Autor Wątek: Line6 GX / M-audio Fast Track / Win8 problemy  (Przeczytany 3129 razy)

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Line6 GX / M-audio Fast Track / Win8 problemy
« 10 Gru, 2012, 10:43:28 »
otóż mój stary pecet padł totalnie wiec nabyłem zupełnie nowy

Zainstalowałem win8,

line6 gx leci tylko przez lewy kanał i chujowo gra
na guitar rigu4 to samo

pożyczyłem fast tracka, ponieważ doczytałem ze line6 ma problemy na tych systemach.

na FT slychac czysta gitare

odpalam guitar riga slychac tylko pykanie w głośnikach i nic więcej, kombinuje z asio etc i nic

instaluje reapera i guitarrig odpalam jako vst - dupa.

ktoś ma jakiś pomysł?

dziekuję

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Jebaj Win8, Chyba że się uprzesz to polecam Roland QUAD-CAPTURE UA-55 bo ma pełne wsparcie dla Win8. :D

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
nie no, przeginka z ceną

a na win7x64 będzie ok?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
nie no, przeginka z ceną

a na win7x64 będzie ok?

ja w takim setupie nei miałem żadnych problemów
i always go full retard

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
odnawiam, bo tym razem się cos zjebało

wczesniejszy problem jakos ogarnałem i dłuuugo było ok, aż nagle urywam mi sygnał gdzies na 20 sek potem wraca i to powtarza się cyklicznie.

Postawiłem cały system na nowo i jest to samo.

O co chodzi?, miał ktos podobny problem?

sygnał wchodzi, bo na wskażnikach widać, ale poprostu jakby odcinało głośniki na te 20 sek i tak wkółko

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dozbieraj i kup Macbooka ;)

A tak serio, to nie mozesz na win764 sie przesiasc? To serio dobry system jest, stabilny i w miare dobrze dziala z muzycznymi gratami.

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
opanowane;)
zdaje się że lekko się wysunęła wtyczka przy line6 i dlatego tak się działo - dziwne, ale taka pierdoła wycieła mi 3 dni z życia

Offline bogneruber

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Witam . Mam problem z LINE 6 GX lub z oprogramowaniem... zakupiłem go i na początku było ok jednak z czasem zaczeły się cyrki...mam pakiet metalshop [kilka kultowych wzmacniaczy do ostrego grania ] . Problem polega na tym że często po włączeniu czy to gotowego presetu czy stworzeniu własnego zestawu [ wzmaczniacz , compresor , bramka fx.... ] okazuje się że wzmacniacz choć rozkręcony na max gain  gra jakby na czystym kanale lub lekkim crunchu ?????????? czasem włączy się i jest ok , mocno przesterowany ale gdy tylko dotknę gałki gain sygnał ucina się i znów nawet rozkręcony na max gra lekkim crunchem . Zdaża się to zarówno na wzmakach z Metalshopu jak i standardowych . Próbowałem wyłączac i włączac ale nic to nie daje [ raz na 100 prób się uda ale...] . Sprawdziłem czy aby braka szumów zbyt nie wycina ale nie....Najdziwniejs ze jest to że nie dzieje się tak bez przerwy [ laptop nowy z meggga dużą pojemnością więc ma gdzie pracowac ] . Jeszcze jadna rzecz jaką zauważyłem to to że kiedy włączam DUAL [funkcja umożliwiająca stworzenie 2 oddzielnych zestawów ] to gra tylko jeden lub w ogóle nie mogę jej aktywować . POMOCY

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Mialem to samo, niestety mi jakis czas pozniej toneport przestal dzialac w ogole, nawet komp go nie widzi. Sprobuj moze jednak reinstalke sterow i pod farma.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
siemanko, ja znowu odgrzebię, bo nie będę zakładał nowego tematu dla jednej pierdoły. Otóż jestem debil i to totalnie zielony z nagrywania. Możecie mi coś powiedzieć o tym Line6 gx? Jak toto nagrywa, czy brzmienia będą ok? No i jeszcze jedno- mogę podłączyć tego gx-a do wzmaka i nagrać jaego brzmienie, czy tylko brzmienia z pod farm mi zostają?
Z góry dzięki, pomóżcie jełopowi! :)
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
GX to zewnętrzna karta dźwiękowa, na upartego możesz podłączyć nią do wzmaka. Nagrywa dobrze, brzmienia są ok. Równie dobrze za ten hajs możesz kupić inna lepsza zewnętrzną kartę, a grać i nagrywać na wtyczkach VST. Jak zdecydujesz nie na PODa to instaluj jego sterowniki na innej partycji. Wtedy na pewno nie będzie z nim problemów.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
ok, dzięki. :)
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
2292 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Gru, 2012, 05:50:21
wysłana przez pivo
1 Odpowiedzi
1206 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2013, 15:30:39
wysłana przez niedziak