Autor Wątek: LG - Pechę. GOTOWA! Siódemka DIY, produkcja i takie te.  (Przeczytany 20235 razy)

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Chciałbym umiec ustalić, czy gitara fajnie gada po tym, co usłyszę w poglądowym filmikku z dźwiękiem ściągnym wbudowanym mikrofonem. Pomysł i wykonanie świetne. Dziw, że w ogóle gra, a gra bardzo przyzwoicie. Mimo wszystko, żeby to zagadało jak chociażby chińczyk, który tej dechy bądź co bądź ma więcej, to jeszcze trochę minie, ale bardzo serdecznie Leswarowi tego życzę ;)

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
Tutaj absolutnie nie chodzi o to, żeby konkurować brzmieniowo z chińczykami :D

Na początku chodziło o to, żeby sobie udowodnić, że się da i że potrafię, bo pierwsza grająca noga od stołu była dla mnie całkowitym zaskoczeniem, nie miałem pojęcia, co z tego wyniknie. A teraz? Teraz chodzi o to, żeby się czegoś nowego nauczyć/dowiedzieć, czego przykładem będzie np. fanned frets, który jest już na ukończeniu, ale trochę się opóźnia, przez kumulację sesji i choroby (a najgorszym błędem jest robienie czegoś będąc chorym, bo można się jebnąć).

Grzebanie nawet przy takich patykach to bardzo odprężające zajęcie, nawet na równi z samym graniem. Niektórzy mogą się śmiać, że to niepoważne i tego typu gadki, ale mi się podoba i zamierzam brnąć w ten temat i wkrótce zrobić coś poważniejszego, bo w końcu nie liczy się, jak się zaczyna, ale jak się kończy :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
6355 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2011, 13:10:13
wysłana przez lord_awesomeguy
6 Odpowiedzi
3648 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2010, 00:00:10
wysłana przez Martens_emenems
3 Odpowiedzi
1633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2010, 09:41:09
wysłana przez Tomek Martyniak
15 Odpowiedzi
6368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2012, 13:13:47
wysłana przez KykuPL
4 Odpowiedzi
1536 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2012, 23:35:47
wysłana przez thornado2