Autor Wątek: Strapping Young Lad "The New Black"...  (Przeczytany 8762 razy)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Strapping Young Lad "The New Black"...
« 05 Sty, 2007, 13:02:47 »

...wgniotl mnie w ziemie! :D musze przyznac ze swietna plyta. Od dzisiaj stroje sie do GCGCGCE :)

Yony

  • Gość
A ja jakoś ciągle do SYL się nie mogę przekonać...  :?

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
SYL wciagnal mnie po przesluchaniu kilku plyt The Devin Townsend Band. wrzucilem CD "City" SYLa do odtwarzacza i po przesluchaniu pomyslalem "Oh My Fucking God!" :-)

ciekawostka:
http://img83.imageshack.us/img83/7245/devinck0.jpg
ciekawe do czgo stroi tego potowora?... C? :roll:

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Cytat: "lord_awesomeguy"
SYL wciagnal mnie po przesluchaniu kilku plyt The Devin Townsend Band. wrzucilem CD "City" SYLa do odtwarzacza i po przesluchaniu pomyslalem "Oh My Fucking God!" :-)

ciekawostka:
http://img83.imageshack.us/img83/7245/devinck0.jpg
ciekawe do czgo stroi tego potowora?... C? :roll:


Pewnie standardowo do Fis, ewentualnie troche nizej... kurde gosc wyglada nie przecietnie... a te palce u prawej reki o ma jakos nieproporcjonalnie dlugie...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
/\ 7 stroi do GCGCGCE, wiec 8 pewno do CGCGCGCE... wspolczuje basiscie :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Cytat: "el-biczel"
Pewnie standardowo do Fis, ewentualnie troche nizej... kurde gosc wyglada nie przecietnie... a te palce u prawej reki o ma jakos nieproporcjonalnie dlugie...


photoshop.zauwazy ze ma o jeden paliczek za duzo w tych dlugich paluchach na focie

Blackmachines wymiataja!!!

a stroi od niskiego C
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Właśnie posłuchałem sobie tej płyty i jeste całkiem całkiem, takie trochę nie moje granie, za dużo podwójnej stopy i blastowatych rzeczy. Gitarowo na fajnie :) Wokalowo nie wszędzie, ale np w Decimator jest bardzo fajnie zaśpiewane.

Ogólnie na płycie najbardziej zaskoczył mnie dęto-fletowa solówka w Anti-Product, oczywiście pozytywnie :D Szkoda ze więcej takich smaczków nie znalazłem :|

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
http://youtube.com/watch?v=5JHgvgdl11s nikt byles wqurwiony spokojem i ascetycznoscia ruchow perkmena z Divine Heresy, zobacz tego :P

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
nie chce boje sie

 :evil:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Cytat: "Invivo"
Właśnie posłuchałem sobie tej płyty i jeste całkiem całkiem, takie trochę nie moje granie, za dużo podwójnej stopy i blastowatych rzeczy. Gitarowo na fajnie :) Wokalowo nie wszędzie, ale np w Decimator jest bardzo fajnie zaśpiewane.

Ogólnie na płycie najbardziej zaskoczył mnie dęto-fletowa solówka w Anti-Product, oczywiście pozytywnie :D Szkoda ze więcej takich smaczków nie znalazłem :|

Z takich zakręconych rzeczy to polecam płytę "Infinity" The Devin Townsend Band :) Jeśli chodzi o SYLa to dla mnie najlepszą płytą jest "Alien" (na której zresztą znajduje się kilka ich koncertowych "hitów").

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Tak a propos tej płyty i SYLa w ogóle... Nie mogę pojąć, dlaczego większość recenzentów jej nie zrozumiało, tudzież było zaskoczonych jej zawartością. Wszyscy, którzy choć trochę wsiąknęli w SYL wiedzą, że po nich, a szczególnie po Davidzie można się spodziewać WSZYSTKIEGO, ergo należałoby oceniać płytę pod względem zawartości muzycznej, faktury utworów, wykonania, czy brzmienia, a nie po tym, czego się "spodziewano" po Strapping. Dla mnie płytka wymiata, jest inna, czyli taka, jak powinna być. Zapowiadano zmiany - są zmiany (więcej hejwi, mniej def :D), więc o co chodzi :). Pozdrowienia dla fanów Pana Z Rozwianą Łysiną :D!
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Devin robi świetną muzykę... Ostatnio "The Hummer" zrobił na mnie ogromne wrażenie :)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
SYL-Almost again ńu videło.

Cytuj
Added: 06/09/2008 

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Szkoda, że ten band praktycznie już nie żyje :-\

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a dlaczegoż to? bo ja nic nie wiem, a płytka jest na tyle zayebiaszcza że liczyłem na kolejny wydawnictwa
B ( o ) ( o ) B S

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
In an interview conducted by Terrorizer in August 2006, Townsend explained why he decided to put the band on hold:

At the end of the day, man, I'm just tired, and old, and bald, and fat, and grouchy, and bored. You know? So I was just like, I'm going to make this record, and do this stupid Ozzfest thing, and tell a bunch of stupid jokes in front of a lot of people at Download, then I'm just going to fuck off for a while. The bigger this gets, the less I care, to the point where I just need to go spend some time with my family. I don't wanna bastardise Strapping and all these other projects by doing it for the money. Strapping was about the big middle finger, and it still is, but I don't think it needs to go any further than this.

Szkoda :-\ :-\ :-\

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Lord pewnie zna, ale czapki z głów...:



Devin Townsend - Deadhead
Paczki z głów!

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
A myślałem ze już wszystko na youtube widziałem, ale tego Deadhead nie wiedziałem... fajne, szkoda że tak nie z 2 tony niżej :) Jeszcze fajniej by było :)

Far Beyond Metal, szkoda że jakis kasztan wyskoczył w najważniejszym momencie hejvi metalowym
« Ostatnia zmiana: 01 Paź, 2008, 08:13:58 wysłana przez Invivo »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Nie narzekać! To sztuka zrobić taki klimat na 6 stringach :) plus to jest po prostu kawał najlepszej muzy - mówię o Devinie. Rzadko kiedy czuć w utworze artystę
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Deadhead jest świetny... W sumie cała płyta jest chwytliwo - ciężka i wpada w ucho :)

Tutaj młody Dev u Vaia (jak jeszcze ktoś nie widział):

Ten kawałek to dla mnie mistrzostwo... Refren potrafi chodzić po głowie cały dzień :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Lord - Devin na "Accelerated.." używa kaki Morleya. Jakiej konkretnie?
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Nie wiem czy na tej płycie używał, ale aktualnie Bad Horsie ma i chwali :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3453 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2008, 22:36:35
wysłana przez zz_top
3 Odpowiedzi
6236 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2008, 14:20:40
wysłana przez Dexterek
25 Odpowiedzi
24811 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
9 Odpowiedzi
4063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2009, 10:28:24
wysłana przez Vlad The Vampire
0 Odpowiedzi
1459 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2008, 20:52:20
wysłana przez DeathMaster