Autor Wątek: G-system i sterowanie wzmaka rivery z fs7m  (Przeczytany 2035 razy)

Offline xian4

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
G-system i sterowanie wzmaka rivery z fs7m
« 30 Wrz, 2012, 18:42:34 »
Witam!
miał może ktoś do czynienia z takim wynalazkiem jak FS7M MIDI interface rivery ? nie mogę skonfigurować g-systemu aby sterował kanałami wzmaka poprzez midi ? jak to jest z tymi kanałami midi ? jak najlepiej podpinać g-system aby zjadał najmniej sygnału a żeby to faktycznie grało?
z góry dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Jeżeli po przeczytaniu tego (ze zrozumieniem!;) nadal będą problemy, to już nic Cię nie uratuje :)

Offline Orzech

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • Has Very Nice Guitars
    • Very Nice Guitars
jak najlepiej podpinać g-system aby zjadał najmniej sygnału a żeby to faktycznie grało?

Po wciśnięciu EDIT i pokręceniu pierwszą gałką masz kluczowe parametry - input level i output level, ale to już wiesz :) Moja rada - nagraj gitarę na sucho, potem dopasuj input level tak, żeby w żadnym wypadku nie przesterowalo (nie może się pojawić czerwona lampka) i output level dopasuj tak żeby poziom był taki sam jak suchej gitary (z wyłączonym boostem). Oczywiście podpinaj 4CM.
Synthetic Blast https://syntheticblast.pl
Very Nice Guitars - mój sklep https://veryniceguitars.com

Offline xian4

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
dzięki śliczne za rady! już się trochę z nim zaprzyjaźniłem ale żeby ustawić wszystko tak jak chce to troszkę zejdzie :) najważniejsze że zmiana kanałów w wzmaku już działa! :) i ogólnie myślę że to będzie długa i owocna znajomość :]

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
5104 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2009, 20:53:49
wysłana przez Dexterek
3 Odpowiedzi
2272 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2013, 15:57:23
wysłana przez grz_ost
0 Odpowiedzi
2788 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2010, 15:44:09
wysłana przez Rafik
3 Odpowiedzi
2690 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2013, 17:44:46
wysłana przez annih1
9 Odpowiedzi
3759 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2013, 17:02:18
wysłana przez mariaczi