Autor Wątek: NAD - VHT Deliverance 60! Pocket Monster approved!  (Przeczytany 5371 razy)

Zomballo

  • Gość
No i w końcu jest! Forumowy Deli wylądował. Po wielu burzliwych dysputach, milionie obadanych próbek w necie (z czego 999999 to Muszy), wysłuchaniu głosów w głowie, tudzież porady wymyślonego przyjaciela i obejrzeniu dziwnych świateł na niebie (właśnie ktoś nie wie gdzie sie ostatnio podziewałem przez kilka godzin?). Nareszcie dotarł do mnie ten oto zacny głitar amplifier.
W tym miejscu chciałbym podziękować Kalemu za udany deal i Muszy za inspirację. Dziękuję! :*
Kilkanaście minut oględzin czy wszystko na miejscu, stawiam na pace i odpalam... Dosłownie dwa ruchy ręką i stopiło mi twarz! Deliverance to bardzo punchy i hajgejowy wzmak. Bez dopalaczy zaskoczył mnie swą szybkością, zwartym dołem jak i sporą ilością przesteru. Na PMach nie ciągnie się za łapą i ma genialny atak. Wszystko co zostało napisane wcześniej na forum (użyj opcji szukaj) o tym palniku to prawda. Dobra, koniec sratatata ide grać.


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kiedy sprzedajesz? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nie ma za co, dobrze, że trafił w ręce kogoś kto ma z niego frajdę. Ja go miałem u siebie bardzo długo i zastąpiłem starszym bratem, bo trudno mi wyobrazić sobie odejść od VHT (to już mój trzeci ich wzmak pod rząd, a jakby liczyć powtórki to czwarty :D). Niech nie daje sąsiadom spokoju i niech pocket monster nad nim czuwa.

BTW. Cieszę się, że leży na nim coś zielonego ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Piekny stack! Malo brakowalo (bardzo malo) a bym kupil od Muszy jego D60. Konkret deal! I milo widziec, gdy ktos po przesiadce z Marshalla JCM2000 zaczyna grac na prawdziwym wzmaku ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Osobiście go pobłogosławiłem! Fajny wzmak, mimo, że jest bardzo trudny i specyficzny, to cholernie mi się spodobał. IMO zajebiście uniwersalny. Gratuluję :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
gratsy!! jestem przekonany, że kiedyś wrócę do tego pieca, dobrze że został na forum

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Witam w rodzinie :) świetne wzmaki
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
A hotel kalifornia na nim zagra? :D

Joke, gratulacje!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
A ja mam kłeszczynę, toto nie ma pętli, ja kto to brmzi po wpięciu przed wzmakiem np delaya?

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
A ja mam kłeszczynę, toto nie ma pętli, ja kto to brmzi po wpięciu przed wzmakiem np delaya?

Zajebiście. Truestory!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Ale, zgoła odmienne od tego jak brzmi w pętli? Zawsze mnie to nurtowało.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Odkupię za 3000 zł ;)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
A ja mam kłeszczynę, toto nie ma pętli, ja kto to brmzi po wpięciu przed wzmakiem np delaya?

Bardzo przyjemnie, powiedziałbym że zaskakująco dobrze reaguje na efekty zapięte od przodu :)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
No to teraz już lepiej :)

Zomballo

  • Gość
Dzięki chłopy! A teraz odpowiem na kilka nurtujących Was pytań.
Kiedy sprzedajesz? :D
Jak będzie krach na giełdzie (forumowej ofkors). ;)
Piekny stack! Malo brakowalo (bardzo malo) a bym kupil od Muszy jego D60. Konkret deal! I milo widziec, gdy ktos po przesiadce z Marshalla JCM2000 zaczyna grac na prawdziwym wzmaku ;)
DSL miał lepszy czysty i crunche ;)
A hotel kalifornia na nim zagra? :D
Jak go giez ukąsi. :P
A ja mam kłeszczynę, toto nie ma pętli, ja kto to brmzi po wpięciu przed wzmakiem np delaya?
Wpinałem tylko Small Clone i potwierdzam działał. ;)
Odkupię za 3000 zł ;)
Jak zmienię bańki to będzie kosztował 4000zł ;)

Pacz Tom jak leżał z miesiąc na giełdzie to nikt nawet ogłoszenia nie podbił. :D

« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2012, 14:40:31 wysłana przez Zomballo »

Offline pastOr

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
Gratuluję świetnego grata :) ( cholewka nigdy tego potworka nie słyszałem na żywo :/ )

Piekny stack! Malo brakowalo (bardzo malo) a bym kupil od Muszy jego D60. Konkret deal! I milo widziec, gdy ktos po przesiadce z Marshalla JCM2000 zaczyna grac na prawdziwym wzmaku ;)
Znaczy się Paul Gilbert nie gra na prawdziwych wzmakach?   :P

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Piekny stack! Malo brakowalo (bardzo malo) a bym kupil od Muszy jego D60. Konkret deal! I milo widziec, gdy ktos po przesiadce z Marshalla JCM2000 zaczyna grac na prawdziwym wzmaku ;)
Znaczy się Paul Gilbert nie gra na prawdziwych wzmakach?   :P

Satriani gra na JVM, a to jest jakiś wyznacznik? ;) jako ex-fan Marshall'a, szczerze wyrażam swoje zdanie :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Zomballo

  • Gość
Kurna o włos pogonił bym heada. :facepalm: Miałem walnięty kabel, którego używałem tylko jak podpinałem chorusa. Zorientowałem się dziś  jak zacząłem po nim deptać. Wymieniłem i od razu Deli polubił się z Small Clone'm. Także moi mili uważajcie i na takie pierduły.
Przy tej okazj nagrałem film:

 ;)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Czyli chciałeś sprzedać zjebany piec nie wspominając w ogóle o tym w ogłoszeniu?
Nieładnie...
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
No własnie chyba nie - chciał sprzedac piec w którym nie odpowiadało mu jak gadają efekty na wejściu.
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Czyli chciałeś sprzedać zjebany piec nie wspominając w ogóle o tym w ogłoszeniu?
Nieładnie...
No własnie chyba nie - chciał sprzedac piec w którym nie odpowiadało mu jak gadają efekty na wejściu.
Dokładnie. Nawet o tym pisałem w ogłoszeniu, że doskwiera mi brak czystego, pętli. Oraz dalej tłumaczyłem, że jak wpinałem przed preamp chorus to mi szumi.
coin weno się ogarnij, zmień dilera czy zwiększ dawke lecytyny ;)

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127
A ja się w dalszym ciągu pytam, Zombii kiedy robim testa na pełnej kurwie? :P
Chcę usłyszeć jak żre  8)
P.S. sąsiedzi nie jęczą za mocno? ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
4424 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2008, 19:34:49
wysłana przez dom?n
11 Odpowiedzi
4309 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2012, 18:34:56
wysłana przez warhead
36 Odpowiedzi
10339 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2011, 10:49:18
wysłana przez pivo
30 Odpowiedzi
5941 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2011, 17:21:44
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
1491 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2011, 13:54:23
wysłana przez Musza