Autor Wątek: [NGD] Kupił se żech w końcu Szektera  (Przeczytany 7884 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
[NGD] Kupił se żech w końcu Szektera
« 09 Lut, 2016, 11:01:13 »

Dużo mówić nie trzeba. Jest bezbłędna. Serio. Żywa z dechy, pod 6505 rzyga, absolutnie bez jakichkolwiek kiksów wykonawczych (minimalnie tylko wokół pikapów jest lakier poszarpany). Nawet żółtki trytytkę zastosowali przy kabelkach w komorze. Jestem w szoku i jednocześnie obesrany ze szczęścia. No i pod wrażeniem jakości. Siodełko nie spierdolone, progi równo nabite. Od zawsze byłem fanbojem Szektera, ale nigdy nie miałem żadnego na własność. Grałem na kilkunastu i ten jest jednym z lepszych pomimo tej niższej półki. Pikapów zmieniać nie będę - są wyjebane i ciężko będzie mi chyba coś lepszego tutaj znaleźć, co by mi portfela nie rozjebało przy okazji. W domyśle śmigać będzie w drop F - czyli będzie po prostu thall. Gitara było przez zaufanych ludzi uprzednio ograna, więc małe było prawdopodobieństwo, że trafi się bubel mi...ale jednak nadal jestem pozytywnie zaskoczony. Zupełnie mi nie przeszkadza, że superstrat. No i ten lakier - na zdjęciach nie wyglądała tak obłędnie jak w rzeczywistości. Dokupię tylko jej jakiś ładny pasek i kejz z ABSu.

No, a teraz proszę mi gratulować. A ja idę  :onan: i trochę pograć.

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ej, cieszę się Twoim szczęściem, ale co to jest? :)

Jaki model, półka cenowa? Bardzo elegancka.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
To jest Demon 7. Na coverze prętu jest. Półka taka ~1500 zł. Kupiony nówkia.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Si, już widzę. 1199 w GC, faktycznie niedroga.

Gratulacje!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Si, już widzę. 1199 w GC, faktycznie niedroga.

Gratulacje!

Ano :) ja brałem z RNR.pl
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Gratulacje :]
mniut i piah

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 972
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Hue hue, ja też jestem zaskoczony swoimi DDuncanami. Gratki, niech Ci służy ;)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Godnie się prezentuję jak za takie hajsy, graty !

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Hue hue, ja też jestem zaskoczony swoimi DDuncanami. Gratki, niech Ci służy ;)

Bo to dobre pipki są. Na chwilę obecną nie czuję żadnej potrzeby ich wymieniania ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline RWD

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
Demony dobre maszyny, i kurwią niemiłosiernie. Do jakości wykonania też nie ma jak się przyczepić. Pipaki są stworzone dla tej gitary i ona z innymi gra jakoś chujowato.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 972
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Demony dobre maszyny, i kurwią niemiłosiernie. Do jakości wykonania też nie ma jak się przyczepić. Pipaki są stworzone dla tej gitary i ona z innymi gra jakoś chujowato.

Z ciekawości, a jakie inne ładowałeś?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Demony dobre maszyny, i kurwią niemiłosiernie. Do jakości wykonania też nie ma jak się przyczepić. Pipaki są stworzone dla tej gitary i ona z innymi gra jakoś chujowato.

Z ciekawości, a jakie inne ładowałeś?

Chcesz historię na 17 postów? ;)

@Mother Puncher HNGD! Sam co prawda fanem Schectera nie jestem, mimo, że i customshopową siódemkę ogrywałem u znajomka, jakoś mnie nie porwała. Ważne że Tobie pasuje ;)

Offline RWD

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
A co tu ma być za historia?  ;) Ładowałem 81/85 i to jakoś nie było to. Kolega ładował jakieś Seymoury, i też mu się nie podobało. Potem gdzieś poczytałem że inni też pchali w nią różności, i ona najlepiej gra z tym co ma i huk. Czy to kwestia flaków w niej czy czego to nie wiem. Mam teraz Damiena Elite 7 z 81/85 i inna bajka.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Mały bump - Demon na koszt Jeża dostał mały upgrade:



Wnioski mam dwa:

1. Duncan Designed to wcale nie są złe pikapy, wręcz rzekłbym bardzo fajne, które dodatkowo mają sporo z charakteru brzmienia braci zza atlantyku.
2. Ale DD to jednak nie to samo co AHB-1. :D Zupełnie inna liga. Wszystkiego jest więcej. Leady na gryfowym są cudowne, a na mostkowym - ciekły fpierdol.

Tak czy siak - jestem mega zadowolony :) I nie zgadzam się, że DD grają w Demonie najlepiej - AHB-1 dodały jaj tej gitarze.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline allbundy33

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
Muszę też zrobić upgrade moje średniej gitarki

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
Żeby sprzedać? Trochę dużo spamu Ci pozostało.


Żeby nie srać żarem w Offtopie - też miałem kiedyś szekterka na DD105, i też wymieniłem na ori blackouty. Normalnie różnica nieziemska.

Offline vysnafca75

  • Gaduła
  • Wiadomości: 244
A ja będę kontowersyjny. MIałem Blackjacka na Blekołtach i to była chujowa bezcharakterowa gitara. Menzura za długa, brzmienie nijakie...... dykty ciężkie, obijały się......

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3228 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2009, 22:55:14
wysłana przez Pan Sinner
31 Odpowiedzi
17594 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2009, 00:05:57
wysłana przez Tolein
34 Odpowiedzi
14752 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2014, 11:01:14
wysłana przez Dale Cooper
20 Odpowiedzi
10018 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2015, 22:23:50
wysłana przez Eregeth
5 Odpowiedzi
1541 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2020, 08:12:13
wysłana przez rafalek