Autor Wątek: [NAD] Marvel Atom 5  (Przeczytany 1947 razy)

Offline fdd

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
[NAD] Marvel Atom 5
« 24 Mar, 2014, 00:20:46 »
Smutny początek - w oczekiwaniu na custom od Marcina, musiałem się pożegnać z d'lite odsem, gdyż kolega któremu go obiecałem już się mocno dopominał. Na przeczekanie użyczył mi swojego Cornforda RH30. Po 2ch tygodniach i kilku sztukach ostatecznie się doń zniechęciłem (nie jest to kiepski wzmaczniacz, ale nie daje mi satisfaction) i zacząłem się rozglądać za czymś niedrogim acz godnym. Wpadł mi w oko rzeczony Marvel Atom 5 za śmieszne pieniądze. Jako, że logo Marvela działa na mnie jak Krym na Putina, to się nie wachałem. Ale jednocześnie zbyt wiele się nie spodziewałem.

Wczoraj podpiąłem na próbie pod <3 paczuszkie na EVM12L. JAK TO MAŁE COŚ ROZPIE&@%#$!#!@*#@#$&%&@#!@#!!!!!. Efekt wow miałem podobny, jak po wpięciu metalzona w linię. Piec jest uber bezpośredni - wszystko jest pod palcami, daję to super radochę z grania (Marcin mówi, że to przez to, że nie ma sprzężenia zwrotnego, cokolwiek to znaczy). Sound jest taki, że mi się japa cieszy non-stop. Z efektami dogaduje się przepięknie. No narobiłem sobie w gacie.


Zomballo

  • Gość
Odp: [NAD] Marvel Atom 5
« Odpowiedź #1 24 Mar, 2014, 08:10:27 »
Pięknie Ci to zapindala. Marv to wielki człowiek!

Offline adamus112

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Odp: [NAD] Marvel Atom 5
« Odpowiedź #2 24 Mar, 2014, 10:02:16 »
Trzeba dodać, że FDD następny wielki :)

Zomballo

  • Gość
Odp: [NAD] Marvel Atom 5
« Odpowiedź #3 24 Mar, 2014, 10:09:27 »
Trzeba dodać, że FDD następny wielki :)

Nie wykluczam. ;)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: [NAD] Marvel Atom 5
« Odpowiedź #4 24 Mar, 2014, 12:02:15 »
Spoczko, nie od dziś wiadomo, że kopie Soldano Atomic fajnie gadają ;) a najfajniej te właśnie 5W.

Gartki!
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: [NAD] Marvel Atom 5
« Odpowiedź #5 24 Mar, 2014, 13:17:41 »
A napisz coś więcej, jakie kostki były użyte jakie ustawienia itd...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline fdd

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
Odp: [NAD] Marvel Atom 5
« Odpowiedź #6 24 Mar, 2014, 16:51:00 »
Na intrze wszystkie gity, oprócz jednej co gra dolne nuty, to strat prosto w piec. Dużo środka, lekko ścięty bas i góra. Ta inna jest przepuszczona przez Ramble FX Twinbender, odkręconym na max, w pozycji I.V. na piecu chyba był sam środek, może troszę basu.
Dalej podkład - PRS Swamp Ash Special prosto w piec, - gain w okolicach 14, dużo środka i dołu, na tej ostatniej "refrenowej" części dopalone Pure Boostem, z lekko ściętą, górą, trochę podbitym volume i gainem w okolicach 11.

Solo - caly czas strat, przester, to Riot ustawiony w poz Bright, tone w okolicach 10, gain i volume około 13. Piec - Gain 10, Bas 10, Środek 14, Góra 11.
Majk - SM58 ustawiony przy połączeniu kopułki i membrany pod kątem ok 30 stopni

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: [NAD] Marvel Atom 5
« Odpowiedź #7 24 Mar, 2014, 17:23:39 »
Gwizd ze strata <3... Chyba się zakochałem no... Zajebiście!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
7114 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2011, 14:33:59
wysłana przez ciechoslovacja
5 Odpowiedzi
1428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2013, 17:45:04
wysłana przez Marvel