Autor Wątek: Siódemka w Warszawskim sklepie (w niedzielę)?  (Przeczytany 7478 razy)

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość ogrania siódemki w Wawie w jakimś sklepie muzycznym w niedzielę. Na stronce Riffu znalazłem, że w niedziele otwarty jest salon na Bokserskiej,

Posty połączone: 17 Lis, 2012, 19:23:07
aczkolwiek nie wiem czy mają jakieś 7-mki na stanie. Ktoś się orientuje czy jakieś inne sklepy w stolicy mające siódemki "od ręki" są otwarte w niedzielę.
« Ostatnia zmiana: 17 Lis, 2012, 19:23:48 wysłana przez mwczesniak »

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Ktoś się orientuje czy jakieś inne sklepy w stolicy mające siódemki "od ręki" są otwarte w niedzielę.

[chuj_mode_on]

Najlepiej, żeby serwowały frytki i miały w nazwie literkę 'O'.

[/chuj_mode_off]

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
Kuźwa mać, pytam się grzecznie, bo mam do Wawy kawałek drogi, a na moim zadupiu niestety 7-mek nie mają w sprzedaży. Tak się składa, że i tak muszę być w stolicy w niedzielę, więc chciałem przy okazji ograć gitarkę, a w najbliższym czasie nie będę mógł się pojawić w Warszawie w innym dniu, więc dzięki thornado2 za twą pomoc.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Mam w niedzielę próbę, więc mogę dać ograć ci mojego Malwooda RG 7
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Ten tego, wiem, że warszawa to nie jest najlepiej rozwinięte miejsce w kraju, ale takie sklepy zwykle mają telefon stacjonarny.
weimar guitar gently weeps

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
Drozdu, do tego Riffu na Bokserskiej wysłałem już maila z zapytaniem, ale chodzi mi o inne sklepy w Wawie. Wiem, że w rnr mieli jakieś 7-mki na stanie, ale niestety w niedzielę nieczynne.
Czerez - dzięki za propozycję, ale w Wawie będę dopiero w następną niedzielę, a nie jutro. Z drugiej strony Malwood to dla mnie zbyt wysoka półka, a ja raczej szukam budżetówek typu Schecter Demon 7/Omen 7/ SGR C-7, Cort EVL-K47B (szczególnie mnie interesuje, ale szanse na ogranie są raczej bliskie 0). Chcę je porównać ze Squier Stagemaster 7, który miał strasznie niewygodny gryf. 

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Mój kumpel ma sklep muzyczny i na pewno w niedzielę pracują. Mają kilka LTD 7str.
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
@czerez
Jakieś namiary na ten sklep?

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
Dzięki za konkretną odpowiedź!

Orange

  • Gość
Raz byłem w Wawie i w Riffie mieli Squiera siedemstringa. Na Placu Konstytucji.
Ale generalnie Warszawa to jest zadupie. Nic tam nie ma - w Empikach nawet nie wiedzieli co to Estrada i Studio Plus...

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
@Orange
O Squierze wspominałem w jednym  z powyższych postów - jego gryf to taki odpowiednik kija baseballowego.

Orange

  • Gość
To szektery też ci raczej nie przypasują... EXG7 ma "cieńszy" gryf. Ale tego nie ma już w sklepach niestety...

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
Dlatego właśnie na 99% przed zakupem 7-mki muszę ją ograć.

Offline Sali

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
Po szybkim reserczu masz tak:
Na Bokserskiej Riff:
IBANEZ UV777
Juz ma kilka lat, ale trzymają go w gablocie więc jest w dobrym stanie. Otwarte do 15 tylko!
Tel na stronce znajdziesz
Jak się dogadasz, zrobią dobry rabat żeby go wypchnąć.

