Autor Wątek: Kerosene Blood - White Bronco [zapraszam]  (Przeczytany 2252 razy)

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Kerosene Blood - White Bronco [zapraszam]
« 19 Sty, 2017, 16:26:13 »
Witam Szanowną społeczność. Zapraszam do posłuchania mojego nowego zespołu i obejrzenia klipu. Trochę fajnych starych klamotów brało udział w nagraniu.

Fender Tone Master z dedykowaną paczką, Vox AC-30 z 1971 roku, 1963 Fender Reverb Unit, delaye wszystkie (wokale, gitary, bębny) to Roland RE-201, wiosło to głównie ESP Eclipse Custom na trzech humbuckerach Rio Grande, dobijałem parę ścieżek na tele LTD. Przestery to stary Arbiter i Maestro Brassmaster.



Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Ciężar miksu za mocno skupiony wokół średnicy (właściwie zbawienne dla ludzi słuchających muzyki w ustawianiu na Romana). W gitarach jest to całkiem smaczne, ale precel jakiś odtłuszczony i schowany pod pasmem gitar, za to bębny mają dobry punch, ale też jakoś mało miecha. Specjalnie przerzucałem sobie na słuchawkach tę Twoją produkcję z tym koncertem Kotzena, gdzie wszystko się zgadza brzmieniowo:



Co do klipu - zrobiony w fajnym klimacie, natomiast sama treść, to już tak różnie... ;) No ok - fajna dupa  :headbang:

BTW - wszystko to moim zdaniem oczywiście. Gratki ;)

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Siemaneczko i ogromne dzięki za wyczerpującą wypowiedź.

Co do basu to w nagraniu nie jest precek tylko Gibson Thunderbird. Normalnie na żywo gramy na P-bassie bo na lajwach potrzebna jest większa definicja w środku. Tutaj potrzebna była buła po prostu, co więcej jest pod basem dobity jeszcze sub na Moog'u. Chodziło o sound zbity w fuzzie w refrenach i otwarte soundy w zwrotkach, solówce, wiesz miksowałem pod własne preferencje. Link który podesłałeś - zajebioza.

Co do klipu, taka radocha była z wysadzaniem sprzętu! :)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Już pisałem na FB, że wokale są zajekurwabiste. Nad muzą się nie zastanawiam bo chociaż ciekawe granie to jakoś do mnie nie przemawia i dla tego nie analizuje. Niemniej Propsy!!!
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Uprzejmie dziękuję za miłe słowa!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2008, 21:01:34
wysłana przez nikt
15 Odpowiedzi
4063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2012, 07:09:51
wysłana przez matisq
7 Odpowiedzi
2083 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2012, 19:30:18
wysłana przez coin777
Royal Blood

Zaczęty przez Franq Muzyka

5 Odpowiedzi
3623 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Kwi, 2015, 22:22:36
wysłana przez Franq
2 Odpowiedzi
2105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2017, 21:02:26
wysłana przez Tomek Martyniak