Autor Wątek: Wzmacniacz słuchawkowy (i welurowe pady) - Superlux HD668B  (Przeczytany 1217 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Myślałem nad jakimś fajnym wzmacniaczem słuchawkowym/DAC do moich nowych Superluxów (kabel wymieniony na znany i lubiany Canare Starqad l-4e5c, słucham głównie z MacBooka, Galaxy S4 i Denona DP-29F), jakich używacie, jakie polecacie?
PS Wymagane wyjście na dużego Jacka, z chęcią posłucham zarówno o tych mobilnych, jak i "stacjonarnych" rozwiązaniach.
Spoiler

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Są jakieś różnice między starym, a nowym kablem? Czy kupiłeś od razu z wymienionym?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Są jakieś różnice między starym, a nowym kablem? Czy kupiłeś od razu z wymienionym?
Mam dwie pary, tą z kablem kupiłem teraz, drugą dałem niedawno młodszemu bratu, bo się męczył na jakichś taniochach.
Różnica jest - trochę większa scena, środek jest trochę bardziej z przodu, a góra bardziej wygładzona, mam też wrażenie, że poprawiła się selektywność instrumentów. Ale tak A/B nie powiedziałbym, że są wyraźnie lepsze. Główny minus to to, że teraz kabel nie jest wymienny, a to bardzo lubiłem wcześniej.