowiedzi
21340 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2009, 15:57:21
wysłana przez Tadeo
7 Odpowiedzi
2560 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2009, 21:58:49
wysłana przez terrormuzik
11 Odpowiedzi
3982 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2011, 21:06:51
wysłana przez Budzan
57 Odpowiedzi
25408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2011, 19:11:35
wysłana przez sylkis
16 Odpowiedzi
8483 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2013, 20:14:49
wysłana przez dom?n