Autor Wątek: [qqryq] Mój występ na konkursie Bendnote w Paryżu  (Przeczytany 2418 razy)

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
Numer nie wyszedł i nie zabrzmiał live tak jakbym tego chciał, ale się pochwalę bo fajne nagranie zrobili :D Zespół akompaniujący to czołówka muzyków we Francji, dostali 10 kawałków do ogarnięcia na 2 tygodnie przed finałem, ale bębniarz przyznał mi że tak naprawdę usiadł do nich na kilka dni przed ;)


Offline Piotrucci

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • practice makes perfect
Stary zagrałeś zajebiscie i tyle w temacie :) juz Ci to mówiłem :) i byłeś jednym z tych, który miał najmniej błędów :)  pozdro:)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Bardzo fajnie zagrane, ale ogląda sie to źle - musisz mocno popracować nad imagem i zachowaniem na scenie, bo wychodzisz strasznie sztucznie, mimo że widac ze sama gra jest naturalna.
B ( o ) ( o ) B S

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
Dzięki, no wierzę Ci :) Ale staram się nad tym pracować, można zobaczyć w porówaniu z moimi pierwszymi występami gdzie stałem jak słup  ;D

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Fanie zagrane ale powiedz czemu PRS z Orange brzmi tak bez mocy i płasko?
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
Mi tam sound w miarę pasi.
Orangowa była tylko paka i końcówka, w którą wpiąłem Fractala. Miałem swój preset który był robiony pod atomica, ale wymóg był taki żeby wszyscy grali na tej jednej pace. Nie było czasu za bardzo grzebać i dostrajać sound do oranga, stąd też za dużo gainu i sprzężenia, może i ucierpiała na tym dynamika.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Jest dobrze :) Co do naturalności, ja na początku miałem z tym problem - Jezu robię głupią minę, a może nie? Co pomyślą inni, a w rezultacie inni nie zwracają na to uwagi, bo widzą Cię jak całą rzesze innych wariujących na scenie :) Więc zachowuj się luźno, tak jak czujesz i będzie naturalnie :)

00:32 - chyba nie używasz isp ?:)

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
00:32 - chyba nie używasz isp ?:)

No jak słychać :P Tak jak mówiłem, pierwszy raz wpinałem Fractala w coś innego niż Atomic, zachowywał się inaczej.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Dzięki, no wierzę Ci :) Ale staram się nad tym pracować, można zobaczyć w porówaniu z moimi pierwszymi występami gdzie stałem jak słup  ;D
A ja tam wolę jak ktoś imponuje grą a nie choreografią, więc stanie jak słup jest w porządku ;]

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
Dzięki, no wierzę Ci :) Ale staram się nad tym pracować, można zobaczyć w porówaniu z moimi pierwszymi występami gdzie stałem jak słup  ;D
A ja tam wolę jak ktoś imponuje grą a nie choreografią, więc stanie jak słup jest w porządku ;]

Też tak zawsze uważałem, zresztą do tej pory nie przeszkadza mi jak ktoś stoi jak słup. Aczkolwiek sam zauważyłem że umiejętność zachowania na scenie w połączeniu ze skillem na instrumencie i dobrą muzą robi na mnie duże wrażenie :)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Dzięki, no wierzę Ci :) Ale staram się nad tym pracować, można zobaczyć w porówaniu z moimi pierwszymi występami gdzie stałem jak słup  ;D
A ja tam wolę jak ktoś imponuje grą a nie choreografią, więc stanie jak słup jest w porządku ;]

Też tak zawsze uważałem, zresztą do tej pory nie przeszkadza mi jak ktoś stoi jak słup. Aczkolwiek sam zauważyłem że umiejętność zachowania na scenie w połączeniu ze skillem na instrumencie i dobrą muzą robi na mnie duże wrażenie :)



Imo bardzo ciężko jest włączyć ruch sceniczny do gry, który nie robiłby wiochy :D
W sumie to ciężko jest mi wskazać kogoś, komu by się to udawało

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Gratulacje stary! Mistrz robota!
Świetnie zabrzmiałeś i wszystko wygląda bardzo pro, w ogóle nie było widać tremy, do tego jeszcze opanowałeś to sprzęgające wiosło, co w takich warunkach chyba łatwe nie było?
Wiedziałeś, że będzie tak sprzęgać? Czy wylazłeś na scenę i miałeś niespodziewankę?
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Franq

  • Gość
Podoba się, gratuluję :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
Wiedziałeś, że będzie tak sprzęgać? Czy wylazłeś na scenę i miałeś niespodziewankę?

Przed graniem była jedna próba więc niby wiedziałem, czasem mi się zapomniało :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2010, 15:16:27
wysłana przez dom?n
14 Odpowiedzi
2558 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2012, 11:04:16
wysłana przez commelina
6 Odpowiedzi
1405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2012, 21:21:00
wysłana przez indabrain
1 Odpowiedzi
910 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2012, 19:05:13
wysłana przez Marc!n
9 Odpowiedzi
1109 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2012, 20:04:48
wysłana przez Filun