Autor Wątek: Wysrałem pierdolnik dla zespołu  (Przeczytany 1218 razy)

bandit112

  • Gość
Wysrałem pierdolnik dla zespołu
« 30 Maj, 2013, 20:52:23 »
Dzisiaj. W sumie brzmienie miksu szkicowe, bo to tylko taka pokazówka ma być. Myślę, że z przemyślanym wokalem siądzie. Co myślicie?

Wlacz osadzony player soundcloud


lup

https://dl.dropboxusercontent.com/u/58475728/pjonty.mp3

Posty połączone: 30 Maj, 2013, 20:53:51
Polecam dropboxa bo soundcloud robi z miksu masakrę

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 515
  • Venus as a goodboi
Ja prdl, jaka nazwa tematu  :facepalm: Ty chyba celowo chcesz pozrażać ludzi do siebie...

A co do samego utworu, to mi nie siadło, brzmi... jakoś tak zbyt losowo, nieprzemyślanie. Jakbyś usiadł, zamarł w bezruchu i chciał tymi riffami "ok","that's fine","imma pluckin' da random stringz, datz so LOL", osobno nie brzmią źle, ale jakoś to się nie klei. A o miksie Ci technicznie nic nie powiem, bo się nie znam, ale nie buja, tak jak powinno, więc coś jest nie tak :D No i ta końcówka koło 3 minuty IMO słaba, wgl bym to wywalił

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
jezeli chodzi o muzyke to niektore patenty fajnie, ale generalnie tak jak gizmi zauwazyl zbyt randomowo i nie buja

dalej czesto gitary nie chodza rowno ze soba w gęsciejszych momentach (sciezka lewa z prawa), tam kolo 0:40 to jest bas ktory slychac? taki zjazd w dol i potem jakis przydzwiek, bas generalnie jest za cicho jak na moj gust i na moje ucho nie grzmi jak nalezy, pokombinuj z dwiema sciezkami jedna z kompresja, druga bez i moze jeszcze jakis overdrive daj,


a jeszcze takie wrazenia mialem po odsluchaniu kawalka z linka na soundcloudzie: odnosnie perki, werbel jest jakis taki plaski, papierowy, blachy niektore za glosno (zwlaszcza hihat),  stopa brzmi masywnie ale jest bardzo ciemna, schowana

odpalilem dropboxa i jest niby lepiej, ale dalej popracowalbym nad blachami, no i perka jest za sucha, odstaje za bardzo

moge sie mylic bo nie jestem mocno doswiadczony w miksie, ale takie sa moje odczucia

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline saurus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 123
Gary na nic i basu nie ma ktory powinien to spinac wszytko - wiosla za glosno :):) bida. Ale wiosla brzmienowo spooooko :)

bandit112

  • Gość
O kompozycje się rozchodzi, bo brzmienie to szkic. Werbel wyjebało na lewy kanał bo zabawach z ozonem :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ja prdl, jaka nazwa tematu  :facepalm: Ty chyba celowo chcesz pozrażać ludzi do siebie...
.......

Chce koniecznie zyskać miano punkbustera SS-a.
Skoro wysrałeś pierdolnik to nie ruszam gówna, bo zapewne bedzie śmierdzieć.

bandit112

  • Gość
Skomponowałem nowy utwór, prosiłbym o ocenę kompozycji, ladies.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 668
Tego z Soundcloud'a posłuchałem.  Trzeba wrzucać 24bitowe aby nie kwasiło, tak przynajmniej wynikało z różnych FAQ-ów i różnych forów w necie.

A co do kawałka. Wydaje mi się strasznie niedopracowany. W sumie zlepek riffów bez "flow-a" ;) Wiem, że różne bandy mieszają skrajnie różne stylistyki, rytmy itp. ale myślę, że w dobrym wykonaniu jest tam spójność. 
Perkusja wydawało mi się, że grała do innego utworu ;)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ten szkic jest tutaj zbędny. Wystarczyłaby sama partytura Milordzie.
Jak wyżej,  brak spójności. Też mam z tym problem jak chcę ułożyć coś dłuższego. No i basu strasznie brakuje, przez co nie da się tego słuchać dłużej niż 1min.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1393 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2009, 09:30:32
wysłana przez stasiekmylyludzie
14 Odpowiedzi
2588 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2013, 23:08:57
wysłana przez Palomir