I przy M1 sklep Music Expert (obok biedronki:D) ul. Wolności 3
Oni mają LTD SC-207
tel. +48 22 614 11 98
Masz czas do 16;]
Cenapewnie do uzgodnienia z nimi:) Chociaż i tak mają niższe ceny na ESP i LTD (dobrze dogadani z dystrybutorem). Kolesie co pracują znają się na rzeczy.
"Wujku, jeżeli Ty masz 7 strunę niższą od 6 to 12-strunowa gitara musi grać jak bas"

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Po szybkim reserczu masz tak:
Na Bokserskiej Riff:
IBANEZ UV777
Juz ma kilka lat, ale trzymają go w gablocie więc jest w dobrym stanie. Otwarte do 15 tylko!
Tel na stronce znajdziesz
Jak się dogadasz, zrobią dobry rabat żeby go wypchnąć.

I przy M1 sklep Music Expert (obok biedronki:D) ul. Wolności 3
Oni mają LTD SC-207
tel. +48 22 614 11 98
Masz czas do 16;]
Cenapewnie do uzgodnienia z nimi:) Chociaż i tak mają niższe ceny na ESP i LTD (dobrze dogadani z dystrybutorem). Kolesie co pracują znają się na rzeczy.


W Riffie jak poprosisz o tego Ibka to nie zdziw się jak to skończy się tak:

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
I nie zdziw się, jeśli najgrubsza struna będzie wystrojona do E, a niskoprofilowany most będzie sterczał z dechy.

Nawet Wróblowi, kiedy poszedł na Bokserską obczaić gitary, kazali nie ruszać UV i jakiejś majoneski :D Ogólnie polecam temat "Poszedłem do sklepu ograć siódemkę..." czy jakoś tak.
weimar guitar gently weeps

Offline Sali

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
I nie zdziw się, jeśli najgrubsza struna będzie wystrojona do E, a niskoprofilowany most będzie sterczał z dechy.

Nawet Wróblowi, kiedy poszedł na Bokserską obczaić gitary, kazali nie ruszać UV i jakiejś majoneski :D Ogólnie polecam temat "Poszedłem do sklepu ograć siódemkę..." czy jakoś tak.

Ogólnie dałem im znać, że ktoś wpadnie ograć. Tam jest cała nowa ekipa - nie powinni robić problemów. Ale fakt, kiedyś wszystkie riffy waliły wieśniackim "profesjonalizmem".

Ale są 7 w niedziele - reszta zależna od głównego zainteresowanego:)
"Wujku, jeżeli Ty masz 7 strunę niższą od 6 to 12-strunowa gitara musi grać jak bas"

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Cytuj
Ogólnie dałem im znać, że ktoś wpadnie ograć. Tam jest cała nowa ekipa - nie powinni robić problemów.



 :dobre:
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2012, 22:02:20 wysłana przez pivovarit »

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
@Sali
Z Riffu na Bokserskiej odpisali mi już wcześniej, że jedyną 7-mką jaką mają na stanie jest właśnie UV777 za ok 8999zł. Natomiast dane sklepu Music Expert podał już ktoś wcześniej, jednak nie wiedziałem jaki model mają od ręki, także dzięki za info. Music Expert powinienem odwiedzić na 99%, bo będę miał raczej po drodze, a z Riffem zobaczę, bo obawiam się, żeby nie było tak jak kiedyś, że na najdroższe modele, to można co najwyżej popatrzeć.  :P W każdym razie wielkie dzięki wszystkim za informacje.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Jedz do Music Expert:)

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
Tak i pewnie zrobię!

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
byłem dzisiaj

LTD SC207 i MH417
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
30 Odpowiedzi
17024 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Cze, 2010, 08:50:51
wysłana przez Krzak
7 Odpowiedzi
4530 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 23:31:32
wysłana przez Pan Sinner
19 Odpowiedzi
10883 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 23:03:39
wysłana przez g-zs
19 Odpowiedzi
12261 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2011, 20:26:48
wysłana przez obzen
24 Odpowiedzi
10954 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2011, 11:24:22
wysłana przez p0ison